Приємного прочитання! 2 сторінка |  Приємного прочитання! 3 сторінка |  Приємного прочитання! 4 сторінка |  Приємного прочитання! 5 сторінка |  Приємного прочитання! 6 сторінка |  Приємного прочитання! 7 сторінка |  Приємного прочитання! 8 сторінка |  Приємного прочитання! 9 сторінка |  Приємного прочитання! 10 сторінка |  Приємного прочитання! 11 сторінка |

загрузка...
загрузка...
На головну

Приємного прочитання! 13 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Я розуміла його побоювання: у нього був досвід звикання до наркотиків. Закінченим наркоманом він ще не став, але вже почав свій шлях по цій доріжці, перш ніж мені вдалося вбити йому в голову трохи здорового глузду.

Але для мене було полегшенням побачити, як розгладився тільки що морщиться від болю лоб і плутане дихання стало набувати ритм.

- Йому потрібен відпочинок. Ви можете прийти в годинник для відвідувачів, - заявила мені медсестра.

Кері з відчаєм подивився на мене:

- Не йди.

- Вона нікуди не йде, - сказав знову з'явився в палаті Гідеон. - Я домовився, щоб сюди на ніч поставили розкладачку.

Мені здавалося, що любити Гідеона сильніше, ніж я вже любила, просто неможливо, але йому якось весь час вдавалося знайти спосіб показати мені, що я не права.

Медсестра соромливо посміхнулася Гідеону.

- Кері може знадобитися більше води, - сказала я їй, дивлячись, як вона з найбільшою небажанням перевела погляд з мого коханого на мене.

Вона взяла глечик і вийшла з палати.

Гідеон, підступивши ближче, звернувся до Кері:

- Розкажи, що сталося.

Кері зітхнув:

- Ми з Треєм зустрічалися в п'ятницю, але йому потрібно було звалити раніше. Я пішов проводити його до таксі, а перед клубом паслася натовп придурків, так що довелося відійти за ріг. Тачку ми зловили, і тільки він від'їхав, як хтось ззаду приклався мені по маківці. Збив з ніг, а потім врізав ще кілька разів. У мене не було ніякої можливості захиститися.

Мої руки почали тремтіти, і Кері заспокійливо погладив мене великим пальцем.

- Гей, - пробурмотів він. - Це мені наука. Чи не сунь свого член не в ту дірку.

- Що?

Але тут очі Кері закрилися, і через момент він вже спав. Я безпорадно глянула через ліжко на Гідеона.

- Я цим займуся, - сказав він. - Вийдемо-ка на хвилиночку.

Я пішла за ним, безперестанку оглядаючись, бо мені було важко відірвати погляд від Кері. Коли двері за нами зачинилися, я сказала:

- Господи, Гідеон, як жахливо він виглядає.

- Та вже, дісталося йому грунтовно, - похмуро погодився він. - Череп проломлений, струс мозку, три зламаних ребра і зламана рука.

Мені було фізично боляче вислуховувати цей перелік пошкоджень.

- Не розумію, кому це могло знадобитися.

Він підтягнув мене до себе і поцілував у чоло.

- Доктор сказав, що через день-другий Кері вже можна буде виписати, так що я приготую все для домашнього догляду. І повідомлю тобі на роботу, що ти сьогодні прийти не зможеш.

- Треба оповістити і агентство Кері.

- Я про це подбаю.

- Дякуємо. - Я міцно обняла його. - І що б я тільки без тебе робила?

- Тобі ніколи не буде потрібно це з'ясовувати.

На другий день о дев'ятій ранку мене розбудила мама, нетерпляче упала в палату Кері, як тільки до хворих почали пускати відвідувачів. Вона витягла мене в коридор, причому ми опинилися в центрі уваги всіх, хто з якоїсь причини опинився поблизу. Незважаючи на ранню годину, вона була в облягаючому, кольору слонової кістки плаття без рукавів і карколомних туфлях на яскраво-червоною підошві.

- Єва. Не можу повірити, щоб ти провела всі вихідні без мобільного телефону. Про що ти думала? А раптом би трапилася біда?

- Біда і трапилася!

- Саме так. - Вона розвела однією рукою, тому що під іншою була затиснута сумочка. - Ніхто не міг зв'язатися ні з тобою, ні з Гідеон. Він залишив ЕСЕ МЕСК з повідомленням, що забирає тебе на всі вихідні, але ніхто не знав куди. Не можу повірити, щоб він виявився настільки безвідповідальною. Про що він думав?

- Дякую, - перебила її я, оскільки вона вже зациклилася і почала повторюватися, - за те, що подбала про Кері. Для мене це багато значить.

- Ну, само собою. - Мама сприйняла це як належне. - Ти ж знаєш, ми теж його любимо. Я в жаху від того, що сталося.

Її нижня губа затремтіла, і вона полізла в сумочку за весь час перебували напоготові носовою хусткою.

- Поліція проводить розслідування? - Запитала я.

- Так, звичайно, але не думаю, що з цього буде толк. - Вона промокнула куточки очей. - Я люблю Кері, але ж він розпусник і чи пам'ятає, коли з яким чоловіком або жінкою переспав. Пам'ятаєш благодійний прийом, до якого я купила тобі щось надзвичайне червону сукню?

- Так.

Вже цього мені точно було не забути, тому що в той нечер ми з Гідеон в перший раз зайнялися коханням.

- Впевнена, що Кері переспав з блондинкою, з якою танцював весь вечір - поки вони були на виду. Вони зникли, а коли з'явилися знову, він виглядав ... Вже я-то знаю, як виглядає задоволений чоловік. Але страшенно здивувалася б, якби, що він знає, як її звуть.

Мені згадалося, що розповідав про це сексуальному епізоді сам Кері, перед тим як заснув.

- Ти думаєш, це напад міг мати відношення до якоїсь з його зв'язків?

Мама закліпала, мабуть не відразу зрозумівши, що мені ще багато чого не знають.

- Так адже йому ж сказали, щоб тримався від «неї» - ким би «вона» не була - подалі. Детективи ще з'являться сюди сьогодні пізніше уточнити у нього, про кого могла йти мова.

- Господи. - Я потерла очі, відчуваючи відчайдушну потребу умити обличчя і ще більшу - випити чашку кави. - Їм потрібно поговорити з Тетяною Черлін.

- Це хто?

- Одна особа, з якою Кері зустрічався. Думаю, вона б від такої історії зловила кайф. Коли коханець Кері застукав її з ним, вона була в захваті. Цю особу дуже подобається, коли з-за неї розгорається скандал.

Я машинально потерла ззаду шию, думаючи, що вона затекла, і, лише зрозумівши, що причина поколювання інша, обернулася. До нас розміреним кроком наближався Гідеон. Одягнений в діловий костюм, з чашкою кави в одній руці і чорним пакетом в інший, він являв собою втілення того, що було потрібно мені в даний момент. Мені був потрібен він.

- Вибач.

Я поспішила Гідеону назустріч і кинулася йому на шию.

- Привіт, - сказав він, торкаючись губами мого волосся. - Як ти тут?

- Жахливо. Він без свідомості. - Від сліз защипало очі. - Він уже й так на все життя горя нахлебался. На його частку більш ніж достатньо.

- І на твою теж, а ти ж мучишся з ним разом.

- А ти переживаєш за мене. - Піднявшись навшпиньки, я чмокнула його в підборіддя і відступила. - Дякуємо.

Гідеон вручив мені каву.

- Я тут дещо для тебе приніс: зміну одягу, телефон, планшет, все, що потрібно для душа.

Я знала, його турбота коштувала чимало - в буквальному сенсі. Після зникнення на вихідні його чекали неминучі завали в роботі на мільйони доларів, і йому слід було б розгрібати їх, а не метушитися навколо мене.

- Господи, я люблю тебе.

- Єва!

Гучне мамине вигук змусило мене здригнутися. Вона вважала, що слова «я тебе люблю» слід приберігати до шлюбної ночі.

- Прости, мамуля. Чи не стрималася.

Гідеон провів Нагрівшись про кавову чашку пальцями по моїй щоці.

- Гідеон, - строгим тоном заговорила матуся, - вже від вас я ніяк не очікувала, що ви заберете Єву невідомо куди, та ще так, що з нею буде неможливо зв'язатися. Ви самі прекрасно все розумієте.

Вона явно натякала на моє минуле. Вже не знаю, з чого їй спало на думку, що це не могло бути моєю власною ідеєю. Так чи інакше, налаштована вона була войовничо, і я глянула на Гідеона зі співчуттям.

Він вручив мені пакет з зібраними для мене приладдям і повернувся до неї зі спокійною, упевненою готовністю прийняти вогонь на себе - з чим я його і залишила. Оскільки сама, принаймні не підбадьорить кофеїном, що не відчувала в собі для цього сил.

Вислизнувши назад в палату Кері, я виявила, що він прокинувся. Від одного його виду у мене бризнули сльози і перехопило горло. Він завжди був таким сильним і енергійним чоловіком, таким життєлюбним і грішним. Бачити його настільки зламаним було справжньою мукою.

- Гей, - пробурмотів Кері, - кінчай пускати водицю щоразу, як на мене глянеш. А то у мене виникає відчуття, ніби я ось-ось копита відкину або щось в цьому роді.

Чорт забирай, але ж він має рацію. Від моїх сліз користі йому явно ніякої. Навпаки, мені вони, може, і приносили полегшення, а для нього стали зайвим прикрістю. Теж знайшлася подруга - могла б міркувати краще.

- Нічого не можу вдіяти, - відповіла я вибачаючись. - Прикро адже: хтось випередив мене і надрав тобі дупу першим.

- Та НУ? - Його похмура гримаса змінилася зацікавленістю. - І чим же я тобі на цей раз не догодив?

- Ти не сказав мені, що Бретт тепер співає в «Шести дев'ятих».

- А-а ... - У його очах промайнуло щось схоже на колишній блиск. - Ну і як він виглядає?

- Добре. Насправді класно.

Виглядав він шалений круто, але цю думку я залишила при собі.

- Правда, зараз, думаю, видок у нього не набагато краще, ніж у тебе.

Я розповіла Кері про поцілунок і що послідувала за цим бійку.

- Крос його обробив? - Кері похитав було головою, але тут же здригнувся і припинив. - Бретта взгреть не кожен може. Він завзятий гуляка, люблячий хорошу бійку.

- А Гідеон - тренований майстер змішаних єдиноборств, - вказала я, риючись по ходу розмови в принесеному Гідеон пакеті.

- Чому ти не розповідав мені, що «Полонені душі» тепер так прославилися, нехай і під іншою назвою?

- Тому що ти не повинна провалюватися двічі в одну і ту ж яму. Є дівчата, для яких тягатися за рок-зірками саме те, що треба, але ти не з них. Вони весь час в дорозі, весь час гулянки, групповуш ки ... Ти б і його, і себе довела до божевілля.

Я зміряла його поглядом:

- Повністю згодна з кожним твоїм словом. Але мене ображає, якщо ти думаєш, що я бігом припустили б назад до нього, тільки дізнавшись, що він так просунувся.

- Не в тому річ. Я не хотів, щоб ти почула їх першу пісню.

- «Золоту дівчинку»?

- Ага ... - Я попрямувала в душову, і він проводив мене поглядом: - Ну і як тобі?

- Краще, ніж пісенька під назвою «доконала».

- Ха! - Кері дочекався, коли я з'явилася знову, вмита і зачесана. - Такти це ... поцілувала його?

- Таке початок і кінець цієї історії, - сухо відповіла я. - А ти після п'ятниці з Треєм розмовляв?

- Ні. Вони кудись мій телефон зачіпали. Гаманець теж. Ні хрена не пам'ятаю ... Коли прийшов до тями, був уже тут, ось у цьому прикиді. - Він показав на свою лікарняну піжаму. - Дурень дурнем.

- Дізнаюся, що при тобі було, і все повернуть. - Прибравши туалетні приналежності назад в пакет, я влаштувалася на стільці поруч з ним, тримаючи в руці чашку кави. - Гідеон зараз організовує все, що потрібно, щоб тебе перевели додому під нагляд доглядальниці.

- Ох ... просто мрія? Ти можеш подбати про те, щоб доглядальниця була симпатична? І самотня?

Я підняла брови, хоча внутрішньо відчувала полегшення від того, що і на вигляд і манерою говорити він все більше скидався на себе.

- Ну, раз у тебе завелися грайливі мислішкі, ти явно відчуваєш себе добре. А як у тебе справи з Треєм?

- Нормально. - Він зітхнув. - Я турбувався щодо того, чи сподобається йому вечірка, і зовсім забув, що багатьох там він вже раніше бачив.

Кері і Трей познайомилися під час фотосесії, коли Кері знімався, а Трей асистував рекламному фотографу.

- Рада, що ви добре провели час.

- Так. Він був рішуче налаштований не трахатись.

- Ага, а ти поривався ... А сам говорив, що не варто.

- Адже ми про мене тлумачимо! - Закотив очі Кері. - Чорт, ну да, підкочувався до нього. Він класний і в ліжку чудовий ...

- ... І закоханий в тебе.

Кері різко видихнув і зморщився від болю.

- Ніхто не досконалий.

Мені довелося придушити смішок.

- Кері Тейлор, закоханість у тебе - це не такий вже дефект.

- Ну, у всякому разі, це не боляче-то розумно. Я по відношенню до нього бував справжньою дупою, - пробурмотів Кері з роздратованим виглядом. - Він міг би знайти і щось краще.

- Чи не тобі за нього вирішувати.

- Комусь треба.

- І ти зголосився на це, тому що теж закоханий в нього. - Мої губи скривилися. - Чи не знаходиш, що все виходить шкереберть?

- Я недостатньо його люблю. - Легковажне вираз зникло, і переді мною був самотній, настраждався людина, яку я дуже добре знала. - Ну не можу я зберігати вірність, як він того хоче. Щоб ми були вдвох, тільки він і я. Мені жінки подобаються. Люблю я їх, чесне слово. Сам не зрозумію, хто я після цього такий, хоч навпіл ріж. А його навіть думка про це обурює.

- Тобі варто було величезних зусиль стати тим, хто ти є, - м'яко нагадала я про той час, відчувши не такий вже слабкий укол смутку. - Я повністю тебе розумію, і у мене тут немає розбіжностей, але говорив ти про це з Треєм?

- Так, була справа, говорив. Він слухав. - Кері потер пальцями лоб. - Дійшло, зрозумів. Якби він при мені сказав, що хоче трахатись з іншим хлопцем, мене б це навиворіт вивернуло.

- Але не з жінкою?

- Ні ... Втім, не знаю. Лайно! - Його налиті кров'ю зелені очі запитально дивились на мене. - А для тебе мало б значення, кого трахає Гідеон, чоловіка або жінку, а то й тебе?

Тут двері відчинилися, і з'явився Гідеон. Утримуючи його погляд, я сказала:

- Виявися член Гідеона ще де-небудь, крім мене або його руки, між нами все було б скінчено.

Його брови піднялися.

- Ну добре.

Я солодко посміхнулася і підморгнула:

- Привіт, Ас.

- Привіт ангел. - Він перевів погляд на Кері: - Ну, як самопочуття вранці?

Губи Кері скривилися.

- Та ніби під автобус потрапив ... або під біту.

- Ми тут намагаємося організувати твій переклад додому. І схоже, до середовища питання буде вирішене.

- Тільки щоб сиськи побільше. Або класна мускулатура. І те й інше годиться.

Гідеон здивовано глянув на мене.

- Це він про доглядальниці, - посміхнулася я.

- А-а ...

- Якщо буде телиця, - продовжив Кері, - нехай приходить в такому класному медичному халаті з блискавкою спереду.

- Можу собі уявити, який галас піднімуть ЗМІ з приводу процесу про сексуальне домагання по відношенню до медперсоналу, - сухо зауважив Гідеон. - Як щодо того, щоб замінити це набором порнушкі з пустотливими медсестрами.

- Ну, хлопець, - розплився Кері в усмішці, яка зробила його на мить схожим на колишнього себе, - ти даєш.

Гідеон глянув на мене:

- Єва.

Я встала і поцілувала Кері в щоку:

- Зараз повернуся.

Ми вийшли з палати, і я побачила, що моя мама розмовляє з доктором, що виглядав абсолютно нею засліпленим.

- Сьогодні вранці я розмовляв з Герріті, - сказав Гідеон, маючи на увазі Марка, мого боса. - Він у курсі всього, так що ні про що не турбуйся.

Та й не варто було, раз він сказав, що все владнає.

- Дякуємо. Постараюся завтра вийти на роботу. Але у мене в планах ще, якщо вийде, побачитися з Треєм, коханим Кері. Може бути, він підмінить мене, поки я працюю.

- Якщо буде потрібно якась допомога, дай знати. - Гідеон подивився на годинник. - Ти як, сьогодні теж залишишся тут на ніч?

- Да якщо можна. Буду з Кері, поки він не перебереться додому.

Гідеон взяв в долоні моє обличчя і поцілував у губи.

- Гаразд. У мене навалом роботи, так що я побіг. Заряди свій телефон, щоб весь час бути на зв'язку.

Почулося неголосне дзижчання. Гідеон позадкував, поліз у внутрішню кишеню за телефоном і, глянувши на екран, сказав:

- Мені треба цим зайнятися. Поговоримо пізніше.

З цими словами він зник так само швидко, як і з'явився.

- Він збирається на тобі одружуватися, - сказала моя мати, підійшовши і ставши поруч зі мною. - Ти ж це знаєш, вірно?

- Я цього не знала. - Щоранку, прокинувшись, я відчувала приплив подяки долі за те, що ми як і раніше разом. - Що навело тебе на таку думку?

Мама дивилася на мене своїми по-дитячому блакитними очима: то була одна з небагатьох її особливостей, не передати мені.

- Він повністю прибрав тебе під себе і тримає все під контролем.

- Це просто в його природі.

- Це в природі всіма хоробрими чоловіків, - заявила вона, потягнувшись, щоб поправити мій практичний кінський хвіст. - І він потурає тобі, тому що робить в тебе вкладення. Ти для нього актив. Ти красива, з хорошої сім'ї, зі зв'язками і незалежним станом. І при цьому у вас з ним любов, та така, що він очей від тебе відірвати не може. Б'юся об заклад, це і до його рук відноситься.

- Мама, будь ласка ... - благала я, будучи не в тому настрої, щоб вислуховувати настанови по техніці вилову багатіїв.

- Єва Лаурен, - сердито буркнула вона, дивлячись мені в обличчя, - мені все одно, вислухаєш ти мене, тому що зобов'язана слухати мати або тому що любиш його і не хочеш його втратити, але вислухай.

- Можна подумати, ніби у мене є вибір, - буркнула я.

- Зараз ти уявляєш собою актив, - повторила вона. - Дивись, як би деякі вибори не вплинули на твою вартість.

- Ти маєш на увазі Кері? - Голос мій задзвенів від гніву.

- Я говорю про те, що у Гідеона на щелепи синяк. Може, скажеш, що ти тут ні при чому?

Я почервоніла.

- Так я і знала, - хмикнула вона. - Так, він твій коханий, і ти знайома з інтимними сторонами його натури, мало кому доступними, але не забувай, що він, крім цього, Гідеон Крос. Ти володієш всіма необхідними якостями для того, щоб стати чудовою дружиною для людини його положення, але, Єва, з цього не випливає, ніби ти незамінна. На відміну від того, що їм створено. Якщо ти піддаси небезпеки його імперію, він покине тебе.

У мене напружилася щелепу.

- Ти закінчила?

Вона провела пальцями по моїм брів, дивлячись оценивающе і розуміюче. Я знала, що вона подумки влаштовує мені міні-перетворення, вишукуючи способи поліпшення того, що привела на світ.

- Ти вважаєш мене безсердечний мисливицею за грошима, але мною, віриш ти чи ні, рухає материнська турбота. Я відчайдушно хочу, щоб ти поєднала життя з чоловіком, що має гроші і можливість обрегать тебе всіма засобами, щоб я могла бути впевнена в твоїй безпеки. І хочу, щоб це була людина, яку ти любиш.

- Я знайшла його.

- І мені важко передати, як це мене схвилювало. Як надихнуло те, що він молодий, готовий йти на ризик, а тому поставиться з великим розумінням до твоїх ... заскоків. І він в курсі всього, - додала вона пошепки, і погляд її помягчел, очі зволожилися. - Просто будь

обережна. Це все, що я намагаюся тобі вселити. Чи не давай йому причини відвернутися від себе.

- Якби він це зробив, це була б не любов.

Вона скривила губи, а потім поцілувала мене в чоло:

- Ну добре. Ти моя дочка. Ти не можеш бути наївною.

- Єва.

Обернувшись на звук свого імені, я відчула пріів полегшення, побачивши який поспішав до мене Трея. Середнього зросту, м'язистий, з кучерявим світлим волоссям, горіховими очима і горбинкою на носі, що наводила на думку, що колись він був зламаний, Трей був одягнений в потерті, запрані джинси і футболку, і до мене раптом дійшло, що цей хлопець зовсім не відноситься до тих помітним красеням, які зазвичай залучали Кері.

Мабуть, причина його привабливості полягала глибше.

- Я тільки дізнався, - з ходу сказав він, підійшовши до мене. - Детективи вранці з'явилися до мене на роботу, питання задавали. Повірити не можу, що все це сталося в п'ятницю ввечері, а мені стало відомо тільки зараз.

Я не ображалася на його злегка звинувачувальний тон.

- Та я сама нічого не знала до нинішнього ранку. Мене в місті не було.

Я швидко представила один одному маму і Трея, після чого вона, вибачившись, вирушила посидіти з Кері, надавши мені добувати у Трея інформацію, який йому вдалося розжитися у детективів.

Він запустив руки в волосся, чому вид його став ще більш нещасними.

- Цього б не сталося, забери я його з собою.

- Тобі нема в чому себе винити.

- А кого ще звинувачувати в тому, що він трахається з дівчиною іншого хлопця. - Він схопив себе ззаду за шию. - Якщо мене йому недостатньо. У ньому гормони буйствують, прямо як у тінейджера, а я всю дорогу торчу то на роботі, то на заняттях.

Ух. Занадто багато вилилося на мене зараз. Мені довелося напружитися, щоб не видати себе. Однак було зрозуміло, що Трей, швидше за все, не вважає за можливе обговорювати Кері з ким-небудь ще.

- Він бісексуал, Трей, - м'яко промовила я, потягнувшись, щоб заспокійливо торкнутися його руки. - Це не означає, що з тобою щось не так.

- Не знаю, як з цим жити.

- А ти не подумував про консультації? Я маю на увазі, для вас обох.

Цілу хвилину він мовчки дивився на мене з загнаним видом, потім плечі його поникли.

- Ні. Думаю, мені слід вирішити, чи можу я жити з ним при такому його підході. Ти б ось змогла, Єва? Змогла б сидіти вдома і чекати свого чоловіка, знаючи, що він трахається десь ще?

- Ні, - відповіла я, і мене пробрало крижаний тремтінням. - Ні. Не змогла б.

- А я навіть не знаю, чи погодиться Кері на консультацію. Він весь час відштовхує мене. Те хоче мене, то вже немає. То я потрібен йому, то вже немає. Я хочу, щоб він допустив мене в себе, як допускає тебе, Єва, але він відгороджується від мене.

- Мені знадобилося багато часу, щоб достукатися до нього. Він намагався відгородитися від мене за допомогою сексу, весь час приставав до мене, насміхався з мене. Думаю, в п'ятницю ти правильно зробив, вирішивши утриматися від близькості. Кері надає великої ваги своєї зовнішності і сексуальної привабливості. Тобі потрібно дати йому зрозуміти, що тебе цікавить не тільки його тіло.

Трей зітхнувши схрестив руки на грудях:

- Ось, стало бути, як ви зблизилися. Завдяки тому, що ти з ним не спала.

- Частково. Але більше того, що я ходяча заморочка. Зараз це не так очевидно, ніж коли ми зустрілися, але повір, я далека від досконалості.

- Так і я теж. А хто близький?

- Він вважає, що ти краще його і заслуговуєш кращого. - Я усміхнулася. - Я ... Ну, б'юся об заклад, він почасти думає, що я його заслуговую. Що ми заслуговуємо один одного.

- Довбаний придурок, - пробурмотів Трей.

- Він такий, - погодилася я. - Тому ми його і любимо, вірно? Хочеш увійти поглянути на нього? Або краще підеш додому і про все подумаєш?

- Ні. Я хочу його побачити.

Трей розправив плечі і підняв підборіддя.

- Неважливо, через що він сюди потрапив. Я хочу бути з ним, поки він не вибереться.

- Рада це чути. - Я взяла його за руку і ввела в палату.

Ми увійшли під хвилюючий дівочий сміх моєї мами. Вона сиділа на краєчку ліжка, і Кері дивився на неї з захопленої посмішкою. Вона ставилася до нього по-материнськи, так само як до мене, і за це він щиро її любив. Рідна мати його ненавиділа, гвалтувала його і дозволяла це робити іншим.

Піднявши очі, Кері побачив нас, і почуття, які позначилися на мить на його обличчі, змусили стиснутися моє серце. Я почула, як у Трея побачивши того, в якому стані знаходиться Кері, перехопило подих. Подумки я штовхнула себе за те, що не підготувала його до цього, щоб він, чого доброго, не заплакав, як я.

Трей прочистив горло.

- Психопат, - сказав він з грубуватою ніжністю. - Якщо тобі квітів хотілося, міг би просто сказати. А це вже надмірно.

- До того ж неефективно, - хрипко озвався Кері, явно намагаючись внутрішньо зібратися. - Я не бачу ніяких квітів.

- Зате я бачу море. - Погляд Трея оббіг палату і повернувся до Кері. - Хотів, чи знаєш, поглянути, з чим мені доведеться мати справу, щоб зуміти скласти конкуренцію.

Чи не зрозуміти подвійний сенс цієї заяви було неможливо. Моя мама піднялася з ліжка, нахилилась і поцілувала Кері в щоку.

- Я забираю Єву поснідати. Побачимося через годинку або близько того.

- Дайте мені секундочку, хлопці, - сказала я, швидко проходячи повз ліжка, - і я звідси приберуся.

Отримавши з пакета телефон і зарядний пристрій, я підключилася до розетки біля вікна, а як тільки екран засвітився, набрала короткий текст «Подзвоню пізніше» і відправила Шауні і батькові. Після чого відключила дзвінок і залишила телефон на підвіконні.

- Чи готова? - Запитала мене мама.

- Завжди готова.

У вівторок вранці мені довелося прокинутися до світанку. Я залишила записку для Кері на такому місці, де він відразу б її побачив, а потім, піймавши таксі, вирушила до себе додому, де прийняла душ, переодяглася, випила кави і спробувала позбавитися від наполегливої ??відчуття, ніби щось не так. Швидше за все, справа була в втоми і браку сну, що завжди тягло за собою депресію.

Я твердо заявила собі, що до Гідеону це ніякого відношення не має, але вузол в животі вперто доводив зворотне.

Поглянувши на годинник, я побачила, що вже початок дев'ятого і скоро пора виходити, тому що ні дзвінка, ні есемески від Гідеона щодо того, що він пошле за мною машину, не було. Пройшли майже добу з того моменту, коли я останній раз бачила його або говорила з ним, тому що телефонна розмова, що відбувся вчора о дев'ятій вечора, був більш ніж коротким. Гідеон був чимось зайнятий, і фактично я почула від нього лише «привіт» і «поки».

Звичайно, мені було зрозуміло: роботи у нього хоч греблю гати і ображатися на нього за те, що йому тепер доводиться розбиратися з невирішеними проблемами, що встигли накопичитися за час нашої відсутності, не варто. Навіть при таких обставинах він надав мені неоціненну допомогу у всьому, пов'язаному з Кері, більшу, ніж можна було очікувати. А вже розбиратися з моїми почуттями у зв'язку з усім цим слід було мені самій.

Допивши каву, я обполоснула чашку і, прихопивши сумочку і пакет, вийшла з дому. На обсаджена деревами вулиці було тихо, але в цілому Нью-Йорк вже прокинувся і був насичений відчутною кипучою енергією. Жінки в елегантних ділових нарядах і чоловіки в костюмах намагалися зловити проїжджали повз таксі, але в кінці кінців, махнувши на его рукою, набивалися в переповнені автобуси чи спускалися в метро. Квіткові кіоски, як завжди, радували погляд многоцветьем, немов бажаючи мені доброго ранку, так само як і аромат, що йшов від найближчої пекарні, де вже щосили йшла робота.

Я встигла пройти деяку відстань по Бродвею, коли задзвонив телефон. Побачивши імені Гідеона я, відчувши деяке хвилювання, навіть прискорила крок.

- Привіт, пропащий.

- Де ти, чорт забирай? - Рикнув він.

Несподівана різкість зменшила мій захват.

- По дорозі на роботу.

- Чому?

Схоже, він перекинувся кількома фразами з кимось ще, після чого відновив розмову:

- Ти в таксі?

- Пішки йду. Господи, ти що, сьогодні не з тієї ноги встав?

- Тобі слід було дочекатися машини.

- Ти не говорив мені, що пришлеш машину. Дзвінка від тебе не було, а спізнюватися на роботу, після того як вчора вже пропустила день, мені не з руки.

- Треба було подзвонити мені, а не йти. - Голос його був низьким і гнівним.

Я теж розсердилася:

- Когдаязвонілатебевпоследнійраз, тибилтакзанят, чтоімінутинесмогмнеуделіть.

- Єва, у мене назбиралося справ. Дай мені з ними розібратися.

- Та без питань. Як щодо зараз?

Я відключилася і кинула телефон в пакет.

Він негайно зателефонував знову, але я, киплячо від обурення, ігнорувала це. Коли кілька хвилин по тому зі мною порівнявся «бентлі», я продовжила йти. Машина рухалася паралельно, потім переднє пасажирське скло опустилося.

Виглянув Енгус:

- Міс Тремелл, прошу.

Я забарилася, дивлячись на нього:

- Ви один?

- Так.

Зітхнувши, я сіла в машину. Телефон продовжував надриватися, так що в кінцевому рахунку я дістала його і відключила дзвінок. Ми проїхали квартал, коли я почула в динаміці автомобіля голос Гідеона:

- Ти її підібрав?

- Так, сер, - відповів Енгус.

Зв'язок перервався.

- Яка муха його вкусила? - Запитала я, дивлячись на Енгус в люстерко заднього виду.

- Йому доводиться думати про що.

Ну вже, в усякому разі, не про мене. Важко було повірити в таку образливу різкість. Вчора ввечері він теж був лаконічним, але не грубий.

Через кілька хвилин після мого приходу на роботу у мене в відсіку з'явився Марк.

- Дуже шкода, що з твоїм другом трапилася така біда, - сказав він, ставлячи мені на стіл чашку кави. - Сподіваюся, з ним все буде в порядку.

- В кінцевому рахунку так. Кері - крутий хлопець, він прорветься.

Я прибрала свої речі в нижній ящик і з вдячністю взялася за запалену чашку.

- Дякуємо. І за вчорашній день теж.

Його темні очі були повні тепла і турботи.

- Я здивований, що ти прийшла сьогодні.

- Мені потрібно працювати, - посміхнулася я, хоча всередині у мене все переверталося. Ніщо в моєму світі не могло бути правильно, якщо щось неправильне відбувалося між мною і Гідеон. - Розкажи, що я пропустила ...

Ранок пройшло швидко. У мене був список справ, що чекали завершення з кінця минулого тижня, а Марк до одинадцяти тридцяти мав кров з носа доопрацювати запит пропозицій. Це було зроблено, і на той час, коли ми відіслали запит, робота покращила мій настрій настільки, що про ранкову сварку з Гідеон хотілося просто забути. Може, на нього знову кошмар накотив. Чи не виспався, бідолаха, ось з ранку його і ковбасить. Вирішивши, що подзвоню йому після обіду, просто, про всяк випадок, я перевірила поштову скриньку.

Приємного прочитання! 12 сторінка |  Приємного прочитання! 14 сторінка
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати