Головна

Нові атаки паразитів

  1.  I. Нові принципи кримінального права
  2.  Learn new words !!!! - Вивчіть нові слова!
  3.  New words (нові слова) в словник
  4.  V. Відкриття і нові починання в Європі
  5.  А. Нові факти
  6.  Атаки на найпростіші парольні системи
  7.  Атаки на систему RSA

А між тим, життя повернулася в своє звичне русло, якщо так можна сказати про те, що відбувалося зі мною. Після того, як нам, з зреагувала вчасно допомогою, вдалося розгромити чергову паразитичну систему, атаки на мене і Світлану не ослаб, а навпаки, тільки посилилися. Якщо раніше чорні намагалися в основному захопити Світлану, то після численних невдач, вони вирішили поміняти свою тактику. Нова тактика була воістину єзуїтській. Особливо огидною була їх тактика болю. Прямим впливом на нервові закінчення Світлани вони викликали у неї нестерпний біль. Її тіло охоплювало нестерпне полум'я болю, і в цей момент їй говорили, таким вкрадливим голосом, що, мовляв, варто їй тільки відректися від мене і біль миттєво припиниться. Не отримуючи бажаного результату, вони збільшували рівень болю. Від такого болю Світлана втрачала свідомість, і це дозволяло їй хоч на трохи звільнитися від болю, але її знову повертали в тіло, щоб вона могла знову відчувати нестерпний біль. І Світлана, в прямому сенсі цього слова, зчепивши зуби, щоб не кричати від болю, каталася по підлозі і не відмовлялася, не погоджувалася зрадити мене. І я, бачачи її страждання і не знаючи, як їй допомогти, сам говорив їй - відречися, але вона не погоджувалася на це. І я в цей час повинен був, не звертаючи увагу на це (а це, повірте, було дуже важко зробити), шукати ключ до системи, що створює у неї нестерпний біль.

Вся справа в тому, що, щоб зупинити подібний вплив, необхідно знайти джерело цього впливу, осмислити принцип дії і на підставі розуміння природи оного, блокувати його, а потім нейтралізувати і джерело впливу і впливає, потім створити захист від подібного впливу та можливих комбінацій подібного впливу, які тільки прийдуть на розум. Але, як завжди, чорні в таких випадках користуються тим, чого у тебе немає, і ти ще повинен знайти те, чого не знаєш, а в цей час дорогою тобі людина шалено страждає від болю. Вельми «приємна» картинка, чи не так !? І це в такій ситуації, коли ти не хотів би, щоб дорогою тобі людина не страждала і готовий був прийняти всю цю біль і страждання на себе, але удар націлений саме на дорогу тобі людину, щоб зробити якомога болючіше саме тобі. І в такій ситуації ти змушений відключитися від того, що відбувається на твоїх очах, відсторонитися від того, як страждає дорогий тобі людина і зосередитися на пошуку джерела, паралельно намагаючись відомими вже методами хоч якось полегшити страждання. Бо, тільки в такому випадку можливо знайти рішення і реально припинити божевільну біль, що охопила дорогого тобі людини. Бо, тільки при виявленні першоджерела і принципу дії, що застосовується паразитами, можливо зупинити це безумство і нейтралізувати чергову атаку паразитів, і частіше за все, за цим нелюдським впливом варто захоплений паразитами світлий ієрарх, який сам став жертвою цих самих паразитів і служить тільки інструментом в їх брудних «руках». І доводиться все це враховувати, відмовитися від емоцій і зосередитися на вирішенні проблеми і тільки, бо тільки в цьому випадку можливе вирішення виниклої ситуації. Чи не правда, «кумедна» ситуація виходить - поруч страждає дорогий тобі людина, а ти повинен зібрати свою волю в кулак, відмовитися від цього і зосередитися на вирішенні, на пошуку ключа, знаючи, що варто тільки дозволити жалості і співчуття проникнути в твою душу , і ти програв, ти нічим не зможеш допомогти людині, яка тобі доріг і, в принципі, станеш причиною загибелі цієї людини. Не дуже багатий вибір, чи не так !? Але справа навіть не у виборі, а в тому, що треба, не дивлячись на страждання іншої людини, стати абсолютно спокійним і зосередитися на завданні! Ніхто не хоче спробувати !? Не раджу, це неймовірно важко, але тільки це - шанс знайти рішення проблеми!

Мені доводилося самому переносити дуже сильний біль, я не на словах знаю, що це таке, коли яскравим полум'ям «горять» твої нерви, і вогненний біль намагається розчавити твою волю. Але це ніщо, в порівнянні з тим, коли страждає інший, і ти повинен, не звертаючи увагу на страждання дорогого тобі людини, увійти в стан абсолютного спокою і не кидатися допомагати страждаючому, а шукати, шукати і ще раз шукати рішення. Ось це по-справжньому дуже важко! Особливо було важко, коли це сталося вперше, і я спочатку кинувся створювати більш потужний захист, придумувати нові захисту, створював щось одне, то інше, виробляв перебудову суті і ... нічого не допомагало. І тоді зрозумів, що потрібно діяти по-іншому, шукати причину. Це, як в казці про Кощія Безсмертного, потрібно знайти дуб, а на дубі тому - скриня, а в скрині - зайця, а в зайця - качку, а в качці - яйце, а в яйці - голку, в якій смерть Кощеева! Це приблизно те ж саме, тільки ти не знаєш не тільки, де потрібний тобі дуб, а й те, що це дуб і відповідно, все інше. У математиці це називається рівнянням з багатьма невідомими, тільки, на відміну від математики, немає ніяких натяків на зв'язку між цими змінними, та й немає зв'язку з цим між ними. І у тебе немає часу тому, що з кожною хвилиною Світлані все важче і важче, і ти це бачиш, і не знаєш, наскільки її ще вистачить, як довго вона зможе витримати цей нестерпний біль! І ніхто тобі не може допомогти!

Як така перспектива !? Чи багато ще залишається тих, хто заздрить мені !? Це з боку все виглядає «просто» і «легко», «змахнув» рукою і ... у людини мозок перебудувався, змахнув рукою ще раз і ... відновився озоновий шар планети. А чому б і мені не спробувати зробити щось подібне, - може запитати хтось або подумати, чим я гірше якогось Миколи Левашова? І вся справа в тому, що не гірше, тільки для того, щоб все це стало можливим, бажаючим пропоную пройти через те пекло, і пекло не абстрактний, а цілком реальний, позаглядивать смерті в очі майже кожен день, шукати те, не знаючи що , йти туди - не знаючи, куди і ... перемагати, знаходити рішення, принципово змінювати своє сприйняття реальності і не допустити жодної принципової помилки, а якщо помилка виникала, необхідно було дуже швидко знайти правильне рішення і не допустити, щоб помилка змогла реалізуватися і багато багато іншого. Все ще комусь завидно? Ну, тоді, що ж ... ласкаво просимо в наш «клуб». Я не намагаюся нікого залякати, а лише попереджаю про те, що очікує відправився за моїми «слідах» або навіть в даному напрямку. І коли по тобі б'ють з «великої артилерії», ти повинен посміхатися, не показувати оточуючим, як тобі важко, що ти, в прямому сенсі цього слова, «валишся» від втоми, що тобі боляче і особливо тоді, коли на тебе дивляться і посміхаються твої вороги ...

Після кількох невдалих спроб застосувати викладену мною вище тактику, паразити стали діяти по-новому. Нічого не добившись від Світлани за допомогою болю, вони вирішили навести на Світлану мана, щоб вона в мені бачила чорного! Як Вам такий поворот подій? Користуючись тим, що Світлана дуже чутлива і прекрасно сприймає зорові і телепатичні голограми, паразити створювали у неї негативне ставлення до мене, намагалися вселити і вселити дуже сильно, що це я - чорний, який її обманює, а вони - такі «пухнасті» і « м'які », і я їм не даю спокою! Це вплив на Світлану було не менш потужна, ніж болюче перед цим. В одному вони мали рацію - я дійсно не давав їм спокою. А ось в іншому - з їх точки зору я дійсно був поганий, адже я дійсно руйнував їх системи, адже я дійсно зраджував їх виконавців, робив з них, так званих, «перевертнів». Все - повна правда, за винятком одного, такого маленького «але»! Те, з чим я боровся, мало паразитичну природу, правильніше буде сказати - природу соціальних паразитів, які знищували найкращих, перетворюючи залишилися в живих в стадо керованих біороботів! Але коли на дуже чутливого людини, яким була Світлана, йде дуже потужний вплив, нав'язує їй таку думку, практично неможливо скинути подібне мана без допомоги. І в цьому випадку я повинен був не звертати уваги на те, що створює у Світлани таке мана, а шукати черговий ключ від чергової «двері», за якою було вирішення черговий завдання. І знову найбільш важко було в перший раз, коли мої «друзі» в перший раз застосували цю тактику. Я не міг зрозуміти причин, за якими Світлана стала так реагувати на все, що я говорив, на все, що я робив, або вже зробив. Я спочатку намагався їй пояснити все, розтлумачити, але все було безглуздо. Я говорив одне слово, а Світлана чула зовсім інше. Я намагався пояснити їй знову, що насправді я сказав, а вона чула ще більш перекручене звучання. І що в цьому випадку можна зробити? Опустити руки!? Але це не мій шлях.

Зрозумівши, що те, що говорить мені Світлана, їй нав'язано потужним впливом паразитів, я припинив свої спроби пояснювати їй, що я не "верблюд"! А став знову шукати, звідки йде цей вплив і як! Чому паразити це робили, мені здається, немає необхідності пояснювати. Так ось, в черговий раз знайшовши ключ до природи цього чергового впливу Темних Сил, я знаходив «протиотруту» і створював нові системи захисту та нові структури мозку для сприйняття у Світлани, щоб наступного разу вона могла сама побачити природу йде на неї впливу, щоб вона могла відрізнити правду від кривди, бачачи, що брехня не наповнена життям, тоді як правда - жива, так як за нею стоять реальні події та процеси, які вона відображає. Навчитися це бачити - одна з найскладніших завдань, так як паразити великі майстри створювати, так званий, камуфляж. Іншими словами, ілюзію реальності, замість самої реальності. Істина це, як верхівка айсберга. Жива істина має своє продовження під «поверхнею води» океану правди, а ілюзія правди, якою б вона не виглядала чудовою над «водою», під водою океану правди нічого не мала, або там було «мертве» продовження, чи не наповнене життям реальних подій.

Після декількох спроб впливати на Світлану подібним чином і бачачи марність цього, паразити незабаром припинили застосовувати і цю практику. Правда періодично вони намагалися скористатися цією тактикою, розраховуючи на «авось», але не мали успіху в цьому, так як змусили мене задуматися над цією ситуацією, і мені вдалося створити систему сканування і для себе, і для Світлани, коли сканування йде одночасно мільйонами різних способів. Коли сканирующая система змінюється сама в ході перевірки і не залишає практично ніякої можливості нав'язати хибну інформацію в будь-якій формі! Для створення таких скануючих структур я використовував і свій досвід, знаючи, що навіть під час сканування можна вивчити скануючого і створити протидіють системи.

Я ніколи не вважав себе розумнішим своїх ворогів. Якщо я до цього додумався, то це означає, що і вороги можуть додуматися до цього теж, якщо вже не зрозуміли ще раніше мене! Саме тому, я і придумав новий (а може бути і немає) принцип сканування, який, по крайней мере, ускладнює можливість інформаційного протидії з боку паразитів. Так що, поки ще мізки «ворушаться», паразитам доведеться туго, їм теж забезпечена «весела» життя, а не тільки мені і Світлані!

 чужий Хреститель |  Срібна нитка


 Дорога назад в СРСР |  війна починається |  Нові повороти в моїй долі |  таємниця Світлани |  перетворення мозку |  Проблеми вертикальної еволюції |  Мої перші архангельські гастролі |  Шлях до сцени |  біле братство |  Той, який робить перевертнів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати