Головна

анотація

  1.  I. Коротка анотація
  2.  I. Коротка анотація
  3.  II. Коротка анотація
  4.  анотація
  5.  анотація
  6.  анотація
  7.  анотація

Причини того, що я взявся за своє життєпис, дуже тривіальні. Протягом досить довгого часу мені доводилося говорити про деякі події свого життя, і дуже часто мої розповіді поверталися до мене в такій формі, що я навіть не припускав можливості появи такого «фольклору». Мої розповіді обростали такими «фактами», що навіть мені ставало цікаво їх послухати.

Другою причиною, що підштовхнула мене до такого «подвигу», був факт того, що періодично з'являлися люди, які пропонували мені написати про мене книгу, і всякий раз мене щось зупиняло. Один раз я навіть погодився на те, щоб одна американська письменниця записала мої спогади на касети, і я витратив кілька днів, наговаривая їй свої спогади і роздуми. Але незабаром передумав і відмовився від цієї пропозиції.

По-перше, мені доводилося витрачати досить багато часу на виклад і пояснення того, що сталося зі мною. По-друге, навіть, маючи на руках аудіокасети з моїми спогадами, письменники і журналісти примудрялися так все спотворити, що я просто дивувався. Причому, спотворення спостерігалося, як в бік перебільшення, так і в бік перекручування фактів і відвертої брехні.

Тому, коли Дмитро Байда запропонував мені написати свою біографію, я вирішив це зробити. Причому, коли я почав роботу над нею, само собою все це переросло в моє життєпис і жізнепоніманіе. Я подумав, що якщо комусь цікава моя життя і мій шлях, то краще мене ніхто не зможе передати те, що і коли сталося в моєму житті, що і як я думав в тих чи інших життєвих ситуаціях, що я при цьому відчував і переживав.

Звичайно, все описане мною буде суб'єктивним, буде відображати світ мене навколишній моїми власними очима. Але, при всьому при цьому, я постараюся відобразити все максимально об'єктивно, наскільки це взагалі можливо. А оскільки це - моє життєпис, то краще мене це тебе ніхто не накинеться. А якщо щось і буде не так, так це буде моє спотворення мого власного життєпису, і це все одно буде краще, ніж спотворення, зроблені кимось іншим.

Микола Левашов

 автобіографічна хроніка |  Дитячі роки. Минуле мого роду


 Дитячий садок ми пропускаємо |  Мої університети |  Життя - хороший учитель |  Червона Армія найсильніша |  Червона армія. закінчення |  чудеса тривають |  Не все так просто |  Через терни до зірок |  Перша зустріч з паразитами |  Паразити. продовження |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати