Головна

Руки розведені, долоні вгору

  1.  Ozra Символ Долоні Майстри
  2.  Вгору і вниз
  3.  Раптом я відчув, що рука Владики сильніше стиснула моє плече, електричний струм, що йшов від нього до мене, посилився. Я підняв очі вгору ...
  4.  ЖИТТЯ І СМЕРТЬ НА ДОЛОНІ
  5.  За все життя не чув Ясса, щоб так багато слів сказав комулібо його мовчазний батько. Рука з ременем ще була піднята вгору, так само як і рука батька все ще захищала голову сина.
  6.  Задирание таза вгору при спробі встати
  7.  І. взяв з жертовника щось на зразок золотої булави і, тримаючи її в одній руці і паличку в інший, підняв вгору обидві руки, продовжуючи наспівувати щось, чого я все так само не міг розуміти.

Один з небагатьох жестів, яким дуже часто користуються навмисно, щоб показати свою відкритість, чесність і правдивість. Як наслідок, це палиця з двома кінцями, і жест відкритих долонь може бути як сигналом щирого вираження почуттів, так і бажання навмисно ввести вас в оману.

Так як цей жест не може тлумачитися однозначно, то багато вам підкаже контекст бесіди або ситуації. Алан Піз, коментуючи цей жест, додає, що з відкритими долонями важче говорити неправду. Відкриті долоні також впливають на співрозмовника, і якщо ви тримаєте їх відкритими, то йому стає важче брехати. Плюс до цього ваші відкриті долоні заохочують співрозмовників на зустрічну відвертість.

 Руки в кишенях |  покашлювання


 Мова політичних рухів |  Жити не по брехні, або як політики говорять неправду? |  Потирання кінчика носа |  Маніпуляції руки біля рота |  потирання століття |  Чухання шиї і відтягування комірця |  Маніпуляції з сигаретами і водою |  Політичні пози і розпальцівки |  Руки, схрещені перед собою в положенні стоячи |  Руки за спиною |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати