Головна

управління інноваціями

1.  II. Управління персоналом
  2.  V. Управління сервісом
  3.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  4.  Автоматичне управління конструкціями за рахунок припливу зовнішнього енергії - САУ ПДВ. Енергетичний принцип управління конструкціями.
  5.  Автоматичне управління технологічним комплексом згущення
  6.  Автоматичне управління технологічним комплексом сушки
  7.  Автоматичне управління технологічним комплексом фільтрування
 Стратегія інноваційної діяльності  Тактика менеджера-керівника структурного підрозділу  перспективи використання
 традиційна  Основна мета - якість продукції (інших цілей немає)  Відставання в техніко-технологічному, а потім і в економічному відношеннях
 опортуністична  Підприємство «шукає» новий продукт без великих витрат на дослідження і розробки, однак протягом деякого часу воно - монополіст на ринку  Високий ступінь ризику втрати монопольного становища
 імітаційна  Нова технологія купується у інших, що дешевше, ніж власні розробки, нові винаходи  Необхідні висока спеціальна кваліфікація та комплекс заходів з підтримки досягнутого рівня
 оборонна  Мета підприємства - не відстати від інших, претензій на заняття провідних позицій немає  Затратоемкость стратегія, ризик втрати позицій не зникає.
 залежна  Стратегія малих підприємств, яким передано виробничий метод або новий товар для виробництва  Труднощі з впровадженням нововведень
 наступальна  Мета підприємства - перше на ринку, а значить, необхідна висока кваліфікація, велика організаторська робота  Орієнтація на довгострокові цілі, здатна привести до значних результатів

Виконати завдання. |  Виконати завдання.

Основним правилом при визначенні |  Виконати завдання. |  Виконати завдання. |  Екзаменаційний білет №6 |  Метою класичної школи управління було створення |  Виконати завдання. |  Виконати завдання. |  Виконати завдання. |  Яка послідовність пріоритетів дозволить фірмі домогтися успіху |  Виконати завдання. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати