Головна

Сигнали Очного Доступу.

1.  В. Знижує внутрішньоочний тиск (вірно: пилокарпин викликає розкриття шлеммовим каналу і фонтанових просторів очі, що веде до зниження внутрішньоочного тиску).
  2.  Е заняття. Сигнали Очного Доступу.
  3.  ХИБНІ СИГНАЛ
  4.  пальцеві сигнали
  5.  Параметри, що характеризують періодичні Несинусоїдальні електричні сигнали
  6.  Радіохвилі, широкосмугові сигнали

Сьогодні ми займемося темою, з одного боку практично забутою, з іншого боку, постійно використовуваної нами при роботі. Свого часу багато говорилося про каналах сприйняття - візуальної, аудіальний, кінестетичного і дигітальному ... Залежно від того, що зараз всередині себе робить людина - бачить, чує або відчуває, буде змінюватися його дихання, поза, манера говорити і ще безліч інших речей. А тепер я хочу дати вам ще один спосіб визначення, ніж усередині себе зайнята людина. Цей спосіб я намагаюся дати якомога пізніше, тому що, дізнавшись про нього, про всі інші способи як то забувають. А це, на мій погляд, не зовсім добре. Отже, Сигнали Очного Доступу.

Чим нижче - тим глибше всередину, тим ближче до "внутрішньої механіки", тим жорсткіше управління, менше усвідомленням. Але всі ці внутрішні процеси все таки проявляються і в мові, і в фізіології. І визначаючи ці внутрішні процеси ви можете викликати дуже глибоку підстроювання і ведення іншої людини.

Просто за допомогою СГД ви можете допомогти вивести на усвідомлення людини такі речі, про які він навіть не підозрює. Уявляєте, як в цьому випадку підніметься ваш рейтинг, як Оператора (нехай навіть несвідомо).

СГД дозволяють робити дуже глибоку підстроювання, так як дозволяють зрозуміти, що людина робить всередині себе і використовувати це.

СГД - це надзвичайно проста і надійна річ, чаруюча своєю простотою і наочністю. Просто в залежності від того, що робить всередині себе людина, в якому каналі знаходиться, його очі будуть знаходиться зовсім в різних місцях.

?15 хв.

Вправа "Питання доступу".

? Фломастери, аркуш паперу А4 / А3 на кожну мікрогрупу.

Для полегшення вашої роботи я вам повідомлю наступне. Можна розділити всі системи на 6 частин:

В  Візуальне вспомінаніе.Предидущій зоровий досвід, зорова пам'ять.
ВК  Візуальне конструірованіе.Созданіе нового досвіду, планування, математичні розрахунки.
А  Аудиальное вспомінаніе.Звуковая пам'ять - інтонації, голосу, звуки, музика.
АК  Аудиальное конструірованіе.Созданіе нового аудиального досвіду, твір музики.
Ад  Внутрішній діалог.Контроль мови, промовляння.
К  Кінестетіка.Телесная пам'ять, відчуття, смак, запах, дотик, мета-відчуття.

Ваше завдання

1. Скласти питання (3-5), які змушують людину увійти в цю систему.

2. Визначити, в яке становище очей відповідає кожному з шести пунктів.

Ось зараз я вам і пропоную спробувати визначити відповідність рухів очей і каналу, в якому в даний момент знаходиться людина. Об'єднаєтеся в групи по 4-5 чоловік і спробуйте знайти закономірність. Єдине, у що я вам пропоную поки повірити мені на слово - це те, що така залежність існує.

?10 хв.

Легенда. |  Обговорення.

Інтеграція якорів. |  Перевірка працездатності. |  Трюїзмами. |  Припущення. |  Протиставлення. |  Всі вибори. |  Розрив шаблону. |  Важільне наведення. |  Е заняття. Сигнали Очного Доступу. |  Метафори. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати