Головна

Важільне наведення.

З розривом шаблону може використовуватися наступна стратегія: ви рвете шаблон, потім під людини підлаштовується і ведете. Можна просто перешкодити виконанню програми, розірвавши її посередині, і вставивши туди свою програму. Наприклад, ви протягуєте руку, начебто збираєтеся привітатися, але коли вам тягнуть руку у відповідь, ви її підхоплюєте, відводите в сторону і говорите щось на кшталт:

? Зверни увагу, як расфокусіруйте твої очі, коли ти дивишся на свою долоню. Відчуй, як важчає твоя рука ... Як змінюється твоє дихання. Якщо я відпущу твою руку, вона просто зависне.

А далі ви вставляєте вже програму:

? Мені б хотілося, щоб твоя рука почала опускатися, але не раніше, ніж щось всередині тебе знайде спосіб зробити так, щоб твій стан покращився, а настрій стало веселим і життєрадісним. І все це увійде в твоє життя, як тільки твоя рука торкнеться твого стегна.

Після цього руку можна різко опустити, щоб вона ноги торкнулася, а потім завершити рукостискання.

? Деякі після цього навіть не пам'ятають, що з ними подібне витворяли.

Тобто, тут вже інша стратегія (в порівнянні з Калібрування - Підстроювання - Ведення):

Розрив - Підстроювання - Команда.

Коли я говорив про тяжкості в руці і расфокусировки зору - це була підстроювання і поглиблення трансу, а коли про настрій - нова команда, яка була вставлена ??замість рукостискання.

Рукостискання для людини є певним цілим блоком, загальним процесом. Коли ви порушуєте виконання цієї програми, людина зависає, як комп'ютер. Ось в цей момент ви йому і пропонуєте іншу програму, замість попередньої. Мозку ж все одно що робити, аби працювати.

Спосіб наведення трансу через "підвішування руки" називається важільним наведенням.

"Однокроковий рефреймінг".

Ви зараз розіб'ється на пари, і буде відпрацьовувати не тільки важільне наведення, але і мова, яку можна використовувати разом з цим наведенням. Ви знаєте шестішаговий рефреймінг, а сьогодні ви познайомитеся з однокроковим рефрейминга. У ньому всі необхідні інструкції внесені в одне речення:

? Мені б хотілося, щоб твоя рука почала опускатися, але не раніше, Ніж твоє несвідоме знайде не менше трьох нових варіантів поведінки в даний ситуації, що повністю задовольняють всім сторонам твоєї особистості і набагато більш ефективних, ніж наявний на даний момент варіант поведінки. І саме в той момент, коли твоя рука торкнеться твоєї ноги, ці нові варіанти поведінки увійдуть в твоє життя.

або:

? І ти будеш поза станом опустити свою руку до тих пір, поки твоя підсвідомість (щось) не створить і почне використовувати ТРИ нових способу поведінки, які будуть перевершувати те, що було раніше, і ці ТРИ нові варіанти поведінки будуть повністю відповідати всім сторонам твоєї особистості.

? Бажано, щоб ці два тексти були у кожного студента записані на папірці.

Важільне наведення можна використовувати для відновлення доброго стану.

Головний біль:

? Мені б хотілося, щоб твоя рука почала опускатися, але не раніше, ніж щось всередині тебе знайде спосіб позбавити тебе від головного болю, зробити твій стан приємним ...

нежить:

? Мені б хотілося, щоб твоя рука почала опускатися, але не раніше, ніж щось всередині тебе знайде спосіб зробити твоє дихання абсолютно вільним, легким, а твоє самопочуття відмінним ...

Зубний біль:

? Мені б хотілося, щоб твоя рука почала опускатися, але не раніше, ніж щось всередині тебе знайде спосіб позбавити тебе від болю, зробити твої відчуття приємними і легкими ...

Разом з важільним наведенням ви можете використовувати не тільки текст однокрокового рефрейминга, але і текст для полегшення болю і лікування нежиті.

? Деякі студенти скаржаться, що в міру тренування з розривом рукостискання (їм) вони занурюються в транс все менше і менше. Потрібно пояснити, що це нормально (розрив шаблону діє один раз), і вони зараз просто напрацьовують вміння робити розрив рукостискання красиво і акуратно, а так само спонтанно промовляти необхідний текст.

?30 хвилин.

Розрив шаблону. |  Е заняття. Сигнали Очного Доступу.

Вправа. |  Виклик стану. |  Коло Досконалості. |  Е заняття. Мовні стратегії. |  Інтеграція якорів. |  Перевірка працездатності. |  Трюїзмами. |  Припущення. |  Протиставлення. |  Всі вибори. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати