На головну

I. Завдання для обов'язкового виконання

1.  I. Завдання для обов'язкового виконання
  2.  I. Завдання для обов'язкового виконання
  3.  I. Завдання для обов'язкового виконання
  4.  I. Завдання для обов'язкового виконання
  5.  I. Завдання для обов'язкового виконання
  6.  I. Завдання для обов'язкового виконання

1. Порівняйте поняття «людина», «індивід», «особистість,« індивідуальність ». Виділіть істотні ознаки, загальне і особливе.

2. Проаналізуйте компоненти структури особистості, використовуючи таблиці № 7, 8, рис. 20, 21 в навчальному посібнику «Педагогіка в схемах і таблицях», Вітебськ, 2001, с. 47-49.

3. Розгляньте зовнішні і внутрішні, біологічні та соціальні фактори розвитку особистості.

4. Обгрунтуйте роль активності особистості у власному розвитку на прикладах, взятих з літературних, біографічних та інших джерел.

5. Визначте сутність биологизаторской і соціологізаторской концепцій розвитку особистості.

6. Наведіть аргументи на користь тези: «Школяр - не тільки об'єкт виховних впливів, а й суб'єкт виховного процесу».

7. Висловіть свою точку зору на таку тезу: «Дитина розвиває, виховує, будує себе сам і досягає рівно того, на що дістає його власних сил і своєчасно наданій допомозі ззовні». (В. П. Созонов).

8. Складіть пам'ятку собі як майбутньому вчителю, початкові слова якої: «Якщо я хочу виховати з дитини особистість, я ніколи не буду ...».

9. Розкрийте зміст основних новоутворень і особливостей молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

10. Вирішіть педагогічні завдання №№ 16, 17, С. 10-11 ( «Педагогіка в ситуаціях, питаннях, завданнях»).

Етапи проведення заняття |  III. Завдання для осмислення теми і самоперевірки знань

Методика проведення практичних занять |  Етапи проведення заняття |  III. Завдання для осмислення теми і самоперевірки знань |  Етапи проведення заняття |  Етапи проведення заняття |  Рекомендації з підготовки до заняття |  Етапи проведення заняття |  I. Завдання для обов'язкового виконання |  III. Завдання для осмислення теми і самоперевірки знань |  Етапи проведення заняття |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати