Головна

Renaissance Alliance Publishing 13 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Останні сімдесят два години вона і агенти були на ногах, практично без сну. Всі вони були шарпаєтеся і знаходилися на межі. До того ж, вона вже втратила одного агента і не збиралася втрачати іншого.

"Цього не буде, Дойл".

"Це вирішувати не вам", - сказав Дойл, піднімаючись. - "Все схвалено і ваш агент вже прийняв призначення".

Кемерон швидко подивилася на Старк, але вона ледь помітно хитнула головою. Ясно, що вона нічого не знала про план Дойла.

"Ця зустріч закінчена", - різко обірвала Кемерон, повернувшись і йдучи до дверей. Ще секунда і її руки були б знову на його горлі.

глава 31

Кемерон проїхала через Командний Центр, рявкнув, - "Грант! За мною".

Еллен Грант схопилася на ноги і квапливо рушила за своїм командер, яка штовхнувши двері, пройшла в коридор до ліфтів. Поїздка на ліфті вниз проходила в лякаючою тиші. Спустившись в лобі, вони наблизилися до подвійних скляних дверей, що ведуть на вулицю. У цей момент Грант спокійно сказала, - "командер, Я ..."

"Хвилину, Грант", - різко сказала Кемерон, стримуючи і гасячи бажання повернутися і рушити по фізіономії Патріка Дойла. Еллен Грант - її агент і тільки вона може командувати нею. Він встав між Кемерон і її агентом, тієї, за кого вона несе відповідальність. Це - дуже серйозний прорахунок з його боку. Вона ще змогла б стерпіти особисті образи, але не потерпить нікого втручання в управління і керівництво Секретної Службою.

Грант зціпила зуби і приготувалася до серйозної розмови. Їй було неприємно вислуховувати докори від Робертс, тому що вона занадто поважала її.

Вони перетнули вулицю. Кемерон відімкнула декоративні ворота парку і пройшла всередину разом з Грант, ступає слідом. Як тільки вони опинилися всередині, Кемерон забарилася кроки, дозволивши Грант наздогнати її і йти поруч.

Кемерон подивилася на неї і сказала, - "Ви не хочете розповісти мені, що сталося між Вами і спеціальним агентом Дойл?"

Грант дивилася прямо перед собою, коли вона відповіла винуватим тоном, - "Він зв'язався зі мною цього ранку, в той час, коли ви говорили по телефону з Вашингтоном. Дойл сказав мені, що я необхідна для участі в операції по затриманню і арешту Закоханого Хлопця ". - Вона проковтнув, згадуючи дивна розмова. - "Я відповіла, що він повинен узгодити це питання з Вами. Але він повідомив, що у Вашингтоні вже прийняли рішення. Він сказав, що йому необхідний моя відповідь негайно".

Вона подивилася в обличчя Кемерон і вимовила категоричним тоном. - "Я сказала йому так".

Тим часом вони досягли відокремленого кута парку, недалеко від того місця, де Кемерон сиділа з Блер кілька днів тому. Вони встали під тінню плакучої верби. Кемерон зі стиснутими кулаками в кишенях брюк, Грант в напруженій увазі.

"Я не можу дозволити вам робити це, Грант", - сказала Кемерон спокійно, хоча її голос тремтів від напруги. - "Ви агент Секретної служби, а не ФБР. У цій операції, вам відведено роль підсадної качки, а ви не навчені цьому".

Грант випросталася ще більше, з виразом повної рішучості на обличчі. - "Командер, з усією повагою до Вас, я не згодна з цим твердженням. Перш ніж стати агентом Секретної Служби, я працювала в поліції. Я зможу зробити це".

Кемерон злегка посміхнулася, не чекаючи нічого іншого, знаючи про відповідальність Грант. Вона була надійним агентом в усіх відношеннях, і Кемерон не сумнівалася щодо її здібностей. Проте, вона не збиралася втрачати ще одного агента в цій операції, яка пішла не так з самого початку. Занадто багато залучених людей і недостатньо координації. Джанет мала великий досвід роботи агента під прикриттям і загинула під час проведення аналогічної операції. Кемерон не могла собі дозволити втрачати кого-небудь ще.

"Агент Грант, я ніколи не сумнівалася щодо ваших здібностей. Я високо ціную ваш внесок в команду і спокійно довіряю вам охорону Чаплі. Але ця операція зовсім інша справа і я не дозволю вам брати участь в ній".

Грант подивилася в очі Кемерон, і заперечила, - "командер, у вас немає серйозних підстав, щоб вважати так, і я не впевнена, що ви зможете скасувати наказ спеціального агента Дойла. Якщо я необхідна для проведення операції, і якщо мені наказали, то я зроблю це. і зроблю охоче. Джеремі Фінч мертвий. Вас майже вбили ", - мить повагавшись, вона спокійно додала, -" наступного разу, командер, цей маніяк може взагалі відмовитися від діалогу, і тоді його метою може стати Чапля. я хочу виконати це завдання ".

Кемерон подивилася повз Грант, на квартиру Блер в пентхаусі. Вони дійсно не можуть продовжувати ховати її там вічно. Вона сумнівалася, що вони зможуть утримати Блер протягом декількох днів і при цьому вона сама не хотіла цього.

Блер страждала від провини, що люди вмирали поруч з нею. Не хотіла перебувати серед незнайомих людей, і одночасно відчувати себе укладеної серед них. Це був конфлікт, який душив її і, в кінцевому рахунку, змусить зробити її непередбачуваний вчинок. Кемерон не змогла б перенести все це, спостерігаючи за Блер. Вона знову подивилася на Елен Грант.

"Якщо справа дійде до цього, Грант, я хочу, щоб ви знали, - я буду поруч з вами. Ви не підете на цю операцію поодинці".

Грант посміхнулася. - "Дякую вам, командер. Знаючи це, я буду відчувати себе краще".

Нарешті, Кемерон теж посміхнулася. - "Еллен, дякую вам".

Коли вони повернулися і пішли поруч до виходу з парку, мовчання між ними було красномовніше багатьох слів.

 * * *

Блер відкрила двері, почувши перший стук.

"З Діаною все в порядку?" - Нетерпляче спитала вона, як тільки Кемерон увійшла в квартиру.

Кемерон кивнула і пройшла до телефону, висмикнула роз'єм лінії і вставила в маленьку прямокутну панель між стіною і телефоном Блер. Рідкокристалічний дисплей на панелі пристрою показував швидко біжать десятизначні числа. Включивши шифратор, вона передала телефон Блер. - "Може ти сама зробиш їй дзвінок? 212-555-1950".

Блер підняла брову і швидко набрала цифри. Кілька секунд потому вона сказала, - "Я хотіла б поговорити з Діаною, будь ласка".

Блер прошепотіла, - "спасибі Кемерон", чекаючи, поки Діана візьме трубку, і перша щира посмішка за довгий час освітила її обличчя. - "Гей. Як ся маєш?"

Блер притулилася до кухонної стійці, що відокремлює кухню від решти площі в квартирі і взяла руку Кемерон, поки вона говорила.

"Я не думаю Діана, що це гарна ідея спробувати звабити агентів ФБР", - вона сухо сказала з кривою усмішкою на обличчі. Вона підтягла Кемерон до себе ближче. Кемерон, прослизнувши, села позаду неї, на один з високих стільців, збудованих в лінію уздовж стійки в центрі кухні.

Блер відступила від стійки, вставши між ніг Кемерон, при цьому кажучи, - "Так, я знаю. Вони дійсно можуть здаватися досить привабливими, але якщо ти захочеш затягнути когось із них у спальню, це може викликати інцидент".

Говорячи з Діаною, вона провела пальцями вгору-вниз по руці Кемерон. Кемерон перемістилася, розвівши ноги, і впевнено підтягла Блер до себе, навпаки своїх грудей, обвивши руками талію Блер і ніжно тримаючи її. Притиснувшись підборіддям до голови Блер, вона ледь чутно зітхнула.

"Я не можу сказати тобі занадто багато. Я і сама не все знаю", - відповіла Блер, поміщаючи свою долоню на внутрішню частину стегна Кемерон. Машинально вона провела пальцями уздовж внутрішнього шва штанів Кемерон, слухаючи розповідь Діани про апартаменти, в які її помістили і які навіть не дотягують до рівня чотирьох зіркового готелю.

Слухаючи голос Діани, клубок напруги, що оселився в її грудях з самого ранку, спав. Але, навіть зараз вона чула прискорене дихання Кемерон і відчувала в повній мірі її напружені, злегка подрагивающим м'язи під своєю рукою.

"Вона тут зі мною тепер ... Так, Діана", - сказала Блер в награти роздратуванні. - "Я слухаю її".

Вона засміялася і додала, - "Я сказала, що слухаю, але не говорила, що обов'язково дотримуюся її наказам. Я не вважаю, що одомашнення - безпосередня загроза".

Оскільки Блер була зайнята розмовою, Кемерон пальцями розстебнула дві верхні кнопки на її блузці і просунула руку всередину. Блер від несподіванки і подиву машинально притулилася стегнами до промежини Кемерон.

"Я жалкую про це", - спокійно сказала Блер, героїчно намагаючись проігнорувати погладжування пальців Кемерон по її сосок. - "Я довіряю Кемерон, і вона забере тебе звідти при першій нагоді".

Блер намацала бігунок блискавки брюк Кемерон і за мить вона вже розстібала штани.

"Я подзвоню тобі пізніше", - сказала вона, потім, вислухавши відповідь, коротко додала. - "Так. Я буду обережна, обіцяю".

Перш ніж вона встигла сказати до побачення, її рука була в брюках Кемерон. Вона поклала телефон, і нахилила свою голову назад пліч Кемерон, пропонуючи їй свою шию. Губи Кемерон негайно припали до неї, гарячі і голодні. Блер потерла пальцями по трусиків Кемерон, посміхаючись, коли знайшла настільки очікуване нею тепло.

"Спасибі за це", - сказала Блер хрипко, вигинаючи спину і втискаючи свої груди в пальці Кемерон.

"Що?", - Розгублено запитала Кемерон. Вона розчинилася в відчуттях грудей Блер під своїми руками і невідступно поштовхами між ніг, швидко посилюються під кінчиками пальців Блер.

"Ти дозволила мені подзвонити їй", - пробурмотіла Блер з закритими очима, зсунувши руку назад на живіт Кемерон, у відповідь почули слабкий стогін розчарування від своєї коханої. Вона посміхнулася сама собі, насолоджуючись владою над Кемерон. Вона провела долонею по мускулистому животу Кемерон і потім просунула руку під її нижню білизну, розташувавши пальці по обидві сторони від пружного, виступаючого клітора Кемерон і повільно їх стиснула. Кемерон смикалася позаду неї, видаючи тихі стогони.

Губи Кемерон знаходилися біля її вуха. Переривчасто дихаючи, вона шепнула, - "Зроби це трохи жорсткіше, і я закінчу".

"Я зроблю", - відповіла Блер з голодної інтонацією в голосі. Вона прибрала руку і повернулася до Кемерон особою, перебуваючи між її ніг з оголеними грудьми і в розстебнутій блузці. Блер прямо через сорочку стиснула тверді соски Кемерон, задихаючись від божественної тремтіння, що біжить вниз до її клітора.

"Поверни пальці назад", - благала Кемерон з мутними від бажання очима.

"Не тут. Почекай", - прошепотіла Блер, відступаючи. Вона взяла здорову руку Кемерон в свою і потягнула за собою. - "Я хочу повільно, неквапливо".

"У мене не дуже багато часу", - заявила Кемерон хрипко, проте, слідуючи за нею.

Блер озирнулася із загадковою посмішкою на обличчі. - "У Вас достатньо часу, командер. Єдина перевага нашої ситуації полягає в тому, що ніхто не зможе поставити під сумнів необхідність вашого перебування тут".

Блер потягла її в свою спальню. Там вона повернулася і простягнула руки до гудзиків на сорочці Кемерон. - "Я ніколи не займалася любов'ю з жінкою в моїй власному ліжку. Не можу знайти ту єдину, яка дістала допуск від служби безпеки".

Вона зупинилася і поцілувала Кемерон довгим, глибоким, млосним поцілунком. Блер хотіла її так сильно, що не могла впоратися з тремтячими руками, але вона продовжила, - "Очевидно, ти та єдина. Чи не ворушись".

Повільно і неквапливо Блер розстебнула кожну гудзик на сорочці. У цей час Кемерон, яку піддають методичної повільної тортурам, стояла, стиснувши тремтячі від збудження руки вздовж тіла. Блер зняла сорочку Кемерон і акуратно поклала на стілець, майже машинально згадавши, - "Якщо цього не зробити, на ній залишиться багато складок".

Коли Блер почала знімати штани з командера, терпіння Кемерон лопнуло, і вона швидко скинула їх з себе. Через хвилину вона гола підійшла до Блер, яка, хитнувши головою швидко відсторонилася, її очі сяяли і зосереджено поглинали тіло Кемерон.

"Ні, ти не повинна стосуватися мене", - хрипко сказала Блер. - "Я не хочу ні на що відволікатися".

Блер потягнула Кемерон на ліжко і змусила лягти поверх покривала. Потім, бачачи, що Кемерон спостерігає за нею, стала повільно знімати свій одяг. Скинувши прозорий шовк з плечей, вона поклала руки на груди, затримавшись на сосках, злегка потягнувши їх, поки відчуття не стали занадто гострі, щоб терпіти їх. Все той час, поки вона опускала свої руки вниз, повільно погладжуючи живіт і дратуючи, дійшла до завитків внизу живота, вона не спускала своїх очей з Кемерон.

Очі командера були темними і пекучими, її руки тремтять, лежачи на покривалі. Реакція Кемерон посилила її збудження, так само як і власну ніжність.

"Я хочу", - нетерпляче сказала Кемерон, дивлячись як пальці Блер ковзнули між стегон. Коли Блер видала тихий хникати звук, Кемерон злякалася, що вона зможе обійтися без неї, і хрипко видихнула, - "Блер, будь ласка".

Блер затремтіла і прибрала свою руку, знаючи, що підійшла занадто близько до краю оргазму, але було занадто рано. Вона потребувала Кемерон, щоб полегшити все більшу пульсуючий біль між ніг. Похапцем перемістившись на ліжко, осідлала стегно Кемерон, видаючи тихі стогони, коли її роздутий клітор терся об теплу шкіру Кемерон. Вона нахилилася вперед, спершись на одну руку і ковзнула іншою рукою між стегнами Кемерон. Вона увійшла в неї плавно, одним рухом, знаючи, що Кемерон готова і чекає її.

Кемерон проковтнула крик, і штовхнула стегна вгору, назустріч поштовху Блер. Від раптовості вона не усвідомлювала, що відбувається, швидко розчинившись в набігає хвилі задоволення, після початкового руху Блер. Її очі широко розкрилися, і вона дивилася на Блер, приголомшена і втрачена.

"Ближче", - вона задихнулася.

Блер щосили намагалася стримати власний оргазм. Але, відчуваючи Кемерон, що скорочується навколо її пальців і поколювання в своєму клітор, коли вона штовхала себе уздовж ноги Кемерон, не змогла стриматися. Оргазм навалився, і, коли вона відчула себе на гребені, притиснула великий палець до клітора Кемерон.

Кемерон затряслася на ліжку від перших судомних спазмів і обняла руками Блер. Вони притулилися тілами один до одного, в унісон видаючи тихі стогони.

Коли спазми спали, Блер згорнулася калачиком близько Кемерон. Її пальці знаходилися все ще в ній. Кемерон ліниво обняла її за плече, і вони лежали разом, важко дихаючи і дрейфуючи десь за межами реальності.

Зрештою, Кемерон прошепотіла, - "Якщо ми продовжимо, то все вийде назовні".

Блер притулилася ближче, просуваючи свою руку вгору по животу Кемерон до її грудей, але не пристрасно, а в собственническом жесті. - "Так я знаю".

"Це буде складно".

Блер притулилася губами до плеча Кемерон, ніжно цілуючи її. - "Так я знаю".

"Нам доведеться мати справу з цим, так чи інакше", - Кемерон зітхнула, притулившись м'якими губами до скроні Блер.

Блер закрила очі, насолоджуючись коротким моментом спокою і прошепотіла, - "Так, я вважаю, нам доведеться".

глава 32

"Є то щось нове?" - Запитала Кемерон, стоячи позаду двох чоловік, що сидять перед стійкою з безліччю комп'ютерів, голосовими аналізаторами, видеомониторами та іншими пристроями стеження. Вони повернулись на стільцях і подивилися на неї. Обидва виглядали стомленими, але одночасно у них присутнє явне відчуття радості, як ніби вони насолоджувалися тим, що відбувається. Чорношкіра жінка, у якої постава і манера триматися була, щонайменше, королівської, заговорила першою. В її голосі явно звучав невеликий акцент, дивно невідповідний до її манері поведінки.

"Ми відповіли йому тільки двічі, починаючи з моменту першого контакту. Дванадцять годин тому, командер", - сказала Фелисия Девіс. - "Як і було вирішено, я не робила ніяких спроб втягнути його в розмову, крім декількох слів - хто ви, що ви хочете, навіщо ви зв'язуєтеся зі мною. Можливо, Чапля і відповіла б на це запитання, які він поставив би, але ми не можемо. Я спробувала простежити свої відповіді, але він використовує програму-анонімайзер, яка блокує мої спроби переслати жучок в його комп'ютер ".

"Якщо ви це зробите, зможете визначити його місце розташування?" - Запитала Кемерон нового члена команди.

Жінка, що виглядала так, як ніби вона з'явилася прямо з Паризької Тижня Моди, знизала плечима і маленька зморшка утворилася між її піднятими бровами. - "Теоретично, так. З цим обладнанням, і використовуючи комп'ютери ФБР, я зможу це зробити, але він дуже добре прихований. Вважаю, що навіть якщо мені це вдасться отримати доступ до його комп'ютера, то досить імовірно, він виявиться десь в Румунії або десь ще. Він змінює маршрути повідомлень, використовуючи шлюзи, яких, ймовірно, кілька. Все ж варто спробувати, незважаючи ні на що ".

"Це може зайняти досить багато часу", - зауважила Кемерон, - "Вам, двом, потрібна перерва".

Maк запротестував, - "Ми в порядку, командер".

Кемерон оцінила, що Maк відмовився покинути своє місце координатора по зв'язку, в що проходить операції, яку в ФБР з гумором назвали Любовної Помилкою. У нього були реальні підстави для занепокоєння, що він може бути зміщений зі свого поста. Їй потрібен був дзвінок Стюарту Карлайлу разом із загрозою звернутися через його голову до Директора, і тільки після цього Кемерон змогла відстояти Maка і отримати нового комп'ютерного експерта, Феліс Девіс до початку операції по затриманню Закоханого Хлопця. Її головний аргумент полягав у тому, що її команда має повну інформацію про Чаплі, яка більш легко і ефективно допоможе вести гру, необхідну для виманювання Закоханого Хлопця. Карлайл погодився з нею і потягнув за кілька своїх ниточок. Саме завдяки цьому, і не дивлячись на заперечення Дойла, Кемерон поставила своїх людей на найважливіший етап операції. Проте, у Кемерон було відчуття, що ФБР нависло над нею і просто чекає приводу, щоб усунути її від операції. Саме тому вона не могла дозволити собі мати агентів, згорілих за кілька перших днів, але ж невідомо, скільки часу займе ця гра.

"Пам'ятайте, Ліндсі Райан сказала нам, що Закоханий Хлопець дуже проникливий, і дуже ймовірно, він вивчав Чаплю протягом багатьох років. Вважаю, він володіє незначною кількістю інформації особистого характеру, одержаною з публічного доступу. Але все ж, він може запідозрити небезпека, якщо вона почне вести себе нехарактерно. Довгий час вона категорично відмовлялася від будь-якого діалогу з ним, і будь-яка різка зміна в її поведінці може насторожити його ".

Фелисия кивнула, погоджуючись. - "Ясно, командер. Ми обидва дуже ретельно стежимо за тривалістю обміну і точністю наших відповідей. Проте, я не хочу пропустити вхідне повідомлення. Дозвольте мені продовжити робити свою роботу".

"Агент Райан повинна прибути сюди протягом наступної години, і я хотіла б провести брифінг, як тільки вона прибуде", - рішуче сказала Кемерон. - "Після цього ви обидва вільні на шість годин. Я маю на увазі 'геть звідси'".

Ледве вона віддала наказ, як вони повернулися, схиливши голови один до одного, поглинені розгляданням стоси роздруківок з попередніми повідомленнями від Закоханого Хлопця. Вона знала, що прийде пізніше і силою змусить покинути їх Командний Центр.

"Я буду нагорі, в Орлиному гнізді", - сказала Кемерон, проходячи повз агента, що стежить за камерами внутрішнього відео-спостереження. Ніхто з них не відходив далеко від Командного Центру за останні вісімнадцять годин. Як тільки вона вирішила прийняти план ФБР і залучити Закоханого Хлопця в діалог, всі агенти Секретної Служби були переведені на Дванадцятигодинний зміни, але Кемерон помітила, що фактично ніхто не залишав своїх постів більше, ніж на кілька годин в зміну. У всіх була особисті мотиви в затриманні людини, який вбив їхнього друга і колегу.

Кемерон кинула погляд на свій годинник. Було десять тридцять ранку, і пройшло вже двадцять чотири години, з тих пір, коли вона востаннє бачила Блер. Більшу частину попереднього дня вона провела в Командному Центрі на зустрічі з Дойлом, де вони остаточно розподіляли і уточнювали свої ролі в майбутній операції. Також, вона вимушено визнала, що рішення щодо участі Еллен Грант було прийнято крім неї. Вона змирилася з цим, вирішивши зосередити всі свої сили на забезпеченні безпеки Грант. Нехай для цього вона повинна перебувати на місці двадцять чотири години на добу, стежачи за розвитком подій, вона зробить це і буде перебувати там, де повинна бути.

Було близько третьої ночі, коли вона, нарешті, попрямувала через площу в свою квартиру. Кемерон зупинилася на розі і подивилася на вікна Блер. Слабкий світло пробивалося крізь подвійне скло. Вона запитала, чи працює зараз Блер. Їй на мить стало шкода, що вона не сидить поблизу, тихо спостерігаючи, як раніше, коли була маленькою, за роботою своєї матері. Це сколихнуло її пам'ять, з якої прийшла смуток, що вона чогось не дізналася, що щось пропустила, але не могла дозволити собі зараз думати про це. Вона відмахнулася від думок і продовжила свій шлях до своєї маленької безликої квартирі, щоб забутися уві сні на кілька годин перед почався битвою.

 * * *

Блер стояла перед полотном з прекрасною соболиной пензлем у руці, втрачена у відчуттях кольору і контура, взагалі ні про що не думаючи. Їй потрібні були кілька секунд, щоб розпізнати звук, який вторгся в її думки, як стукіт у двері. Поклавши кисть і ще раз глянувши на картину, знаючи, що коли повернеться, то продовжить, вона розвернулася і пішла по полірованому дерев'яній підлозі, дивлячись на годинник і здивувавшись тому, що вона малювала кілька годин. Вона не думала, що здатна на це. Вона не думала, що здатна зробити щось взагалі, крім як задаватися питаннями, що відбувалося там, внизу. Ці думки і думки про те, як їй вчинити, і що робити зі своєю шаленою любов'ю до її керівника служби безпеки.

Вона подивилася у вічко за звичкою, і як завжди, коли бачила її, її серцевий ритм, здавалося, потроївся. Вона відкрила двері і притулилася до одвірка, розглядаючи високу темноволосу жінку в бездоганно пошитому костюмі.

"Ви рано для брифінгу, командер", - прокоментувала вона, блокуючи дверний отвір. - "Ми не планували його раніше трьох".

Кемерон кивнула серйозно. - "Я знаю про це, міс Пауелл. Проте, у мене є деякі нагальні питання, які ми повинні обговорити".

"О?" - Сказала Блер знизавши плечима, відходячи від дверей і повільно закриваючи її. Коли Кемерон повернулася, Блер мовчки підійшла впритул до неї.

"І які питання?" - Запитала Блер хрипким шепотом, просовуючи пальці під край жакета Кемерон.

Кемерон дуже повільно поклала руки на талію Блер і притиснула її до себе. Полонена мерехтливими синіми очима, вона відповіла неквапливо, - "Особисті питання".

Потім вона опустила свою голову і поцілувала її. Це був довгий, повільний, вичерпний поцілунок, який говорив про тугу і бажанні і про щось ще. Просто, без слів, одночасно ніжний і вимагає. Кемерон трохи відступила від Блер, і вони стояли тихо, обнявшись, просто відчуваючи один одного.

Нарешті, Блер відсторонилася з єхидною посмішкою на губах. - "Я рада, що ти сказала, щоб вони відключили камери спостереження тут".

Кемерон усміхнулася. - "Як і я, хоча це було не те, про що я думала в той час".

"Ти можеш розповісти про те, що відбувається?"

Кемерон розсміялася, намагаючись проігнорувати настирливе бурчання в її животі. - "Ну, мої думки зараз зосереджені зовсім на іншому. Мені потрібно трохи кави, якщо ти хочеш, щоб я могла ясно міркувати".

Блер взяла її за руку і потягла до кухні. Там вона збентежилася, розвернулася і взяла особа Кемерон обома руками. Вона притягнула її голову і поцілувала сильно і несамовито. Коли вона відсторонилася, її коліна злегка тремтіли, а Кемерон виглядала трохи приголомшеною.

"Добре", - Блер тихо видихнула, пробігаючи руками по грудях Кемерон. - "Тепер, думаю, з мене належить кави".

Трохи по тому вони сиділи впритул, торкаючись руками один до одного за столом.

"Що відбувається?" - Запитала Блер спокійно.

Кемерон розповіла про Дойл і Грант і про початок операції. Блер спостерігала за особою Кемерон під час її розповіді, розуміючи, що та дещо про що промовчала. Вона провела своє життя дуже часто слухаючи батька і його партнерів, які обговорюють все, від зовнішньої політики до збройного втручання, і трохи розуміла в стратегії. Вона також навчилася розпізнавати, коли деякі речі приукрашивались або замовчувалися.

"Ви ж не думаєте, що Грант затримає його сама?" - Запитала Блер, коли Кемерон закінчила описувати в загальних рисах основний план.

Кемерон похитала головою. - "Ні. Як тільки ми встановимо діалог і переконаємо, що він дійсно говорить з тобою, ми сподіваємося, він проговориться про щось, що допоможе нам відстежити його. Посилання на місце розташування, біографічний факт, все що завгодно, що вкаже нам на його реальне фізичне розташування ".

"А якщо це не спрацює?" - Запитала спокійно Блер.

"Тоді ми домовимося про зустріч під приводом, що ти не хочеш наражати на небезпеку інших людей, і там влаштуємо для нього пастку".

"Він може сам влаштувати пастку мені", - заявила Блер. - "І він закладе туди свою бомбу".

"Може", - визнала Кемерон. - "Але у нас там будуть дюжина агентів, які охороняють територію. Якщо він буде перебувати десь поруч з місцем зустрічі, а Райан впевнено гарантує нам, що він буде, то ми візьмемо його".

"Що з приводу Грант?"

Усередині Кемерон все перевернулося, але її голос був твердий. Не можна показувати невпевненість після того, як операція почалася. - "На ній буде встановлена ??прослухувальна апаратура і одягнений бронежилет. Сподіваємося, що вона не буде перебувати досить близько, щоб їй загрожувала реальна небезпека. Ми просто потребуємо того, щоб вона виїхала звідси замість тебе. У разі, якщо він буде спостерігати за будівлею , Грант повинна знаходитися в полі зору, від'їжджаючи до місця зустрічі ".

Блер замовкла на мить, а потім запитала, - "Хто йде з нею у вигляді підтримки?"

"Севард", - відповіла Кемерон, і, зустрівшись з очима Блер, тихо додала, - "І я".

Блер раптово встала і пройшла до протилежної сторони кімнати, дивлячись у вікно на парк. Кемерон завмерла, її здоровий глузд боровся з неприємною необхідністю змусити Блер зрозуміти правильність своїх вчинків. Вона дивилася через кімнату на тверду спину Блер, кажучи собі, що потрібно повернутися до роботи, і зробити все необхідне для успіху операції. Але вона розуміла, що зробив це, на роботі виявиться тільки частина її. Інша частина буде думати про Блер і мучити себе роздумами майже так само, як від цієї холодної тиші, що встановилася в кімнаті.

"Блер", - спокійно сказала Кемерон, пройшовши через кімнату і вставши позаду неї. Вона не торкалася до неї, тому що гнів Блер був майже відчутним бар'єром між ними.

Блер підняла руку не повертаючись. Її голос був різкий і чіткий. - "Не треба, Кем. Не розповідай мені, що це безпечно. Або будь-яку іншу схожу казку про блискучому плануванні в своїй Секретної Служби. Я знаю ваші досягнення".

Кемерон доторкнулася до неї, тому що потребувала цього. Вона усвідомила, що перебувати на відстані від Блер, стає все важче і важче. Їй не хотілося думати про те, що це може означати. Зараз не час. Кемерон торкнулася руками талії Блер, підійшовши ближче, але не намагаючись утримати її.

"Усі згодні з тим, що ризик невеликий".

Блер видала невиразний звук, який міг бути сміхом або плачем. Вона повернулася різко, вставши лицем до Кемерон, скидаючи її руки. - "Скажи, коли ти почала думати, що я дурна, Кем? До або після того, як ми потрахалісь?"

"Чорт забирай, Блер", - огризнулася Кемерон, намагаючись стримати свій темперамент, - "Я знаю тебе чертовски добре, і ти не дурна. Ризик втрат у проведеній операції низький".

"Вважаю, ти думаєш, що мені не прийшло б в голову, що Джеремі Фінч мертвий, і тебе одного разу мало не вбили? Або ти думаєш, що я просто збожеволіла?"

"Якщо хтось і збожеволів, так це я", - різко обірвала Кемерон. В її темних очах горіла лють. - "І це сталося не тоді, коли ми трахнулися, а коли я увійшла в цю кімнату вперше, і ти мала нахабство підійти до мене так, як ніби я була новачком, і ти хотіла схилити мене до горезвісного трах".

"Ну, це не спрацювало, чи не так?" - Кипіла Блер, багатозначно дивлячись в промежину Кемерон, а потім перемістивши погляд до її обличчя.

"Насправді це спрацювало", - сказала Кемерон з роздратуванням, провівши рукою по волоссю, приводячи темні локони в неохайний вигляд, який Блер визнала таким сексуальним, - "Тому що я була не в змозі прийняти жодного рішення того ранку, що не хвилюючись про тебе ".

 Renaissance Alliance Publishing 12 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 14 сторінка


 Renaissance Alliance Publishing 2 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 3 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 4 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 5 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 6 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 7 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 8 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 9 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 10 сторінка |  Renaissance Alliance Publishing 11 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати