Головна

Як повернути улюблених

1.  повернути здоров'я
  2.  ГЛАВА 8 СПІЛКУВАННЯ: ЯК ПОВЕРНУТИ РІВНОВАГА В ВАШІ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ
  3.  Дженні відразу ж зажадала негайно повернутися в Лондон. Але леді Катаріна стала відмовляти дочка під різними приводами.
  4.  І ми з Ганною заробили вже набагато більше, ніж розраховували. Я повинна повернути це князю.
  5.  До того ж всі бажали скоріше повернутися додому.
  6.  Про те, як Панург просторікує, повернутися йому або не повернуться до Котанмордану

«Дуже прошу вас, дайте відповідь, будь ласка, як повернути коханого чоловіка?»

Якщо він пішов сам, то його вже навряд чи можна повернути. Точніше, ви не зможете його повернути зусиллями внутрішнього наміри, тобто роблячи якісь дії, спрямовані на його «повернення». До таких дій відносяться будь-які спроби безпосередньо вплинути на цю людину. Якщо навіть у вас що-небудь вийде, він вже не буде колишнім.

Повернути його можна тільки зовнішнім наміром. Внутрішнім наміром ви намагаєтеся безпосередньо впливати на світ, домагаючись своєї мети. Зовнішній намір працює так, що світ сам йде до вас назустріч. Коротенько я можу пояснити механізм роботи зовнішнього наміри в такий спосіб.

Партнери в своїх відносинах керуються внутрішнім наміром, тобто хочуть щось один від одного отримати. Якщо один з партнерів цього не отримує, він розриває відносини.

Кожна людина прагне отримати задоволення у відносинах по-своєму. Це може бути потреба в любові, сексі, повазі, визнання достоїнств, взаєморозуміння, спілкуванні, втечу від самотності, розвазі і так далі.

Чи існує щось спільне, що об'єднує такі різні особисті устремління? Цим загальним завжди були і залишаються захист і підтвердження власної значущості. Чим би людина не керувався в своїх діях, будь-які його мотиви так чи інакше пов'язані з почуттям власної значущості. Так людина влаштована.

Внутрішній намір у відносинах людей завжди направлено на захист і підтвердження власної значущості в тій чи іншій формі. На що спрямована внутрішній намір вашого коханого? На пошук партнера, від якого він отримає задоволення власної значущості.

А ваше внутрішнє намір на що направлено? Повернути коханого, і тим самим, по-перше, відновити свою значимість, а по-друге, відновити відносини, в яких отримували якесь задоволення.

Тепер подумайте, чи зможете ви задовольнити прагнення партнера, якщо будете керуватися тільки своїми внутрішніми наміром?

Для того щоб повернути вашого коханого, необхідно дати йому те, на що спрямовано його внутрішній намір. Не варто його засуджувати, якщо він хоче від вас отримати задоволення власної значущості в тій чи іншій формі. Адже ви і самі теж хочете від нього щось отримати.

Як відомо, перший принцип фрейлінга говорить: відмовтеся від наміру отримати, замініть його наміром дати, і ви отримаєте те, від чого відмовилися.

Відмовтеся від свого внутрішнього наміри, куди б воно не було направлено. Визначте, на що направлено намір вашого партнера. Зверніть свою устремління на те, щоб задовольнити його намір. Як тільки ваші дії переорієнтуються на задоволення потреб партнера, ваше внутрішнє намір перетвориться на зовнішнє.

В результаті вам вдасться не тільки ощасливити партнера, а й отримати від нього все, що самі хочете, причому в надлишку. Якщо зможете відмовитися від наміру отримати, замінивши його наміром дати, ви обов'язково отримаєте те, від чого відмовилися.

Цей принцип працює настільки ефектно, що створюється відчуття того, що тут начебто задіяна якась чарівна сила. Але ось це якраз і є справжня магія. І ніяких змов і приворотних зілля не потрібно,

Але взагалі-то повернути втрачене, як і двічі увійти в одну річку, дуже важко. Краще намагатися дотримуватися принципів фрейлінга ще до того, як відносини почнуть псуватися.

У будь-якому випадку перш, ніж що-небудь робити, я б на вашому місці гарненько подумав: чи дійсно ви хочете його повернути або ж це горить непереборне бажання відновити свою втрачену (кинуту їм) значимість?

Якщо відчуваєте, що вами нехтують, це дуже боляче. Я знаю. Але навіть якщо б мені були відомі всі обставини, я б не зміг порадити нічого конкретного. У моїх силах лише дати інструмент, а як його використовувати, повинні вирішувати ви самі.

Не забувайте, що шар вашого світу - це ваше дзеркало. Якщо віддаєте перевагу страждати, значить, так воно для вас і буде. Якщо ж ви в даний момент скористаєтеся принципом координації наміри і будете розцінювати обставини, що склалися як виключно сприятливі, значить, буде саме так.

Може бути, розрив з коханим позбавляє вас від невідомих проблем. А вам здається, що все йде погано. Скажіть собі, що все йде як треба, адже ви самі повинні вирішувати - радіти чи страждати. Я б на вашому місці радів, стрибав і плескав у долоні. Дозвольте дзеркала доставити вам задоволення.

«У мене та ж проблема. Від мене йде кохана жінка - дружина (три роки зустрічалися, чотири роки були одружені).

Основна причина розриву - фінансова нестабільність з мого боку. У багатьох питаннях я дуже м'яка людина, несміливий, надмірно обережний. Моя дружина вважає, що при моєму досвіді і знаннях мені потрібно відкривати свою фірму. Важко при моєму м'який характер лізти нагору, пробиватися в кар'єрі. І потім, кар'єра - це не в дусі креативщика.

Багато в чому я згоден з дружиною. У більшості питань я надмірно докладно шукаю додаткову інформацію, намагаюся заробити додатковий досвід. В основному вся моя кар'єра так побудована, що в одному місці я більше ніж рік-два не затримуюся. (Що дає мені досвід і знання в бізнесі.) Великий плюс мого характеру - це чуйність. Це ж і мій мінус, який заважає мені робити кар'єру.

Дружині потрібна стабільність, надійність, діти. Мої внутрішні мотиви теж на це спрямовані. Але не в ракурсі кар'єри, а за принципом розробити систему (бізнес-схему), яка буде приносити прибуток. Для цього і потрібні досвід і знання, які для мене завжди були одним з найвищих пріоритетів.

Три місяці тому ми з дружиною розлучилися. Досить м'яко. Дружина зараз знімає окрему квартиру, зарплата дозволяє. Шукає себе. Але наші відносини все холодніше. Вже немає бажання зі мною спілкуватися. Як мені повернути кохану? »

Конкретний рецепт вирішення ваших проблем я дати не можу. Я беруся це робити тільки в разі, якщо ситуація вимальовується зовсім ясно. Але навіть в цьому випадку моя думка суб'єктивна, а тому може бути помилковим.

Якщо відповідь мені невідомий, я звертаюся до своєї інтуїції. Якщо інтуїція мені нічого не підказує, я можу порекомендувати скористатися одним з принципів Трансерфінга, оскільки знаю, що це ніяк не зашкодить.

В цьому випадку мій інтуїтивний відповідь збігається з принципом, згідно з яким вам слід неухильно дотримуватися голосу свого серця. Інші кажуть, що успіх - це кар'єра, стабільність, висока зарплата. Ці речі не можна відносити до мети. Хіба стезя людини полягає в просуванні кар'єрними сходами?

Кар'єра, стабільність, висока зарплата є насправді не цілями, а супутніми атрибутами. Ваша мета - це те, що перетворить життя на свято. Підміняючи мета атрибутом, ви нічого не досягнете. Атрибути приходять самі, в результаті досягнення мети. Наприклад, ставши унікальним класним фахівцем, ви отримуєте всі блага.

Тому прагнути потрібно до мети, а не до вигодам, які вона приносить. Здавалося б, факт очевидний. Все це розуміють. Але парадокс полягає в тому, що він лише миготить коротким спалахом в свідомості людей, а потім затьмарюється блиском атрибутів.

Люди прагнуть до атрибутів, як метелики до лампочки, але так нічого і не домагаються. Як же вони можуть домогтися успіху, якщо кидаються до мети, а до її атрибутам? Звідси міф про те, що високий добробут - це доля обраних.

Громадська думка нав'язує вам свої стереотипи. Але це думка базується на видимих ??кінцевих результатах.

Успіх приходить в процесі руху до мети. Кінцеві результати завжди на виду, а процес руху до мети залишається в тіні. В результаті складається стереотип: добивайся кар'єри і грошей, іншими словами, «лети до лампочки».

Всі бачать тільки блиск вже зійшли зірок. Але мало хто звертає увагу на шлях, пройдений ними до вершин успіху. Всі зірки пройшли через густий ліс невдач. Удача посміхається рано чи пізно тільки тим, хто переконаний в тому, що йде своєю шляхів. Потрібно тільки неухильно рухатися до своєї мети і пам'ятати: що б не відбувалося, протягом варіантів направлено туди, куди треба. Нікому не дано знати, коли і яким чином мета буде досягнута.

Якщо ви будете слідувати загальноприйнятим стереотипам, то можете добитися певних успіхів. Але успіхи ці будуть посередній, і дадуться вони вам з великими труднощами. Для того щоб досягти воістину грандіозного успіху, необхідно визначити свою мету і рухатися до неї неухильно, не слухаючи нікого. Можна приймати до уваги те, що радять інші, але остаточне рішення потрібно приймати своїм серцем. Тільки так ви перестанете битися, як метелик про лампочку.

Правильне рішення народжується в єдності душі і розуму. однозначним критерієм неправильного рішення може бути стан душевного дискомфорту. Якщо ви прийняли рішення і при цьому відчуваєте хоч найменший тяжке відчуття, схоже на почуття вимушеної необхідності, значить, душа говорить вам «ні». Якщо ж душевного дискомфорту в контексті прийнятого рішення не відчуваєте, значить, душа говорить «так» або «не знаю». В такому випадку остаточне слово залишається за вашим розумом. Якщо рішення вірне, душа співає, а розум задоволено потирає руки.

З іншого боку, якщо ви ніяк не можете визначити свою мету, перестаньте мучити себе цим питанням. Хіба без мети жити неможливо? Якщо вам хочеться просто жити, ні до чого не прагнучи, так чому б і ні? У цьому випадку можна порадити лише одне: потрібно не плисти, а рухатися за течією. Іншими словами, необхідно дотримуватися принципу координації, тоді життя увійде в спокійне і комфортне русло. Ну а мета, швидше за все, дасться взнаки, коли ви припините судомні спроби її пошуку. Що стосується питання про те, як повернути дружину, тут я нічого порадити не можу. За ключовою фразою: «Шукає себе. Але наші відносини все холодніше. Вже немає бажання зі мною спілкуватися », можна зрозуміти, що справа тут зовсім не у фінансовій стабільності. Якщо не любить - повернути неможливо.

езотеричне знання |  намір

припинення битви |  звільнення |  координація наміри |  Яблука падають в небо |  транзакція |  відтінки декорацій |  ковзання |  чорні смуги |  гра партнерів |  Благодійність |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати