Головна

глава 38

Гаврилов відчинив двері і випустив пса, який в останні п'ять хвилин, відчувши запах сперми, сильно розхвилювався і тихенько бурчав.

- Все готово, Яків Степанович? - Діловито запитав Гаврилов у начальника служби безпеки.

- Так точно, Андрій Антонович, - по-військовому відповів чоловік.

- Ну і відмінно. Виводите!

- Слухаю, - кивнув той і пішов. Андрій взяв Риту за руку і повів до сходів у двір. На подвір'ї стояв вкопаний в землю дерев'яний стіл і дві лави.

Трохи подалі під навісом темнів мангал на тонких ніжках.

Баринов був відсутній недовго - через кілька хвилин він привів двох бранців, роздягнених до пояса. Голови чоловіків приховували чорні мішки, а руки за спиною стягувала туга мотузка. Відставний полковник вивів; бранців на середину двору і став терпляче чекати наступних вказівок.

- Ти знаєш їх? - Несподівано повернувся Андрій до Рити.

- Звідки я знаю, якщо у них особи закриті? - Похмуро відповіла молода жінка.

- Вірне зауваження. Зніміть мішок! - Розпорядився Гаврилов.

Баринов зняв з полонених мішки.

- А тепер впізнаєш? - Поцікавився Гаврилов.

Рита пильно йому в обох чоловіків, і ... у неї перехопило подих.

- Господи, ти з глузду з'їхав, Андрію! - Вирвався у неї зойк.

- Щось ти з лиця сбледнула! Що з тобою? Дізналася? Я не знаю...

- Та все ти знаєш, сука! Адже це шофер твого ненаглядного Філата. Мої хлопці взяли його годину назад, прямо з тачки витягли, тепленького. Ну а цей ...

Гаврилов картинно змахнув рукою. - Його-то хоч впізнаєш?

Особа другого Риті здалося дуже знайомим.

- Хто це?

- Це мій головний трофей, дитинко. Перед тобою Олексій Краснов. У Пітері його знають на прізвисько Червоний. Його погубила безпечність, а може бути, самовпевненість. Він вважав себе господарем Пітера, ось і попався як курей в ощип.

А господар-то - я! І зараз я всім вам це продемонструю. - Ох махнув рукою.

Двоє здоровенних охоронців повалили пов'язаного Червоного на землю. Той спробував було чинити опір, але тут же отримав сильний удар кулаком по потилиці. Голова пітерського дивиться безсило звисала, і інший охоронець, міцно тримав його за лікті, стягнув з нього штани.

- Ти що задумав? - Хрипкому голосом запитала Рита, відвертаючись.

- Дивись, дивись, дитинко! Такого ти не бачила! - Зареготав Гаврилов. - Це я для тебе показ влаштував. Потім я тебе відпущу, щоб ти пішла до свого Філату і все йому розповіла. Його незабаром чекає те ж саме!

У цей момент з Червоного вже стягнули спіднє, і Рита з огидою побачила білий оголений зад.

- Де Абрек? - Весело крикнув Гаврилов. - Наведіть песика! Абрек!

Хлопчик, Біжи до тата!

На двір через будинку вибіг пес. Виляючи хвостом, він наблизився до господаря і вичікувально заглянув йому в обличчя.

- Зараз, малюк, постривай трохи. - Гаврилов поплескав пса за вухом. - Зараз ... Ну що, Яків Степанович, пакетик готовий?

Рита помітила, що Баринов передав підійшов Конопатити невеликий поліетиленовий пакет, наповнений якоюсь гидотою. Веснянкуватий з гримасою огиди підійшов до лежачого на землі Червоному і поспішно вилив тому на голий зад вміст пакету.

Пес занепокоївся, задзявкав і кинувся до бранця. Червоний став відчайдушно опиратися, відбиваючись всім тілом. Але молодці Гаврилова міцно тримали його за руки і за ноги. І тут Рита все зрозуміла. Вона схопила Гаврилова за руку і прошепотіла, ледве стримуючи підступили до горла нудоту:

- Я не можу на це дивитися, Андрій. Роби зі мною що хочеш, але я не можу! Гаврилов розсміявся зло:

- Знаєш, у блатних на зоні є така мерзенна звичка гвалтувати новачків в дупу. Це у них називається опускати. Так вони показують свою владу над згвалтованої жертвою. Мені спало на думку опустити цього Червоного, та опустити так, як ніхто ще не опускав - мій Абрек його шиї ... т! Знаєш, чому йому жопу помазали! У одній з наших сук з розплідника тічка зараз - ось від неї і взяли небагато. Щоб Абрека принадити. Зараз він цього Червоного на свій штир наніжет - ти подивися, забава ж!

Гаврилов схопив Риту за шию і з силою повернув обличчя вперед. Але вона заплющила очі і тільки чула низьке бурчання пса і здавлені стогони Червоного: широка стрічка, заліпити йому губи, не дозволяла розкрити рот. Глядачі, на відміну від Гаврилова, похмуро мовчали. Видно, їм це видовище не доставляло тієї радості, як їх господареві.

- Гаразд, виведіть пса! - Розпорядився нарешті Гаврилов. - А то він Льоші спину згризе. Тепер давайте цього ... Гліба.

Але Гліб, хоч і був пов'язаний, раптом різко розвернувся, нагнув голову і сильно вдарив лобом стоїть позаду нього охоронця. Охоронець від несподіванки похитнувся і відступив на крок. Гліб відразу рвонув через зарості чорної смородини до високого паркану.

Побачивши, що Гліб зробив ноги, Червоний теж зібрав залишки сил, струсив з себе Конопатити і кинувся слідом за Глібом, виблискуючи голою дупою і намагаючись звільнитися від волочаться по землі джинсів. І в цю хвилину гримнув постріл. Потім ще один. Гліб спіткнувся на бігу і звалився особою в густу траву.

Червоний застиг як укопаний і осів на землю, не встигнувши добігти навіть до першого смородинового куща. Баринов опустив пістолет і вимовив перепрошуючи:

- Могли піти, гади!

Гаврилов глянув на Риту і пробурмотів:

- Ну тепер ти все бачила, дорогенька. Тепер тобі буде що розповісти Філату! - Він відвернувся і швидко пішов до будинку, на ходу віддавши Баринову останнє розпорядження:

- Водія приберіть кудись. І Червоного теж приберіть. Бабу відвезіть в порт і там залиште. Сама забереться.

Він піднявся в зал прийомів, сів за стіл, обхопив голову руками і замислився. Щось все раптом пішло наперекосяк. Якщо Ритка НЕ ??сбрехнула, то ...

Філат хоче його бити? Так відразу! Навіть не спробувавши вступити в контакт і залагодити справу по-мирному. У законних злодіїв так буває. Це ж не відморозки якісь. Законні ведуть справи дипломатично, без істерики. Спочатку пропонують, потім попереджають, ну а потім вже ... Спочатку Філат повинен підвалити власною персоною. Як він підвалі до Тетеріна, а потім до Абрамову. Гаразд, треба жити.

Він подумав про Червоному. Так, неакуратно сьогодні вийшло. За Червоного пітерські братки будуть люто мстити. Та тільки кому мстити-то? Степановича треба буде так все влаштувати, щоб смерть дивиться навісили на якихось приїжджих хуліганів.

Гаврилов поліз в кишеню шортів і дістав стільниковий телефон.

 глава 37 |  глава 39


 глава 27 |  глава 28 |  глава 29 |  глава 30 |  глава 31 |  глава 32 |  глава 33 |  глава 34 |  глава 35 |  глава 36 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати