Головна

Як я почав грати на біржі

  1.  B. Первісна обробка скарги
  2.  Choose the correct answerНачалоформи
  3.  Dolom 1. Asnacal 'asavans. (Частина 1. Початок війни).
  4.  E) Кому прийшла в голову ідея зробити дирижаблі на початку FOT, а вона трохи ... того ... безглузда.
  5.  Figure 3.21. У разі прориву лінії тренду початкова позиція повинна бути закрита і перегорнута.
  6.  I Початок театру в Росії
  7.  I. Початок чернецтва

ОЛЕКСАНДР Елдер

ОСНОВИ БІРЖОВОЇ ТОРГІВЛІ

анотація

ОЛЕКСАНДР Елдер

ОСНОВИ БІРЖОВОЇ ТОРГІВЛІ

Навчальний посібник для учасників торгів на світових біржах

ВСТУП

Ви можете бути вільною людиною. Ви можете жити і працювати в будь-якій точці світу. Ви можете звільнити себе від рутини і ні перед ким не звітувати.

Таке життя успішного гравця.

Багато хто прагне до цього, але мало хто досягають мети. Початківець гравець дивиться на екран з біржовими даними і бачить, як перед ним проносяться мільйони доларів. Він включається в гру з надією на прибуток і ... понесло втрати. Він вступає в неї ще раз і ... втрачає ще більше. Гравці програють тому, що сама гра досить важка, а також від невігластва або через недисциплінованість. Якщо що-небудь з описаного вище відповідає Вашій ситуації, то Ви - той, для кого я написав цю книгу.

Як я почав грати на біржі

Улітку 1976 роки мені довелося проїхати на машині з Нью-Йорка до Каліфорнії. У багажник мого старенького доджа я закинув кілька книг по психіатрії (в той час я був стажистом-психіатром першого року), кілька романів і видання в паперовій обкладинці книги Енджела «Як купувати акції». Я зовсім не підозрював, що разлохматіть книжка в паперовій обкладинці, яку я позичив у мого приятеля - юриста, який свого часу повністю змінить протягом мого життя. До речі, у мого приятеля було абсолютне протилежне чуття на гроші: всі капіталовкладення, з якими він мав справу, негайно йшли прахом. Але це зовсім інша історія.

Я зачитувався книгою Енджела в кемпінгах по всій Америці, і закінчив її на Тихоокеанському узбережжі вЛа Йоллі. Я нічого не знав про біржу, але ідея заробляти гроші "головою" захопила мене.

Я виріс в Радянському Союзі в той час, коли він, за висловом колишнього Президента США, був "імперією зла". Я ненавидів радянську систему і намагався вирватися, але еміграція була заборонена. Я вступив до інституту в 16 років, закінчив медичний в 22, пройшов стажування і вступив лікарем на судно. Тепер у мене був шанс вирватися на свободу! Я втік з радянського корабля в Абіджані, Кот-д'Івуар.

Я біг до американського посольства по брудних запорошених вулицях африканського портового міста, переслідуваний моїми колишніми товаришами по команді. Бюрократи в посольстві схибили і майже видали мене Радам. Але я відчайдушно чинив опір, і вони помістили мене в "притулок", а потім посадили на літак до Нью-Йорка. У лютому 1974 року я приземлився в аеропорту імені Кеннеді, прибувши з Африки в літньому одязі і з 25 доларами в кишені. Я трохи говорив по-англійськи і не знав ні душі в цій країні.

Я не мав уявлення про те, що таке акції, бони, опціони, ф'ючерси та, іноді, навіть губився при вигляді американських доларів в своєму гаманці. На моїй колишній батьківщині за кілька доларів можна було легко купити собі три роки в Сибіру.

Читання книги "Як купувати акції" відкрило переді мною цілий новий світ. Після повернення в Нью-Йорк я купив свою першу акцію, це була KinderCare. З тих самих пір я самозабутньо вивчаю ринок, купую і продаю акції, опціони і, особливо останнім часом, ф'ючерси.

Моя професійна кар'єра розвивалася паралельно. Я завершив стажування по психіатрії у великому університетському госпіталі, навчався в Нью-йоркському інституті психіатрії, і працював оглядачем психіатричної літератури в найбільшій газеті для психіатрів в США. У ті дні я був поглинений грою і заходив в свій психіатричний офіс, через вулицю від Карнегі Холл, тільки кілька разів в тиждень увечері, коли торги припинялися. Мені подобалося займатися психіатрією, але більшу частину свого часу я проводив на біржі.

Навчання біржовій грі було тривалим процесом зі своїми натхненними злетами і болючими падіннями. Просуваючись вперед, або, якщо завгодно, блукаючи колами, я кілька разів налітав чолом на стіну і обнуляє свій біржовий рахунок. Всякий раз я повертався до роботи в госпіталі, збирав кошти, читав, думав, виконував додаткові тести і починав гру знову.

Моя гра поступово поліпшувалася, але прорив стався тоді, коли я зрозумів, що ключ до перемоги знаходиться у мене в голові, а не всередині комп'ютера. Саме психіатрія дала мені розуміння біржової гри, яким я хочу поділитися з вами.

 КЛАСИФІКАЦІЯ СИСТЕМ |  Вам дійсно хочеться успіху?


 Гра для чоловіків? |  Як побудована ця книга |  Гра з негативною сумою |  комісійні |  Загальний збиток |  самореалізація |  Міф про інтелект |  Міф про недостатність капіталу |  Міф про автопілоті |  Грати з відкритими очима |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати