Головна

Це пояснює, чому ви практично повністю втратили контроль над певними сферами свого життя і конкретними проблемами, які виникають в межах людського досвіду.

  1.  B) Чому?
  2.  B.5 Балка, повністю або частково знаходиться в полум'ї
  3.  D. на 3-5 році життя.
  4.  Gt; Генетичний контроль спорообразованія.
  5.  I. ДО ОДНОГО, що повернувся до розпусного життя
  6.  I. Зберігати і зміцнювати здоров'я дітей, формувати у них звичку до здорового способу життя
  7.  II) Деякі поняття звукових технологій

Дуже часто ці сфери і проблеми включають питання, які є життєво важливими для твоєї душі: природа Бога; природа істинної моралі; питання про абсолютну реальність; проблеми життя і смерті, пов'язані з війною; лікування; аборти; евтаназія; цілий ряд питань про особистісні цінності, структурах, судженнях. Багато з вас усунулися від них, поклавши все на інших. Ви не хочете приймати власні рішення з приводу всього цього.

«Нехай хтось інший вирішує! Я згоден, згоден! »- Кричіть ви. «Нехай хто-небудь інший скаже мені, що добре і що погано!»

Між іншим, саме з цієї причини людські релігії так популярні. Практично не важливо, у що саме вірити, за умови, що вірування непохитні, послідовні, зрозумілі і очікувані для сповідують і неухильно дотримуються.

Беручи до уваги ці характеристики, можна знайти людей, які готові вірити чи не будь-що завгодно. Найдивніше поведінку і віровчення можуть бути - і вже бували - пріпісиваеми Богу. Говориться: це шлях Бога. Боже слово.

деякі охоче приймають це. З радістю . І все тому, зауваж, що це позбавляє від потреби думати.

А тепер, давай подумаємо про вбивство. Чи може взагалі бути причина, що виправдує вбивство? Подумай про це. Ти побачиш, що тобі не потрібно ніякої авторитет ззовні, щоб дати повчання, ніякої вищий джерело, щоб дати тобі готові відповіді.

Якщо ти подумаєш про це, якщо ти подивишся і зрозумієш, що ти з цього приводу відчуваєш, то відповідь буде для тебе очевидним, і ти будеш діяти відповідним чином. Це називається діяти на власний розсуд.

 Звичайно. Так і є. |  Саме тоді, коли ти робиш свої вчинки під впливом інших людей, ти сам потрапляєш в неприємне становище.


 Настане день, коли такого з тобою більше не буде. Це буде день, коли ти зрозумієш і станеш втілювати в життя істинний сенс взаємин, їх справжнє призначення. |  Давай повернемося до практичного використання цієї мудрості і зараз відійдемо від її чисто духовного, езотеричного аспекту. |  Проте, ставитися до інших з любов'ю, не обов'язково означає дозволяти іншим поводитися так, як їм хочеться. |  Пора відправити на спокій деякі пацифістські теорії про те, що найвища любов не вимагає силової відповіді на те, що ви вважаєте злом. |  Ні на хвилину. |  Тільки в контексті цієї обіцянки може бути виконаний великий задум Бога. |  Коли настануть такі часи, дуже намагайся не побачити в своєму партнері ворога або супротивника. |  І не завжди дуже успішно. |  А тепер я розповім тобі одну історію. На ній ми і закінчимо цю главу. |  Це повинно тебе надихнути. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати