На головну

анотація |  День перший |  СТОЛИЦЯ КАРЛІКАНІІ Арабелла |  Найдавніше держава |  Яблуневий сад |  СКЛАД ЩО ДІЮТЬ ЗНАКІВ |  Площа добрих побажань |  Балет на льоду |  Перше знайомство |  руїни Риму |

несподіване засмучення

1.  У 1935 р японський фізик X. Юкава запропонував несподіване рішення цієї
  2.  Глава 19. Несподіваний напад
  3.  І. сміявся, очі його іскрилися гумором, а ... у мене серце ворухнулося щось, схоже на прикрість.
  4.  Несподіване бачення в сьомому промені
  5.  Несподіване бачення в сьомому промені
  6.  Несподівана поява загального улюбленця викликало захват не тільки дітвори і карликів, а й усіх сестер і братів Громади, які несли своє денне чергування.

Ми прийшли вчасно. Перша ракета щойно приземлилася. Спустили трап, і тисячі мандрівників опинилися в обіймах своїх рідних і друзів.

Поруч з нами якась щаслива мама-П'ятірка обіймала свою молодшу дочку.

- Мені було так без тебе нудно! - Скаржилася вона.

- А мені було так весело! - Щебетала донька. - Нас послали до одного архітекторові - йому доручили будувати будинки в новому місті. Він довго думав: оскільки поверхів повинно бути у цих будинків? Те візьме Четвірку, то Дев'ятку. А потім подивився на мене і сказав: «Будинки будуть п'ятиповерхові!»

- Ах, ти моя красуня! - Розчулилася мати, але тут же ахнула: - Де це ти так забруднилася? Хороша красуня!

- Це один незграбний кресляр пролив на мене пляшечку з тушшю. Я вже відтирала-відтирала гумкою, не сходить.

Повз важливо пройшли троє карлікан, голосно співаючи:

- Ту-ту-ту ... ту-ту-ту! Це були цифри 1, 0, 4.

- Чому вони так пишаються? - Запитав Сева.

- Хіба ви не впізнали цих трьох героїв? - Відгукнулася крокувала за ними карліканша. - Їх портрети вивісили сьогодні на реактивному літаку. Серед них і мій син. Цей літак називається «Ту-104». Тепер вони тільки й знають, що співають: «Ту-ту-ту ... ту-ту-ту!»

- А я була в цирку, - розповідала своїй мамі крихітна Двійка. - Я бачила, як дядько в рудій перуці робив подвійне сальто. Можна, я теж спробую зробити вдома подвійне сальто? Адже я Двійка - у мене має вийти.

- Я ось нашлёпаю тебе, - відповіла мама, - і думати перестанеш про своє сальто! Ти що, хочеш голову зламати?

Знову загули мотори, і на площу опустилася багатомісний літак. З нього стали виходити пасажири. Вони притискали до очей маленькі білі хусточки.

Відразу ж все на площі перестали сміятися і стали сумними. Площа Радощів перетворилася на площу прикрістю.

- От лихо! Яке горе! - Голосила якась Дев'ятка, спускаючись по трапу. - Пропав, пропав бідний маленький Нулік. Вранці на площі Добрих напуття з нами було сорок три нуліка. Потім нас відправили в школу, в третій клас. Там було так добре, так весело! Школярі вчилися ділити цілі числа. Ми перебігали з парти на парту, із зошита в зошит. А потім, коли ми сіли в літак, щоб повертатися додому, у нас виявилося тільки сорок дві нуліка! Один пропав. Яке горе!

- Це мій синочок пропав! - Заголосила знайома товста Вісімка. Вона вже встигла переглянути всіх прибулих нуліков. - Чому я не поїхала з ним? Що я буду без нього робити?

- Може бути, він ще повернеться? Може бути, він сів помилково в інший літак? - Втішали бідну маму.

- А може бути, - сказала наша Четвірка з бантиком, - він і не виїжджав звідси? Він у вас такий балуваних! Вранці при посадці сховався, а потім втік в кіно.

- Ні, швидше за все, - припустила якась Одиниця, - на футбольний матч.

- А може бути, він в цирку робить подвійне сальто? - Сказала крихта Двійка.

- Бідний мій синочок! Де ти зараз? - Не вгамовувалася мама-Вісімка.

- Заспокойтеся, - сказала Четвірка, - знайдеться ваш Нулік. Ранок вечора мудріший. Якщо він не з'явиться сьогодні, завтра перевернемо все Арифметичний держава і знайдемо його обов'язково.

У цей час оголосили про прибуття літака з малюками. Четвірка заклопотано перерахувала своїх вихованців і полегшено зітхнула. Вони виявилися цілі та неушкоджені.

Всі разом ми поверталися назад. По дорозі малюки навперебій розповідали про свої пригоди.

Ми дійшли до Числовий площі, де побажали один одному на добраніч і розлучилися.

Так закінчився наш перший день в Карліканіі.

чудові ознаки |  День другий
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати