Головна

Сільва Хозе 14 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Ви підготували себе, і ви готові приєднатися до 10 відсоткам людей, які досягають великих звершень завдяки тому, що якимось природним чином розвинули в собі цю особливу ментальну здатність.

Ви знаєте, як входити в альфа-рівень з повною свідомістю. Ви знаєте, як думати на альфа-рівні, як приймати кращі рішення і вдосконалюватися з багатьох напрямків.

Тепер ви готові до наступного кроку: розвинути в собі здатність ясновидіння, щоб ментально відчувати, що людям потрібно, і відчувати найкращий спосіб задоволення їх потреб.

Ви готові навчитися тому, як використовувати свій розум, щоб створити свій рай на землі, як це роблять самі процвітаючі люди.

Роберт Л. Шук, автор більш ніж тридцяти книг, включаючи "Десять найбільших торговців" і "Ідеальна торгова презентація", опитував багатьох найбільших торговців по всьому світу. Він зауважив, що надзірок мають начебто особливою чутливістю до людей.

У своїй книзі "Жорстка гра: торгова тактика високого тиску в дії" Шук наполягає на тому, що суперторговци без коливань використовують торговельну техніку високого тиску, коли це необхідно, щоб завершити угоду з нерішучим покупцем.

"Я провів сотні годин на місці подій, спостерігаючи за кращими в світі торговцями в своїх сферах, -які продають страховки, нерухомість, автомобілі, комп'ютери, косметику, засоби безпеки і так далі, і коли вони відчували, що потенційний покупець бариться, то застосовували високий тиск для закриття продажу, - говорить Шук. - Особливо цікаво те, що ніхто не помічав, що вони роблять це. Адже нікому не сподобається бути під високим тиском, і якби поку-Патель відчував, що до нього застосовують високий тиск, він випробував би обурення від того, що їм маніпулюють. А коли люди відчувають такі почуття, вони не купують.

Однак, коли професійний і досвідчений торговець нишком докладає високий тиск, він інтуїтивно "читає" покупця наскрізь, так що той не ображається.

Найкращі торговці здатні оцінювати, наскільки далеко вони можуть зайти з даним клієнтом, і знають, що, якщо вони пропустять цю точку, їх високий тиск перестане працювати - вони напів-чат відсіч, і угода не відбудеться.

Але звідки вони знають, як далеко можуть зайти з кожним покупцем? Це дар, який розвивається з часом, після багатьох років перебування на лінії вогню, після того як ви зустрінетеся з достатньою кількістю людей і достатнє число разів. Це не те, з чим народжуються, так само як видатний футболіст не народжується зі здатністю проникати в задуми оборони противника або видатний політик не з народження здатний "читати" свою аудиторію і відповідно реагувати.

Я щиро вірю, що всі ми можемо розвинути в собі такого роду чутливість з плином часу, Торгівля в цьому сенсі не відрізняється від інших галузей людської діяльності, де люди здатні наперед очікувати реакцію інших людей. Потрібно просто робити щось знову і знову і осягати те, що вироблені, - вважає Шук. - Секрет, проте, в тому, щоб спостерігати, що відбувається при цьому навколо вас, і аналізувати. Діючи так, з часом ви розвинете в собі достатню інтуїцію, щоб читати своїх покупців як відкриту книгу! "

РОЗВИВАЙТЕ ЧУТЛИВІСТЬ ДО ЛЮДЕЙ Техніка методу Сільва може прискорити процес розвитку цієї чутливості до людей. Бізнес-мен з Нью-Джерсі Гаррі Канн використовує спеціальний прийом налаштування на своїх потенційних клієнтів. Ось як він це робить:

"Увечері 27 січня я почав використовувати техніку мовлення", - сказав Гаррі Канн. Він пояснив, що запрограмував себе прокинутися автоматично в ідеальний час, сісти в ліжку, увійти в лабораторний рівень і подумки повідомити своїм потенційним клієнтам, що їх у полон його починаюча інвестиційна банківська фірма.

"28, 29 і 30 січня на нас обрушився буквально потік телефонних дзвінків, - продовжив Канн. - Несподівано зателефонували кілька людей, які перш говорили, що їх це не цікавить. Двоє з них захотіли поговорити з нами детальніше.

Ще двоє підписали договір на тому ж тижні. Тобто ми підписали спільну декларацію про наміри, де ми підкреслили, що ми припускаємо робити, а вони виписали нам чек Що ж, два чеки - для нас вже болипой справу. Для нас одна-три угоди на місяць - багато, тим більше, що ми тільки починали справу.

Дзвінки тривають, - сказав Канн 15 лютого. - Десь після 4 лютого я припинив мовлення.

До того часу, як я почав віщати, бізнес розвивався порівняно повільно. Мовлення дійсно все перевернуло. "

Що означало для молодої фірми використання інтуїції?

"Оскільки ми поки ще в положенні початківців, рано говорити, скільки це принесло нам грошей, - сказав Гаррі. - Тільки одна з угод може обернутися для нас мільйонами доларів через кілька років.

Я можу сказати вам це, - додав він. - Це мало для нас життєво важливе значення. Без техніки методу Сільва, особливо без використання інтуїції, ми б до цього часу просто розорилися. "-

ДОСЛІДЖЕННЯ У СФЕРІ ІНТУЇЦІЇ Інтуїція важка для вивчення, оскільки дуже велику роль відіграє поведінка. Консервативні вчені хочуть проводити експерименти без урахування поведінки випробовуваних людей. Вони продовжують користуватися моделлю, притаманною радше фізикам ньютонівської ери, ніж часи теорії відносності Ейнштейна.

Однак проводяться деякі дослідження, які демонструють ESP в контрольованих обставин.

Деякі найбільш цікаві дослідження проведені Клівом Бекстер, експертом по поліграфів, який демонструє в своїй лабораторії в Сан-Дієго, Каліфорнія, що навіть рослини реагують на думки людини.

Бекстер вперше відкрив цей феномен, коли підключив свій детектор брехні до "драконовими рослині". Він хотів з'ясувати, зреагує рослина на стрес. Коли він вирішив спробувати створити стрес в рослині, підпалюючи листя, на поліграфі відбилася сильна реакція. Реакція сталася, коли Бекстер ще тільки подумав підпалити рослину. Він навіть не доторкнувся до нього!

Тепер Бекстер може продемонструвати, що клітини вашого власного тіла реагують на ваші думки, навіть коли вони знаходяться на багато миль від вас самих. Особливо схильні до емоціям білі кров'яні клітини, каже він.

Але ступінь успіху залежить від поведінки людини, яка проводить дослідження. Інший вчений, який сидів і уявляв, як спалахує рослина, не отримав з боку рослини ніякої реакції. "Є різниця між облудою і наміром, - каже Бекстер. - Адже вчений не мав наміру дійсно підпалити рослина" Ви можете прочитати про хвилюючому дослідженні Бекстер в книзі доктора Роберта - Extrasensory perception - екстрасенсорне сприйняття.

Б. Стоуна "Таємне життя ваших клітин", опублікованій видавництвом "Уітфорд прес" в 1989 році.

УНІВЕРСИТЕТСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОКАЗУЄ, ЩО ІНТУЇЦІЇ МОЖНА НАВЧИТИСЯ У дослідницькому звіті, представленому на щорічних зборах Американської асоціації досліджень в галузі освіти в 1988 році, доктор Джордж Мейкок з Аппалачського університету в Буні, штат Північна Кароліна, довів, що студенти коледжів, які вивчали метод Сильва, " продемонстрували істотне підвищення "інтуїції.

Групі з тридцяти студентів, які проходили базовий курс лекцій по методу Сильва, було запропоновано виконати три тести до і після завершення навчання, сказав Мейкок. Ось ці три тести:

1. Профільний НСР-тест, який визначає домінування лівого (логічного) півкулі мозку над правим (інтуїтивним).

2. HCP-PSY-тест, який визначає переконання і досвід щодо інтуїції.

3. Тест інтуїтивного потенціалу, який вимірює поточний потенціал інтуїції у людини. Результати цих тестів порівнювалися з контрольною групою з тридцяти чоловік, які не вивчалися метод Сильва, а проходили звичайний освітній курс.

"Індивіди, які закінчили навчання за методом Сільва, - доповів Мейкок, - продемонстрували значне зростання очок у всіх трьох тестах.

Це показує, що вони мають тенденцію більше орієнтуватися на праву півкулю мозку або інтуїцію, їх переконання стали більш позитивними щодо інтуїтивного мислення, і їх потенціал інтуїтивного мислення помітно виріс.

Індивіди в контрольній групі, які не брали участі в навчанні за методом Сільва, не продемонстрували помітного поліпшення ні по одному з тестів. "

Мейкок Зробив, що 83 відсотки студентів поліпшили свої інтуїтивні здібності.

З п'яти студентів, які не добилися прогресу в інтуїтивних здібностях, четверо (13 відсотків з групи) і так вже функціонували в високому інтуїтивному режимі до навчання, сказав Мейкок.

"Виявилося також, що ті індивіди, які до навчання орієнтувалися переважно на ліву півкулю, або логіку, отримали найбільшу користь., Так як навчання за методом Сільва дозволило їм стати більш інтуїтивно-орієнтованими або більш збалансованими в стилі мислення", - зазначив Мейкок.

"Один дослідник, - продовжував Мейкок, - виявив, що сімдесят відсотків обдарованих або мають високий IQ студентів є переважно інтуїтивно мислячими, в той час як серед посередніх студентів число інтуїтивно мислячих становить лише тридцять п'ять відсотків.

Якщо вважати доведеним, що інтуїція корисна для творчості і успіху, то і викладачам, і студентам слід вчитися найбільш повно використовувати свої інтуїтивні здібності.

Це дослідження, присвячене використанню методу Сільва, доводить, що існує навчальна програма, яка здатна значно поліпшити інтуїтивні здібності, які стосуються правій півкулі мозку ", - сказав на закінчення Мейкок.

ИНТУИЦИЯ ДОПОМАГАЄ В УСІХ СФЕРАХ ЖИТТЯ Два психотерапевта з Арізони доповідають, що техніка методу Сільва допомагає їм домагатися результатів, які можна очікувати лише від ветеранів торгового справи.

Вони кажуть, що прийоми методу Сільва допомогли їм залучити більше клієнтів, заробити біль-ше грошей, стати кращими лікарями, плідніше співпрацювати з колегами, більш розумно вкладати свої гроші, краще служити .человечеству і часто "робити неможливе" в своїй справі.

Вони щодня програмуються і практикують спеціальну техніку, яка допомагає їм отримувати допомогу з іншого боку, з духовного виміру. Вони досягли такого рівня, що це часто трапляється автоматично для них.

"Ми пройшли курси по методу Сильва в 1982-році, щоб навчитися інтуїції і зцілення з метою стати кращими лікарями, - написали Джоан Мак-Гіллікудді і Антоніо Естрада в листі Хозе Сільва. - Ми добилися цього і багато більшого."

Спочатку вони залучили більше клієнтів, "оскільки наші цілющі здібності покращали".

Більше клієнтів вони залучили ще й тому, що знали, як отримувати допомогу з іншого боку.

"Коли ми робили заявку на забезпечення урядового і ділового контракту, ми використовували уявний екран, щоб отримати цей контракт або що-небудь краще", - пояснюють вони.

"Одного разу ми висунули пропозицію, дуже вигідне у фінансовому плані. Пропозиція запізнилося на чотири хвилини і тому не було прийнято. Ми продовжували програмування і скоро дізналися, що жодне з інших пропозицій не було визнано задовільним.

Торги почалися спочатку, - розповідають вони, - і наша заявка була прийнята, що дозволило нам обслужити сотні людей, і на виручені гроші ми змогли придбати будівлю для нашого офісу. "

Потім вони програмували ідеальне розташування будівлі, а також його розмір і ціну. Вони отримали все, що хотіли, за три дні: будівля ідеальних розмірів, поблизу шкіл, звідки до них приходить багато клієнтів. І продавець зменшив свою ціну на 20000 доларів.

Вони дуже успішно програмували найкраще розміщення грошей, які вони заробили.

Обслуговувати більше клієнтів і заробляти більше грошей - тільки два приклади з безлічі користей, почерпнутих Мак Гідлікудці і Естрада з прийомів методу Сільва. Вони отримали і багато особистої користі.

"Коли ми відвідуємо ділові зборів, ми програмуємо гармонію і найкраще для всіх, - кажуть вони. - У нас дуже мало конфліктів з колегами.

Ми також помітили, що виразно відчуваємо, де ми потрібні, щоб виправити проблему, - продовжують вони. - Коли один контракт закінчується, за ним завжди знаходиться щось краще. Ми не турбуємося про своє фінансове становище, тому що знаємо, що досить послужили людству. Ми відкриті для отримання всіх .благ всесвіту.

Ми, напевно, здатні робити "неможливе" в нашій роботі. В середині фінансового року нам подзвонили з одного адміністративного управління нашого штату і сказали, що відкрилися канали додаткового фінансування і що ми можемо отримати дотацію від 30 до 150000 доларів! Такого, мабуть, "не буває", особливо в наш час скорочення бюджетних витрат.

Крім того, серед восьми конкуруючих фірм нашого регіону тільки ми одні маємо можливість працювати з цією адміністративної організацією. "МакТіллікудді каже, що вони входять в альфа-рівень щовечора." Я зазвичай входжу в рівень, сидячи в ліжку, - каже вона. - Я працюю над уявної діагностикою і програмує на наступний день. "

Перевірте СВОЮ ІНТУЇЦІЮ

Уявна діагностика особливо хвилює лікарів, тому що вони використовують її у своїй практиці.

Перед завершенням базового курсу лекцій по методу Сильва кожен слухач отримав можли-ність попрацювати щонайменше з десятьма діагнозами.

Учаснику називали ім'я 'і вік людини, якого вони не знали, який не був присутній, і вони за допомогою свого розуму намагалися відчути, якого роду проблеми зі здоров'ям ця людина відчував.

Коли вони отримували таку інформацію, недоступну їх фізичним відчуттям, вони розуміли, що навчилися користуватися своєю інтуїцією.

Наскільки точні виявилися слухачі курсу? Приблизно на 80 відсотків!

Переконавшись, наскільки точно вони відчувають інформацію, вони потім могли уявити цю людину абсолютно здоровим. Ви можете дізнатися, наскільки це ефективно, прочитавши книгу Хозе Сільва "Ти - цілитель", яка опублікована X. Дж. Крамером.

Всі люди, про яких ми розповіли в цій главі, регулярно працюють з уявної діагностикою, щоб відточити свою інтуїцію.

"Моя головна проблема в тому, - каже Гаррі Канн, - що мені не вистачає матеріалу для уявної діагностики. Ми встановили гарячу лінію. Без сумніву, уявна діагностика дуже допомагає нам виконувати свою роботу."

Джоан МакГіллікудді каже, що вона опрацьовує приблизно п'ять нових уявних діагнозів в тиждень, "плюс ті, з якими я працюю безпосередньо".

РОЗВИВАЙТЕ ПОЗИТИВНІ РИСИ ОСОБИСТОСТІ

МакГіллікудді і Естрада обидва щодня практикують вправу по довгій релаксації. Для самопрограмування вони часто користуються магнітофонними записами.

І МакГіллікудді і Естрада програмують себе на розвиток особистісних характеристик.

2 "Я запрограмувати на подолання страху перед тим, що люди думають про те, що я говорю або роблю, - каже МакГіллікудді. - Я відчувала, що мої похмурі передчуття і занепокоєння послаблять 'ефективність моєї роботи з людьми. Тому я запрограмовані на те, щоб говорити і робити правильні речі.

Через два дні одна дама сказала мені: "Ви всемогутні". Це показало мені, що програмування подіяло добре. "

. "Я часто використовую техніку трьох пальців, - каже Естрада. - Я попередньо програмується перед нарадою, щоб говорити правильні речі. Те ж саме я роблю, вирушаючи на переговори."

"Ще нам дуже допомагає техніка управління сновидіннями, - каже МакГіллікудді. - Я використовую її, щоб вирішити, чи співпрацювати з тією або іншою людиною."

Запам'ятовування імен - ще одна сфера, над якою вони працюють в альфа-рівні, використовуючи прийоми методу Сільва.

"Ми вважаємо, що завжди отримуємо те, що програмуємо, - підкреслюють вони. - Іноді це відбувається раніше, іноді пізніше, але ми завжди отримуємо, чого хочемо."

ІНТУІЦІЯ-

ЦЕ ПРИРОДНЕ ЛЮДСЬКЕ ЯКІСТЬ Практично у кожного з нас бувають проблиски інтуїції. Але Вілфред часто відмахується від них

Ви коли-небудь, почувши телефонний дзвінок, якимось чином вгадували, хто дзвонить?

Ви коли-небудь бачили віщі сни - щоб те, що ви бачили уві сні, відбулося назавтра або через кілька днів?

Ви коли-небудь бачили сон, який підказав би вам рішення проблеми?

Ви коли-небудь, опиняючись в новому місці, відчували, що бували тут раніше?

Чи траплялося вам коли-небудь здогадатися, що скаже чи зробить ваш співрозмовник, до того, як він сказав або зробив це?

Ви знаходите, що іноді ваша здатність вгадувати краще, ніж у інших?

Більшість людей відповідають "так" хоча б на один з перерахованих питань.

Давайте дізнаємося прямо у Хозе Сільва, світового лідера в дослідженнях по інтуїції, як ви можете розвинути в собі здібності до інтуїції заради кращого здоров'я, успіху і щастя.

ЯК розвинути В СЕБЕ ІНТУЇЦІЮ У вас не було можливості відшукати надійний спосіб навчитися інтуїції по книзі або магнітофонного запису. Іноді це може спрацьовувати, але частіше немає.

Щоб навчити розум, потрібен інший розум. Книга не має розуму. І магнітофон не має розуму. Тільки людина має розум.

Але розум не будь-якої людини може вчити інший розум використовувати інтуїцію свідомо і на вимогу. Учитель сам повинен вміти користуватися своїм розумам інтуїтивно, коли він того забажає.

Проте є способи, які допоможуть вам посилити свою інтуїцію.

Найочевидніше, що ви можете робити, щоб посилити інтуїцію, - Це усвідомлювати свій інтуїтивний досвід і підкріплювати його в альфа-рівні.

Припустимо, ви думаєте про своїх клієнтів і про те, кому ви повинні зателефонувати. Потім раптом дзвонить телефон, і на дроті виявляється тією самою людиною, про яку ви думали. Або ви самі дзвоните, і ваш клієнт говорить: "Я якраз збирався зателефонувати вам".

При першій нагоді після цього увійдіть в альфа-рівень і детально переглянете, що сталося, особливо звертаючи увагу на те, що ви відчували, коли думали про цю людину і коли він подзвонив.

Згодом ви навчитеся дізнаватися це особливе відчуття і користуватися ним. Ви можете навіть навчитися пробуджувати в собі це особливе почуття, коли вам потрібно скористатися своєю інтуїцією.

Інший спосіб посилення інтуїтивного фактора полягає в наступному: увійдіть в альфа-рівень перед зустріччю з передбачуваним покупцем і спробуйте виявити, що він збирається сказати вам, якими будуть його заперечення і як вам краще подолати їх, що йому сподобається в ваш товар або послугу.

Коли ви відправляєтеся на зустріч і виявляєте, що ваші здогадки виявилися точні, при першій нагоді після зустрічі увійдіть в рівень і переглянете сталося, як я проінструктував вас вище.

Цей метод проб і помилок може зайняти чимало часу, але він допоможе вам у підсумку розвинути свою інтуїцію. Ну, а найкращий спосіб: Відвідайте курси по методу Сильва. Через сорок годин занять перед вами відкриються двері в абсолютно новий світ. Ви зможете вільно переміщатися в духовному вимірі і отримувати звідти допомогу.

Там, по той бік, ви зможете отримати відповіді, які недоступні вам з цього боку. Це нагадало мені історію, яку я люблю розповідати:

Було у селянина три сини. Вмираючи, він залишив заповіт, в якому говорилося, що його майно повинно бути поділено наступним чином: старший син отримає половину, середній - четвер-ту частину, а молодший - шосту частину. Він додав, що коли вони вони будуть ділити худобу, то не повинні вбити жодної корови.

Але була одна заковика: він залишив 11 корів, а 11 корів не діляться ні навпіл, ні на чотири, ні на шість.

Тоді комусь спало на думку: вони позичать одну уявну корову, додадуть її до решти 11 і отримають в результаті 12 корів. Половина від них дасть 6 корів, чверть дасть 3 корови (6 + 3 = -9), а шоста частина складе 2 (9 + 2 = 11). Потім вони повернуть уявну корову туди, звідки її взяли.

Моє дослідження виявило, що всі сверхпреуспевающіе люди світу отримують допомогу з іншого боку. Вони складають лише 10 відсотків населення планети. Решта 90 відсотків обмежуються тим, що їм доступно в фізичному вимірі.

Будь ласка, заради вас самих, навчитеся користуватися своєю інтуїцією, навчитеся отримувати допомогу від Вищого розуму 'з іншого боку і приєднуйтесь до мене і мільйонам послідовників методу Сільва, які допомагають зробити нашу планету кращим місцем для життя.

ВАШЕ МАЙБУТНЄ-ЗА ВАМИ

Ви прочитали в цій книзі безліч документальних історій справжнього успіху, історій про людей, які подолали особисті проблеми, позбулися від страхів і стали сильними, які вміють переконувати особистостями, які навчилися продавати, збільшили обсяги продажів, почали свій власний бізнес, перетворили невдачу в успіх, збільшили свій успіх за межі своїх найсміливіших мрій і досягли такого щастя, про яке мріє кожен. Чого ви хочете? Якого майбутнього ви хочете?

Ви можете володіти ним!

Ви можете мати все, що захочете, якщо це не шкодить іншим людям і якщо ви готові виконати всю необхідну роботу.

Ми гарантуємо це. Метод Сільва завжди надає повну безумовну гарантію і без питань повертає гроші будь-якому незадоволеність слухачеві після закінчення курсу лекцій. Якби ми не задовольняли людей, нас би вже не було.

ВИ МОЖЕТЕ МАТИ ВСЕ, ЩО захочете Дозвольте наостанок розповісти вам ще одну історію.

Це історія про підлітка, який відвідував базовий курс по методу Сильва в Корпус-Крісті, штат Техас, пару років назад.

Програма розпочалася в суботу вранці, і лектор попросив присутніх представитися і, якщо вони захочуть, розповісти, чому вони опинилися тут.

Коли підійшла черга підлітка, він встав, назвав своє ім'я і промимрив: "Я тут тільки тому, що мені батько велів сюди прийти. І коли я дізнався, скільки йому коштуватиме моє перебування тут, я посварився з ним, тому що він міг використовувати ці гроші, щоб купити мені машину! " Потім він плюхнувся назад на стілець, згорбився і, склавши руки, дивився в стіну.

Всю суботу і всю неділю підліток нудьгував. Під час перерв він тримався в поодинці, на заняттях не поставив жодного ніяких питань, і по всьому було ясно, що йому дійсно не хотілося бути там.

Коли в наступну суботу вся група повернулася, щоб прослухати другу половину програму, в підлітку не було помітно ніяких змін. У той час як всі інші вставали і ділилися хвилюючими історіями успішного застосування прийомів методу Сільва для програмування раз-особистих речей, підліток продовжував нудьгувати, склавши руки і маючи вигляд сердитого парубка.

Це тривало всю суботу. Але третій день базового курсу лекцій унікальний; це щось особливе, тому що ви вже відчуваєте функціонування з повним усвідомленням і самоконтролем в іншому вимірі. День завершується створенням уявної майстерні (ми називаємо її лабораторією) і двох помічників (ми називаємо їх радниками).

Коли прийшла пора починати останній день занять в неділю вранці, підліток встав і попросив дозволу звернутися до присутніх.

"Минулого тижня, - почав він, - я сказав, що не хотів приходити сюди і посварився з батьком через те, що на ті гроші можна було купити мені машину.

Я хочу вибачитися, - продовжував він. - Учора ввечері я вибачився перед батьком, тому що тепер я розумію, що, коли він послав мене сюди, він купив мені машину ... і стерео ... і навчання в коледжі ... і кар'єру ... і сім'ю .. . і ... і ... все, що я коли-небудь захочу в своєму житті! "

Тепер у вас є всі засоби, як фізичні, так і ментальні, щоб отримувати все, що ви захочете у своєму житті. Тепер справа за вами - користуйтеся ними. Налаштуйте свій розум вправлятися з тим, що ви дізналися.

Налаштуйте свій розум розвивати вашу інтуїцію. Налаштуйте свій розум виходити в альфа-рівень кожен день.

Налаштуйте свій розум бути переможцем. І, будь ласка, поділіться вашими успіхами з нами.

Записна книжка

Це може виявитися найважливішою сторінкою в цій книзі. Всі великі комерсанти знають, як важливо акуратно вести записи. Ви переможець, і ви демонструєте це самому собі, записуючи свій прогрес на цій сторінці.

З усіх прийомів, представлених в цій книзі, яким ви збираєтеся скористатися в наступний раз?...-...

Як ця техніка допоможе вам? ... ... Чому це важливо для вас? ... ... Дата застосування і результати: ... ...

Успіхи Дата Використана техніка Результати

ЗМІСТ

ВСТУП ...

Розділ перший ПСІХООРІЕНТОЛОГІЯ ТОРГІВЛІ ...

Розділ другий ПРАКТИКА ПОЗИТИВНОГО МИСЛЕННЯ ...

Розділ третій ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - ??ЗАКОН ПРОПОРЦІЙ ...

Розділ четвертий ЯКБИ Я ЗНАВ, КУДИ ІРУ, ТО ОБРАВ БИ НАЙКОРОТШИЙ МАРШРУТ ...

Розділ п'ятий РОЗСЛАБТЕСЯ, ЦЕ ДОБРЕ ДЛЯ ВАС ...

Розділ шостий ТИХ НІКА САМОУПРАМЕНІЯ ...

Розділ сьомий творчої сон ...

Розділ восьмий творчої ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ...

Розділ дев'ятий РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ І харизма ...

Розділ десятий Психологія ТОРГІВЛІ: ЧОМУ люди КУПУЮТЬ.

Розділ одинадцятий ВИСНОВОК. УГОД ...

Розділ дванадцятий ТВОРЧЕ ЗАВЕРШЕННЯ УГОД ...

Розділ тринадцятий ЯК ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОКУПЦІВ ЗБІЛЬШУЄ ВАШ ДОХІД ...

Розділ чотирнадцятий завчасно ПОДОЛАННЯ ЗАПЕРЕЧЕНЬ ...

 Сільва Хозе 13 сторінка |  анотація


 Сільва Хозе 3 сторінка |  Сільва Хозе 4 сторінка |  Сільва Хозе 5 сторінка |  Сільва Хозе 6 сторінка |  Сільва Хозе 7 сторінка |  Сільва Хозе 8 сторінка |  Сільва Хозе 9 сторінка |  Сільва Хозе 10 сторінка |  Сільва Хозе 11 сторінка |  Сільва Хозе 12 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати