На головну

глава 9 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |  глава 14 |  Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |

глава 6

- Значить, ви їх знайшли, - сказав Хардесті. - Вигляд у вас не з кращих.

Сірс і Ріки сиділи на дивані в будинку Джона Джеффрі, Дон розташувався в кріслі навпроти. Шериф в незмінною ковбойському капелюсі ходив взад-вперед, намагаючись НЕ показувати свого роздратування. Його мокрі сліди на килимі викликали гнівні погляди Міллі Шізн, поки Хардесті ненадіслання її з кімнати.

- Ви ж знаєте, - сказав Сірс.

- Знаю. Ніколи не бачив таких трупів. Навіть Фредді Робінсон виглядав краще. Ви бачили коли-небудь такі, Сірс Джеймс?

Сірс похитав головою.

- Правильно. І ніхто не бачив. Але ж мені доведеться тримати їх у себе в тюрмі, поки труповозка їх не забере, і мені, бідному сучий сину, доведеться писати акт впізнання. Вам би це сподобалося?

- Це ваша робота, Уолт.

- Чорт. Моя робота! Моя робота - знайти, хто таке з ними зробив, чи не так? Адже ви знайшли їх абсолютно випадково? Просто влізли в перший-ліпший будинок і трохи там порпалися? Чорт, мені треба б замкнути вас трьох в одній камері з ними. Та ще з розірваним на шматочки Льюїсом Бенедиктом, з ніггер де Соуза і з малюком Гріффенов який замерз, через те, що його батьки-хіпі НЕ нашкребли грошей на опалення. Ось що мені треба зробити, - Хардесті, вже не в силах стримуватися, плюнув в камін.

- Господи, я ж живу в цій чортовій тюрмі, чому б і вам там чи не пожити?

- Уолт, охолоньте, - сказав Сірс.

- Так Так. Якби не ваші роки, я б зробив це, будьте впевнені.

- Я кажу, Уолт, - терпляче сказав Сірс, - що якщо ви на хвилину перестанете нас ображати, ми скажемо, хто вбив Джима Харді і місіс Берні. І Льюїса.

- Так говорите, чорт забирай!

Запанувала мовчанка.

- Ну що ж ви?

- Це жінка, яка називає себе Анна Мостін.

- Ага. Чудово. Анна Мостін. Це її будинок, значить, це вона. Молодці. Значить, це вона висмоктала їх, як сирі яйця? Чудово. І хто ж їх тримав, поки вона це робила?

- Їй допомагав чоловік, який називає себе Грегорі Бет або Бентон. А тепер тримайте себе в руках, Уолт, тому що ми збираємося сказати вам дещо незвичайне. Бет помер п'ятдесят років тому. А Анна Мостін ...

Він перервався. Хардесті заплющив очі.

Продовжив Ріки:

- Шериф, ви мали рацію.

Пам'ятайте овець Елмера Скейлса? Ви ще говорили про інших подібних випадках.

Налиті кров'ю очі Хардесті здригнулися і відкрилися.

- Це те саме. Вірніше, ми так думаємо. Але тепер вони вбивають людей.

- Так хто вона, ця Анна Мостін? - Запитав Хардесті дерев'яним голосом. - Привид? Вампір?

- Щось на зразок цього, - відповів Сірс. - Перевертень.

- І де вона зараз?

- Ось чому ми і пішли в її будинок. Намагалися її знайти.

- І все?

- Усе.

- Так, ніхто не може так брехати, як столітній адвокат, - Хардесті знову плюнув в камін. - Знаєте, все, що я можу - це оголосити розшук цієї Анни Мостін. Ви троє можете полювати на вампірів скільки душі завгодно. І якщо я знайду справжнього вбивцю, який жере десь гамбургери з пивом, я викличу вас і розглянути вам в обличчя. І все інші теж будуть над вами сміятися. Ви це розумієте?

- Розуміємо, Уолт, - сказав Сірс. - І розуміємо ще одне.

- Що ще?

- Що ви боїтеся, шериф. Але ви не самотні.

глава 5 |  глава 8
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати