На головну

Порадник багатого тата |  Автор книг |  Тільки місія - і більше нічого |  Недолік навичок в області бізнесу |  Що робить лідер |  Створення нового Трикутника Б-І |  Зустріч з Шерон |  головне випробування |  Як ми грали |  Гіркі роздуми на пляжі |

І робота пішла своєю чергою.

1.  C4. Уміння працювати зі статистичними даними, представленими в табличній формі
  2.  I. Самостійна практична робота
  3.  II. Робота з вікнами, файлами і папками.
  4.  II. Самостійна робота.
  5.  II. Самостійна робота.
  6.  IX. НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА СТУДЕНТІВ
  7.  XI. НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Настало літо 1996 року. Як наступний крок ми з Кім звернулися до чудового художнику-графіку Кевіну Стоку, запропонувавши йому попрацювати на нас, щоб надати грі товарний вигляд. Потім Кевін відправив результати своєї роботи в одну з канадських компаній, що займаються виробництвом різних розважальних ігор. У листопаді 1996 року комерційна версія гри була вже готова, і ми випробували її на наших друзях під час семінару з інвестицій в місті Лас-Вегасі. Гра сподобалася учасникам. У них дійсно, як ми цього хотіли, стала змінюватися парадигма мислення. Ми тут же полетіли в Сінгапур на чергову зустріч з нашими друзями-інвесторами і ще раз «прогнали» гру з іншими учасниками.

У той час як ми з Кім представляли гру широкої громадськості, Шерон добровільно взяла на себе обов'язок перечитати чернетку моєї книги. При цьому Шерон нічого від нас не вимагала. Вона просто захотіла підтримати наше починання. Вона перетворила мішанину з уроків, які я отримав від мого багатого тата, в те, що відомо під назвою «Багатий тато, бідний тато». 8 квітня 1997 року на день мого п'ятдесятиріччя вдома у Шерон і Майкла відбулася презентація моєї книги. Незабаром після цього ми з Шерон і Кім створили «Rich Dad Company». Шерон погодилася виконувати роль її директора. Якщо ви подивіться на Трикутник Б-І, то побачите, що тепер всі його складові на місці.

Я, Ральф і Кевін Сток зосередилися на продукції. Майкл - на проблемах, пов'язаних з областю права. Шерон взяла на себе все, що стосувалося систем грошового потоку, а Кім і Роберт - спілкування з людьми. Загалом все, як і належить в команді. А що стосується лідерства, то до нього мали відношення Кім, я і Шерон, причому Шерон - як людина з вищою спеціальною освітою.

Поява нового партнера |  Товарні знаки і фірмове оформлення
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати