На головну

З квадранта З в Б |  Курча прокльовується крізь шкаралупу |  Перш ніж залишити роботу |  Порадник багатого тата |  Автор книг |  Тільки місія - і більше нічого |  Недолік навичок в області бізнесу |  Що робить лідер |  Створення нового Трикутника Б-І |  Зустріч з Шерон |

Як ми грали

1.  Атлантисти виграли холодну війну
  2.  У 1672 р був створений перший придворний театр у Москві, який проіснував лише чотири роки. У ньому грали німецькі актори. Чоловічі і жіночі ролі виконувалися чоловіками.
  3.  У ці ігри грали наші мами і бабусі, в них грали ми, а тепер давайте згадаємо їх разом зі своїми дітьми.
  4.  ДІТИ В ПІДВАЛІ ГРАЛИ У ГЕСТАПО,

Було суботній ранок. У залі зібралися дев'ять осіб; інші, хто дав згоду приїхати, просто не з'явилися. Шерон, Майкл і їхня дочка Шеллі були вже тут. Коли я при зустрічі тиснув руку Шерон, мене знову охопив страх, що я можу виглядати як самозванець і шахрай.

Після залагодження різних дрібних деталей, гра почалася - і пішло-поїхало. У нас було два столи: за одним сиділи чотири людини, за іншим - п'ять. Години отак через три Шерон підняла руку, показуючи, що вона виграла. «Гаразд, - подумав я, - принаймні щодо одного людини гра" спрацювала "». І знову пішло-поїхало.

У той час як гра за двома столами крутилася і крутилася зі все більшим і більшим пожвавленням, Шерон встала і покинула зал, прихопивши з собою дочку. Вона сказала, що змушена піти до закінчення експерименту, так як їй потрібно відвезти Шеллі в Таскон, в Арізонський університет, куди та щойно надійшла. Не маючи можливості поговорити з Шерон, я губився в здогадах, що вона думає про нашу гру. Мені в голову тут же почали приходити найбезглуздіші думки про те, що ця високоосвічена жінка могла б розповідати про мене і мою гру.

Нарешті о першій годині дня ми змушені були перервати гру - розчарування було настільки сильним, що мені здавалося, все готові були накинутися один на одного. Ніхто, крім Шерон, так і не зміг вибратися з «щурячих перегонів». Ніхто не домігся успіху в грі. Йдучи, більшість гравців ввічливо потиснули мені руку, але майже ніхто не сказав ні слова. Я відчував, як мене буквально обдавало холодом від їх поглядів, коли вони покидали приміщення. Навіть Майкл не зміг успішно завершити гру. Я бачив, що і він був розчарований і буквально вибитий з колії. Похитавши головою, він сказав тільки:

- Мудра гра. Я так і не зміг вирватися з цих проклятих «щурячих перегонів».

Він сказав це таким зловісним тоном, що мені здалося: зараз він накинеться на мене з кулаками.

Що ж робити - продовжувати пробиватися вперед або закрити бізнес?

Упакувавши всі речі для гри, ми з Кім і Споком пустилися в бурхливе обговорення того, що сталося.

- Може, це дійсно було зроблено занадто хитромудро? - Вимовив я.

Кім і Спок кивнули на знак згоди.

- Але ж Шерон, дружина Майкла, змогла вийти з «щурячих перегонів». Вона успішно завершила гру, - сказала моя дружина Кім, яка ніколи не втрачала оптимізму.

- Але вона професійний аудитор, - простогнав я. - Їй-то якраз ця гра і не потрібна. А ті, кому вона могла бути дійсно корисна, не впоралися. Вони не вирвалися з «щурячих перегонів» ... і нічому не змогли навчитися. Все, що вони отримали від гри, - це розчарування.

- Але я намагався зробити гру максимально простий, - сказав Спок. - Не уявляю, що ще можна зробити, не втративши при цьому мета, для якої була задумана гра.

- Гаразд, давайте закинемо всі ці коробки в багажник і поїдемо додому. Ми з Кім завтра вилітаємо на Гаваї. Там ми приймемо остаточне рішення - продовжувати цей проект або закрити.

головне випробування |  Гіркі роздуми на пляжі
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати