Головна

Недолік навичок в області бізнесу

  1.  E. променева терапія щелепно-лицьової області.
  2.  III. Обласної, окружний суд і суд автономної області
  3.  IV Відкритий Чемпіонат Карагандинської області з пауерліфтингу,
  4.  OZON.ru: Історія успішного інтернет-бізнесу в Росії
  5. " ВАЖКА ПОСТУДЬ "(POUNDING) - недолік
  6.  SWOT-матриця для аналізу сильних і слабких сторін, можливостей і загроз у сфері персоналу
  7.  Автоматизація процесів бізнесу

Раніше в цій книзі я вже згадував, що багато людей витрачають роки - в навчальних закладах або на роботі, - розвиваючи в собі навички, які не мають відношення до
 справі або не важливі з точки зору Трикутника Б-І. Я вже розповідав про шкільного вчителя, який навчався своїй справі протягом багатьох років і мав величезний досвід викладання, але для нього все це виявилося зовсім марним, коли він вирішив стати підприємцем. Справа в тому, що ці навички не мали відношення до рівнів роботи Трикутника Б-І. Так що у цієї людини в потрібний момент не виявилося ніяких навичок, придатних для бізнесу.

Коли в 1974 році я покинув корпус морської піхоти, то практично виявився в такому ж становищі. У мене було дві професії. Перша - чиновник торгового флоту, навчений плавати на великотоннажних вантажних судах по всьому світу. Я міг би дуже непогано заробляти на такій посаді, але справа в тому, що я не хотів все життя працювати в торговельному флоті. Моя друга професія - військовий льотчик. На те, щоб нею оволодіти, мені треба було кілька років, а потім я придбав великий досвід в цій справі, коли опинився на війні. Багато з моїх товаришів-ветеранів, звільнившись з армії, пішли працювати пілотами вертольотів на цивільні авіалінії, в поліцію або департамент пожежної охорони. Я міг би вчинити так само, але мені більше не хотілося літати.

У 1974 році, коли я повернувся додому і побачив, з якими фінансовими труднощами зіткнувся мій бідний тато, мені здалося, що я зрозумів, в чому полягає моя нова місія або, принаймні, які проблеми я повинен навчитися вирішувати. Але вся складність була в тому, що крім усвідомлення місії я не мав за душею нічого. Якщо ви подивіться на Трикутник Б-І, то побачите,
 що там є рівні, де потрібні люди, навчені бухгалтерської справи, праву, інженерної справи, маркетингу та роботі з системами. Але там немає такого рівня, де були б потрібні офіцери торгового флоту або літники. Так що зі мною все було точно так само, як з тими людьми, про яких я говорив трохи вище, - у всіх нас було усвідомлення своєї місії, але бракувало реальних навичок в роботі в бізнесі.

Мене врятувало те, що я вже багато років мав можливість вчитися у багатого тата. Я зумів дещо дізнатися про всіх рівнях Трикутника Б-І, так як спостерігав або навіть брав якусь участь в справах, які він вів. Так що деякий досвід в області бізнесу у мене все-таки був - нехай це був досвід, набутий ще в дитинстві. По крайней мере, я знав, що бізнес - це система, що складається з систем, і знав, наскільки важливим для побудови бізнесу є розуміння принципу Трикутника Б-І.

 Тільки місія - і більше нічого |  Що робить лідер


 Я знайшов свою пристрасть |  Вчитися на досягненнях |  Як швидко ми здатні вчитися? |  Я знову знайшов свою пристрасть |  Треба знати, коли зупинитися |  З квадранта З в Б |  Курча прокльовується крізь шкаралупу |  Перш ніж залишити роботу |  Порадник багатого тата |  Автор книг |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати