На головну

Перш ніж залишити роботу |  Чому я придумав свою настільну гру |  Для вашого майбутнього бізнесу |  Розкажіть мені якусь історію |  І Трикутником Б-І |  Як мені самому довелося вивчити цей урок |  червоні прапорці |  Перш ніж залишити роботу |  З яких джерел будуть надходити гроші? |  Грошових коштів |

Як звучить правильна відповідь?

1.  I. Відшукайте повну та правильну відповідь на запитання
  2.  II. У чому відмінність дидактичного правила від дидактичного принципу? Знайдіть правильну відповідь.
  3.  II. Виберіть правильну відповідь. У чому полягає цілісність педагогічного процесу?
  4.  III. Що називається дидактикою? З наведених відповідей виберіть один правильний, обґрунтувавши помилковість інших.
  5.  V. ВИБЕРІТЬ В тісто ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ ВІДПОВІДЬ
  6.  VI. Чому в педагогіці використовується кілька дефініцій1 виховання? Знайдіть правильну відповідь.
  7.  Вибери правильну відповідь.

Як людина, що закінчила не одне навчальний заклад, я завжди прагну дізнатися правильну відповідь. Але, на жаль, правильну відповідь з точки зору вашого бізнесу може звучати зовсім по-іншому, ніж правильну відповідь з точки зору мого бізнесу. Зазвичай я раджу підприємцям більше половини часу відводити на турботи про майбутнє їхнього бізнесу і створювати сильну команду, яка могла б допомогти їм вирішити проблеми, що стосуються сьогодення і минулого. У деяких випадках підприємцям може знадобитися більше 80 відсотків часу на турботи про майбутнє. Коли виникає якась проблема, яка вимагає, щоб ви зосередили увагу на сьогоденні або минулому, у вас вже повинен бути розроблений процес, який дасть можливість зосередити увагу людей з вашої команди на майбутньому.

«Хороші» юридичні витрати

Коли виникає напружена ситуація з готівкою |  Проти «поганих» юридичних витрат
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати