На головну

Процес довжиною в десять років |  Різні способи досягнення багатства |  за талонами |  грошового потоку |  Перш ніж залишити роботу |  Чому я придумав свою настільну гру |  Для вашого майбутнього бізнесу |  Розкажіть мені якусь історію |  І Трикутником Б-І |  Як мені самому довелося вивчити цей урок |

Перш ніж залишити роботу

1.  III. ЗАГАЛЬНІ НАПРЯМКИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
  2.  IV Скласти звіт про виконану роботу
  3.  IV. Скласти диференціальне рівняння і знайти рішення.
  4.  Rule # 1Чтоби задати питання в англійській мові допоміжне дієслово потрібно поставити на перше місце
  5.  V ЗАВДАННЯ НА КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ І МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО ЇЇ ВИКОНАННЯ
  6.  А) провести магнітну підготовку зразка перекидним ключем (перекидний ключ 3-5 разів перевести з нижнього положення у верхнє) і залишити його в нижньому положенні;
  7.  А) провести магнітну підготовку зразка перекидним ключем (перекидний ключ 3-5 разів перевести з нижнього положення у верхнє) і залишити його в нижньому положенні;

Є поширена вислів: «Коли про гроші мова ведуть, бухгалтер відразу тут як тут». А коли ще розмова про гроші може мати таке значення, якщо не при складанні фінансового проекту? Врахуйте, що, будучи підприємцем, ви не зобов'язані бути професійним бухгалтером, але ви все одно повинні нести відповідальність за грошові справи. Так що, перш ніж піти зі своєї нинішньої роботи, вам варто гарненько засвоїти дві речі:

1. Ваші наймані працівники і порадники з боку не несуть ніякої відповідальності за результати роботи вашого бізнесу. Ця відповідальність лежить тільки на підприємця.

2. Якщо ви подивіться на Квадрант грошового потоку, то побачите, що люди з квадрантів Р і С НЕ потребують того, щоб складати хороші фінансові проекти. Але це потрібно людям на сторонах Б та І. Чому? Тому що те, як вони говорять про гроші, і ті історії, які можуть розповісти складені ними папери, показують рівень фінансової кмітливості людей з квадрантів Б та І. А це дає можливість припустити, якого успіху з фінансової точки зору вони доб'ються в цих квадрантах.

червоні прапорці |  З яких джерел будуть надходити гроші?
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати