На головну

Квадрант грошового потоку |  Які наймають самих себе |  Відносяться до якоїсь професії |  франшизи |  Мережевий і прямий маркетинг |  З творчим підходом до справи |  Публічне і приватне |  Підприємцем? |  проектування бізнесу |  додатковий подарунок |

Слова. Які слова ви використовуєте?

1.  E.x. 3.2.24. Вставте пропущені слова в пропозиції.
  2.  Exercise 2. Згадайте значення нових слів і спробуйте перевести словосполучення, що вживаються з цими словами.
  3.  Exercise 3. Заповніть пропуски відповідними за змістом словами з правої колонки і переведіть пропозиції.
  4.  Exercise 3. Знайдіть корінь в наступних словах, переведіть їх на російську мову, беручи до уваги, що приставки un-, ir-, in- надають словами від'ємне значення.
  5.  Exercise 4. Заповніть пропуски в пропозиціях, вживши слова з вправи 3.
  6.  Exercise 4. Складіть словосполучення, використовуючи слова з лівої і правої колонок.
  7.  Exercise 6. Завершіть пропозиції, вставивши необхідні за змістом слова у відповідній формі (одне слово використовується двічі). Переведіть пропозиції на російську мову.

Як я зустрічаю своїх клієнтів? Як я рекламую їм свій товар або послуги? Які слова я використовую при веденні бізнесу і як вони характеризують атмосферу, що панує в моїй компанії?

Слова, які характерні для вашого бізнесу, завжди можуть розповісти про нього якусь історію.

2. Числа.Які числа я використовую для перевірки слів, які вживаю?

Числа допоможуть порівняти мрії і реальність. На що витрачається мій час? Як багато угод я роблю висновок? Як багато отримую напрямків? У що мені все це обходиться? Як я можу все це виміряти сумами, які отримую або, навпаки, віддаю?

Ntilde; ? AAI IA ? AOU? |  Числа допомагають виміряти все, що пов'язано з вашою франшизою.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати