Головна

У підприємця

  1.  V. ДЖЕРЕЛА СИЛИ І невразливим «Характерник» Вчені, ПОЛІТИКА, ПІДПРИЄМЦЯ.
  2.  Банкрутство індивідуального підприємця
  3.  Банкрутство індивідуального підприємця.
  4.  Стягнення податку, збору, а також пені і штрафів за рахунок іншого майна платника податків (податкового агента) - організації, індивідуального підприємця.
  5.  Цивільно-правове становище індивідуального підприємця.
  6.  Цивільно-правовий статус індивідуального підприємця.

Я добре знаю, що не був народжений підприємцем. Мені потрібно було цьому вчитися. Мій багатий тато провів мене через весь процес, в ході якого найманий працівник стає підприємцем. Для мене цей нехай виявився досить нелегкою. Мені потрібно було забути дуже багато з того, чого мене вчили колись, - і тільки після цього я зміг засвоїти ті уроки, які намагався мені дати багатий тато.

Мені було важко сприймати те, що він мені говорив, тому що це було прямо протилежно тим урокам, які намагався дати мені мій бідний тато. Кожен раз, коли мій багатий тато торкався теми підприємництва, він говорив про свободу. Кожен раз, коли мій бідний тато радив йти в школу, щоб потім отримати хорошу роботу, він тлумачив про захищеність.

Ці філософії стикалися і вели боротьбу у мене в голові, що і викликало замішання.

Нарешті я попросив багатого тата пояснити мені, чим відрізняються ці фундаментальні питання. Я запитав його:

- Скажіть, а захищеність і свобода - це одне і те ж чи ні?

Посміхнувшись, багатий тато відповів:


- Захищеність і свобода не одне і те ж ... Фактично це протилежні поняття. Чим більше шукаєш захищеності, тим менше матимеш свободи. Найбільшу захищеність забезпечують у в'язниці. Саме там мова йде про «найвищому рівні захищеності». - І продовжував:

- Якщо ти хочеш бути вільним, необхідно відкинути всяку турботу про захищеність. Наймані працівники прагнуть саме до цього, а підприємці шукають свободи.

Так що, якщо мене запитають, чи може будь-яка людина стати підприємцем, я відповім: «Так, може. І все починається зі зміни світогляду. Все починається з бажання мати свободу, а не захищеність ».

 Наймані працівники - це нове явище |  підприємцями


 вираз подяки |  Від усіх інших? |  Початок нового життя |  Чому ця книга написана зовсім інакше? |  Навіщо писати про невдачі? |  сила виправдань |  Потрібно знати, як використовувати ресурси інших людей |  Три фактори бізнесу |  Треба це зробити - нехай навіть вийде |  Вуличне освіту проти шкільного |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати