Головна

Я знаю англійську або начебто немає до сих пір?

  1.  Exercise 6. Переведіть такі пропозиції на англійську мову.
  2.  Англійська діффузіонізм: Ріверс.
  3.  Англійська структуралізм. Едуард Еванс-Прітчард
  4.  АНГЛІЙСЬКА МОВА
  5.  АНГЛІЙСЬКА МОВА
  6.  АНГЛІЙСЬКА МОВА
  7.  Англійська мова з Агатою Крісті 1 сторінка

Багато розповідають з поважним виглядом і термоядерним понтом: "Так, ось він я, з Божою іскрою і знаю англійську. А насправді, може бути бачимо в корінь як Козьма Прутков?

Чесно кажучи, не дивлячись в перекладач Гугл, як буде англійською адвокат, оцет, полк? Гаразд, скажімо відповідь адже за статистикою, мало хто подужає Lawyer, Vinegar, Regiment. А щодо акценту, невже як у ніггер з Алабами зрозуміло тільки шерифу? За перших 15 секунд треба сформувати позитивне початкове, а головне довгострокове враження, яке вам надалі послужить для вдалого ділового іміджу. Чи не вдарте в бруд обличчям на початку, потім можна помилятися, треба загнати в пам'ять пару фраз і вистрілювати чергами як з кулемета. Пропоную пограти в "Поле чудес".

Прочитайте англійською Bear - Біє так? А ось і ні "Беа" -медведь, Ви мені пиво. На співбесіді багато видають перли відром, наприклад, Sheet шиїт (аркуш паперу) більшість читає, як Shit шитий (мат). Чому 50 Сent в пісні In da club (Інду клаб). Просто у цього афроамериканця такий акцент, що він не може сказати по-людськи In the club. В англійському пишеться Манчестер, читається Ліверпуль. Шокуюча весь інтернет різниця, що пишуть і як читають. І ще багатьох, хто вивчає англійську хвилює питання, чому, якщо я не тупий, але не можу говорити з іноземцями? Справа в тому, що в школі ви навчалися тільки переводити, моя рекомендація - читати вголос, промовляти голосно.

Не в грошах щастя, а в money.

Все геніальне просто. Ви скажете англійською то, що ви раніше вже говорили, а то, що ніколи не вимовляли - немає. Ясно, як день, що тільки зможете прочитати це, але не вимовити

Всім відомий фільм "Секрет" рекомендує візуалізувати успіх, я особисто зробив альбом бажань, вклеїв в зошит фото того, що хотів отримати, і дійсно, 70% моїх бажань збулися. Пропоную Вам виготовити такий же на тему, що я отримаю, коли вивчу англійську. Він буде приємно вам гріти душу. Ще один випадок: одна дівчина говорить - я знаю англійську досконало. Питання їй, а чому так вважаєш, коли я була в Італії (!), То араб, який стояв на вуличній розпродажу (!)

похвалив її за чудовий англійський (!). Це і сміх і гріх. Або популярний відповідь багатьох: "Знаю англійську на рівні Intermediate (інтермедіейт)". Відкриваємо словник і читаємо переклад - середній рівень володіння англійською мовою, а значить посередній - Sucks (Сакс- слабо).

 Забути російську мову ?! |  Мої учні

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати