На головну

Створення бази даних |  Установка первинного ключа і збереження структури таблиці. |  Створення форм. |  Редагування таблиці Працівник. |  Використання даних Access в Excel. |  II. Самостійна робота. |  Створення простого запиту. |  Додавання в запит обчислюваних полів. |  Створення перехресних запитів. |  II. Самостійна робота. |

I. Ознайомлення з можливостями програми Access 2000 по створенню запитів за допомогою мови SQL

1.  Accession to the Treaty on the Non-Proliferation of Nuclear Weapons
  2.  ACCESSION, ACCEPTANCE AND APPROVAL
  3.  Article 8. Right to access to information
  4.  Article 9. Restriction of access to information
  5.  II з'їзд РСДРП. Прийняття програми і статуту. Виникнення більшовизму.
  6.  II. Формування та затвердження відомчої цільової програми

Структурована мова запитів SQL призначений для виконання операцій над таблицями (створення, видалення, зміна структури) і над даними таблиць (вибірка, зміна, додавання і видалення), а також деяких супутніх операцій. SQL є непроцедурного мовою і не містить супутніх в звичайних мовах програмування операторів управління, організації підпрограм, введення - виведення і т.п. У зв'язку з цим SQL автоматично не використовується, а зазвичай включений в середу вбудованої мови програмування СУБД.

У сучасних СУБД з інтерактивним інтерфейсом можна створювати запити, не застосовуючи SQL. Однак його застосування в деяких випадках дозволяє розширити можливості СУБД. Наприклад, при підготовці запит в середовищі Access можна перейти з вікна конструктора запитів (завдання запиту за зразком) в вікно з еквівалентним оператором SQL. Підготовку нового запиту шляхом редагування вже наявного в ряді випадків простіше виконати шляхом зміни операторів SQL

До числа основних операторів усіченого підмножини SQL належать такі оператори:

· CREATe TABLE - Створення таблиці.

DROP TABLE - Видалення таблиці.

CREATE INDEX - Створення індексу.

DROP INDEX - Видалення індексу

ALTER TABLE - Зміна структури таблиці.

SELECT, UPDATE, INSERT, DELETE - Вибірка, зміна, вставка і видалення записів.

У спрощеному вигляді найважливіший оператор SELECT має такий вигляд:

SELECT [ALL \ DISTINCT] <список даних>

FROM<Список таблиць>

[HERE <умова вибору>]

[GROUP BY <ім'я стовпця> [, <ім'я стовпця>] ...]

[HAVING <умова пошуку>]

[ORDER BY <специфікація сортування> [, <специфікація сортування>] ...]

оператор SELECT дозволяє виконувати вибірку і обчислення над даними однієї або декількох таблиць. Результатом виконання оператора є відповідна таблиця, яка може мати (ALL) Або не мати (DISTINCT) Повторювані рядки.

У списку даних можна задавати імена стовпців і вирази над ними, наприклад, арифметичні. Якщо записи відбираються з декількох таблиць, то використовують складові імена <ім'я таблиці>. <ім'я стовпця>.

Створення форми на основі запиту. |  Проектування запитів.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати