Головна

Створення перехресних запитів.

  1.  I. Створення радянської судової системи
  2.  WEB-технологія. Види додатків на Java. Створення динамічно формованого інтерфейсу користувача засобами Java на рівні аплетів.
  3.  Алгоритм 4.14. Створення звіту для формування розкладів
  4.  Алгоритм 4.17. Настройка призначеного для користувача поля зі створенням для нього формули
  5.  Б. Створення колегій. Місцеві органи влади
  6.  Боротьба за створення національної державності
  7.  Внесок Туполєва в створення техніки для цивільної авіації.

завдання 7: Створіть перехресний запит для визначення обсягу витрат на зарплату працівників різних спеціальностей

1. Створіть запит на вибірку на основі двох таблиць працівники Зарплата.

2. У меню запитактивізуйте команду Перехресний.У бланку запиту відобразяться рядка групова операція и перехресна таблиця.

Включіть в бланк запиту поля ім'я и спеціальність з таблиці працівник і поле латка з таблиці Зарплата.

для поля ім'я клацніть на рядку перехресна таблиця і виберіть у списку рядок заголовки рядків. У рядку Групова операція для цього поля збережіть стандартну установку угруповання.

Примітка: Поле Ім'я буде назвою рядків.

3. Для поля спеціальність клацніть на рядку Перехресна таблиця і виберіть у списку рядок заголовки стовпців. В рядку групова операція для цього поля збережіть стандартну установку угруповання.

Примітка: поле спеціальність буде назвою стовпців.

4. Для поля Зарплата клацніть на рядку перехресна таблиця і вкажіть елемент Значення. В рядку групова операція для цього поля вкажіть функцію Sum.

5. Для відображення результуючого набору записів перейдіть в режим таблиці.

6. Перегляньте результати і закрийте вікно зі збереженням запиту під ім'ям Заданіе_7.

 Додавання в запит обчислюваних полів. |  Створення форми на основі запиту.


 Створення бази даних |  Установка первинного ключа і збереження структури таблиці. |  Створення форм. |  Редагування таблиці Працівник. |  Використання даних Access в Excel. |  II. Самостійна робота. |  Створення простого запиту. |  I. Ознайомлення з можливостями програми Access 2000 по створенню запитів за допомогою мови SQL |  Проектування запитів. |  II. Самостійна робота. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати