Головна

глава 29

- Ендрю? Де ти пропадав? У тебе все гаразд?

Склавши руки на грудях, я дивлюся на нього. Двері за моєю спиною з тихим клацанням зачиняються.

Господи, як я за нього турбувалася ... Пішов не попрощавшись, та ще в такому стані. Ще б пак, помер батько, якого він дуже любив.

Затамувавши подих, я стою ні жива ні мертва, дивлюсь, як він мовчки проходить повз, до сумок, які лежать на ліжку.

Чому він на мене не дивиться?

Знову дивлюся на сумки, і раптом до мене доходить. Руки повисають, як батоги. Я підходжу до нього.

- Що мовчиш? - Тихо питаю я. - Ендрю, ти перелякав мене до смерті ...

Стоячи спиною до мене, він суне в одну з сумок зубну щітку.

- Якщо тобі треба їхати на похорон, тим краще. А я по їду додому. Може, ми все-таки поговоримо ...

Ендрю різко повертається:

- При чому тут похорон ... І батько тут ні при чому.

Серце боляче стискається, хоча я не зовсім розумію, що він хоче цим сказати.

- Тоді в чому справа?

Він знову відвертається, риється в сумці, але я бачу, що це тільки так, про людське око. Бачу і конверт, що стирчить у нього з задньої кишені. На ньому щось написано, але мені видно тільки три букви: «... рин». Здогадуюся, що це друга половина мого імені.

Простягаю руку і витягаю конверт.

Ендрю знову повертається до мене, і обличчя його витягується.

- Кемрін ... - Він сумно зітхає і дивиться в підлогу.

- Що це? - Питаю я, дивлячись на конверт, на якому написано моє ім'я.

Відкриваю.

Ендрю все мовчить. Стоїть і чекає, коли я прочитаю записку, бо знає, що я в будь-якому випадку це зроблю.

Так він і сам хоче цього.

Бачу в конверті і гроші, але не торкався до них і кладу конверт на ліжко. Мене зараз цікавить тільки записка, у мене недобре передчуття, серце ниє ще до того, як я бачу перші рядки. Піднімаю очі на нього, потім знову пялюсь на записку, і так кілька разів, поки нарешті не розгортаю.

Руки трясуться.

Чому у мене трусяться руки?

Читаю, і гарячий клубок підступає до горла. Очі палають від гніву, болю і сліз.

- Дитинко, ти ж розумієш, наше подорож колись повинно було закінчитися.

- Не називай мене більше дитинкою, - мало не кричу я, стискаючи пальцями клаптик паперу. - Якщо ти їдеш ось так, потайки, то не маєш права так мене називати.

- Згоден.

Дивлюся на нього палаючими очима, груди роздирає біль, в душі сум'яття, в голові тісняться питання, багато питань. Чому це так на мене діє, чому мені так боляче? Я раптом немов збожеволіла, але Ендрю адже прав: коли-небудь це мало закінчитися ... Чому ж я зараз готова вити від горя?

З очей моїх течуть сльози. Не можу втримати їх, але будь я проклята, якщо дозволю собі розплакатися, як дівчисько. Дивлюся на нього з застиглим обличчям, намагаючись побороти біль і лють. Кулаки стиснуті, і в одному з них зім'ятий аркуш паперу.

- Якби ти ось так поїхав через батька, через те, що тобі потрібно побути на самоті, а замість шифру на квиток залишив би номер свого телефону, я б тебе зрозуміла. - Я простягаю до нього руку зі зім'ятої запискою. - Але їхати потайки, як боягуз, вдаючи, що між нами нічого не було ... Це боляче, Ендрю. Ти не уявляєш, як це боляче.

Щелепа його починає тремтіти.

- Хай йому грець, з чого ти взяла, що я роблю вигляд, ніби нічого не сталося ?! - Кричить він; схоже, мої слова його боляче зачепили. Він відпускає ручку сумки і направляється до мене. - Кемрін, я ніколи не зможу забути нічого з того, що було між нами! Тому і намагався не зустрітися з тобою, просто не міг ... - Він різко рубає повітря рукою.

З побоюванням роблю крок назад. Що робити? Що робити? Серце болить, нестерпно болить. І ще мене злить, що я ніяк не можу зупинити сльози. Знову дивлюся на записку в руці, потім на нього, йду до ліжка і, обійшовши його навколо, кидаю записку поруч з конвертом, де лежать гроші.

- Ну що ж, прекрасно. Давай їдь, я тебе не тримаю. Але дорогу додому оплачує сама.

Витираю очі і йду до дверей.

- Все ще боїшся, - чую я за спиною його голос.

- Та пішов ти! - Я ривком відкриваю двері, шпурляю на підлогу другий ключ від його номера і повертаюся до себе.

Міряю кроками номер, ходжу з кутка в куток, не можу зупинитися. Хочеться битися головою об стіну, порвати щось на шматки, але я закінчую тим, що реву захлинаючись, як дитина.

Ендрю вривається, як ураган, розхристана двері з тріском б'ється об стіну. Хапає мене за плечі, боляче вчепившись пальцями.

- Чому ти все ще боїшся ?! - Очі його повні сліз, це сльози люті і болю. Він несамовито трясе мене. - СКАЖИ, ЩО ТИ ВІДЧУВАЄШ, СКАЖИ ЦЕ ВГОЛОС!

Від його оглушливого, як гуркіт грому, крику я на кілька секунд завмираю в заціпенінні, потім струшую його руки з себе. В голові все перемішалося. Я точно знаю, що хочу сказати. Я не хочу, щоб він їхав, але ...

- Кемрін! - Кричить він, і в особі його палає гнів і відчай. - Скажи, що ти відчуваєш, неважливо що! Мені плювати, якщо це буде нерозумно, боляче або смішно ... СКАЖИ, ЩО ТИ ВІДЧУВАЄШ! - Голос його пропалює мене наскрізь. Але він не зупиняється, продовжує кричати. - Будь со мной відверта! Блін, та з собою будь відверта! - Він простягає до мене руки. - Кемрі ...

- Я хочу тебе, пропади ти пропадом! - Кричу я. - І думка про те, що ти їдеш і я тебе ніколи більше не побачу, рве мені душу! - Гортань у мене палає, немов туди кинули жменю гарячих вугіль. - Я не можу жити без тебе, дихати без тебе, чорт тебе забрав!

- Скажи це! Так скажи це, Паршивка! - Відчайдушно, сердито кричить він. - Говори!

- Я хочу бути твоєю!

Я ледь тримаюся на ногах. Ридання стрясають мене. Очі страшно щипає, серце болить, як ніколи ще не боліло.

Ендрю вистачає мене, заводить мені руки за спину, утримуючи їх однією долонею, грубо розгортає до себе спиною і різко притискає до свого тіла.

- Повтори це ще раз, Кемрін, - вимагає він, гаряче дихаючи мені в шию.

Мене б'є тремтіння, я відчуваю, як губи його стосуються мочки мого вуха.

- Говори ж, Кемрін! Говори, крихітко!

Пальці його боляче стискають мої зап'ястя.

- Я твоя, Ендрю Перріш ... Я хочу бути твоєю ...

Він запускає пальці вільної руки мені в волосся, смикає тому, і тепер перед ним моя беззахисна шия. Він покусує моє підборіддя, потім опускається нижче, починає жадібно пестити шию. Я відчуваю, ззаду в мене впирається щось тверде, нас розділяє тільки одяг.

- Прошу тебе ... - шепочу я - не відпускай мене ...

Спина притиснута до його міцному тілу, зап'ястя стиснуті його сильними пальцями, вільною рукою він зриває з мене шорти і трусики. Ривком розгортає мене до ліжка, колінами я упираюся в матрац, а він піднімає мені руки і стягує з мене майку.

Не оглядаючись, я чую, як він скидає кросівки і знімає одяг. Я не ворушуся, боюся, що він мені цього не дозволить.

Тверді, як камінь, м'язи живота щільно притискаються до моєї спини. Його теплі долоні проводять по моїй голою талії. Однією рукою він міцно стискає мені ліву груди, інша заповзає між ніг. Палець його ковзає між моїх гаряче пульсуючих статевих губ і починає там неквапливий танець. Я закидаю голову назад, впираються нею йому в груди, задихаючись, повертаю голову, шукаю його рот. Наші мови зустрічаються, його мову, пружний, гарячий, вологий, буквально зводить мене з розуму. Він впивається губами в мої губи і цілує так жадібно і несамовито, що обом стає нічим дихати. Потім штовхає мене на ліжко. Руки мої впираються в простирадла, пальці стискають білу тканину, а він навалюється на мене всім тілом, всією своєю вагою, і руки мої вже не можуть утримувати його тяжкість. Він знову хапає мене за зап'ястя, загортає руки мені за спину, притискаючись до мене.

- Про Ендрю, візьми ж мене, прошу тебе ... Візьми ... - благаю я його, голос мій тремтить, дихання переривається.

На цей раз я говорю те, що відчуваю, без його підказки.

Так-так, саме так і треба, саме так ...

Ендрю вже повністю лежить на мені, і я відчуваю, як щось гаряче і тверде впирається в мене ззаду. Я хочу, щоб він увійшов в мене, о, як я хочу цього, але він навмисне не поспішає. Мені здається, ось зараз, ось зараз це трапиться, але він все ще зволікає.

Замість цього кінчик його мови ковзає по моїй шиї, і все моє тіло охоплює нестримна тремтіння. Щокою я упираюся в матрац, тяжкість його тіла не дає поворухнутися. Раптом зуби його впиваються мені в спину, і я ледь стримую крик: це досить боляче, але шкіру він не прокушує. І кожен раз цілує і лиже місце укусу, щоб пом'якшити біль.

Потім Ендрю однією рукою, легко, наче граючись, перевертає мене на спину і зрушує на середину ліжка. Заповзає мені між ніг, розсуваючи їх колінами, і я лежу перед ним повністю відкрита і беззахисна. Долоні його впираються мені в стегна, утримуючи мої ноги в розкритому стані.

Блиснувши на мене зеленими очима, він переводить погляд нижче, на моє розпростерте перед ним тіло з розкинутими ногами. Потім дражливий палець його наближається до мого піхві, заповзає всередину на всю довжину і лоскоче моє найвразливіше місце. Я задихаюся і тремчу, кожне його дотик змушує мене звиватися від насолоди. Він знову дивиться на мене і ще раз глибоко запускає палець. Рука моя сама мимоволі тягнеться вниз, щоб з'єднатися з його рукою, і він дозволяє мені доторкнутися до себе там, але лише на секунду, а потім усуває мою руку. Тепер його палець рухається люто, енергійно, він чіпає, турбує все найчутливіші місця, і я знову звивалася, відкинувши голову на подушку. Немов здогадавшись, що так я скоро закінчу, він прибирає руку.

Ендрю знову заповзає на мене, повільно, цілуючи по шляху нагору і захоплюючи зубами шкіру, від стегон до шиї, і утримує мої руки у мене над головою, щоб я не змогла обійняти його. Очі його горять вовчим полум'ям. Він оглядає мої губи, заглядає мені в очі.

- Зараз ти станеш моєю, - шепоче він, - зараз ти дізнаєшся, що означає спати з чоловіком ... Господи, ти ж поняття не маєш, що означає спати з чоловіком.

Слова ці накривають мене хвилею нестерпного насолоди, яке, хлинув у вуха, швидко досягає виконаної вологою точки між ніг. Ендрю обережно закушує моя мова, потім люто цілує мене, ми обоє важко дихаємо, і дихання раз у раз переривається важкими стогонами.

Не відриваючи від мене губ, він тягне руку вниз, бере свій гарячий член, знаходить мене і пронизує з такою пристрастю, що я ледь не втрачаю розуму. Підкидаю стегна назустріч, намагаючись загнати його ще глибше, цілу його ще міцніше, і мені нарешті вдається обійняти однією рукою його за шию. Вчепившись пальцями йому в волосся, смикаю їх на себе так сильно, що здається, зараз вирву з коренем. Але він не звертає на це уваги. Та й мені теж не до того. Біль приносить нам радість, ми немов тішимося нею.

І потім повільно, дуже повільно, так, що я до болю відчуваю кожне тріпотіння у мене всередині, він починає мірне рух. Шия моя на подушці згинається дугою, рот напіврозкритий. Я задихаюся, з грудей вириваються жалібні стогони. Повіки важчають, я вже насилу можу підняти їх. Його гарячий і, здається, все більше розпухає член всередині мене продовжує свій натиск, і моє тіло відгукується назустріч йому солодкої тремтінням.

Спочатку він рухається дуже обережно, не відводячи від мене очей, немов хоче, щоб і я дивилася на нього. Затискає зубами мою нижню губу, тягне на себе, потім висовує язик і проводить їм по моїх губах.

Я впиваються йому в рот, люто рухаю стегнами, хочу, щоб він проник в мене ще глибше.

Ноги мої тремтять. Тремтять самі по собі, і я не в силах вгамувати цю тремтіння. Рухи його стають все більш енергійними. Я вже не можу відповідати на його поцілунки. Знову вигинаю шию, відриваючи її від подушки, за нею піднімається і спина, я хочу, щоб моя груди торкнулася його. Але він жадібно починає лизати мої соски. Я обіймаю його і руками, і ногами, штовхаю пальці йому в покриту великими краплями поту спину. Відчуваю, як мої нігті дряпають вологу шкіру, але це лише підстьобує його.

- Кінчай разом зі мною, - гаряче шепоче він мені у вухо і знову цілує.

Через кілька секунд так і відбувається. Тіло моє здригається, я щосили притискаю його до себе, немов боячись відпустити.

- Чи не виймай, - шепочу я, і він залишається в мені.

Глибокий, переривчастий стогін виривається у нього з грудей, і я відчуваю, як у мене вивергається гаряча струмінь. Я ще міцніше стискаю його торс ногами до тих пір, поки вже не залишається сил, і тільки тоді відпускаю. Але він все ще штовхається в мене, і лише через хвилину тіло його починає поступово заспокоюватися.

Він лягає поруч, сховавши обличчя мені в груди, під самим серцем. Моя нога відпочиває у нього на попереку. Так ми лежимо якийсь час, поки дихання наше не вирівнюється і тіла не заспокоюються. Але через двадцять хвилин все починається знову. І так до самого ранку, коли ми, вкрай знесилені, засипаємо в обіймах один одного. Він проробляє це зі мною ще й ще, причому найрізноманітнішими і витонченими способами, про які я раніше й гадки не мала.

На ранок, коли сонце вже б'є в кімнату крізь фіранки, Ендрю демонструє переді мною, що здатний бути не тільки грубим і агресивним: він будить мене ніжними поцілунками. Цілує кожне моє реберце, робить губами масаж спини і стегон, і тільки потім ми з ним знову поринаємо любові, але на цей раз не шаленої, як напередодні, а виконаною ніжності і чистоти.

Зараз я могла б померти в цьому ліжку в його обіймах і навіть не помітила б цього.

 * * *

Ендрю притискає мене до себе і цілує в підборіддя і щоки.

- Ти ж сьогодні нікуди не підеш? - Шепочу я.

- І не подумаю.

Я повертаюся до нього обличчям, сплетаю ноги з його ногами. Він нахиляє до мене голову, і ми торкаємося лобами.

- Але ти ж кудись збирався, - тихо кажу я.

Ендрю киває:

- Так, збирався, тому що ... - Він замовкає.

- Чому? Тому що я занадто боялася очевидного?

Я знаю, що саме через це. Я так думаю. Сподіваюся ...

Ендрю дивиться кудись вниз. Я простягаю руку і кінчиком пальця погладжувати йому брови, а потім перенісся. Потім нахиляюся і ніжно цілу в губи.

- Ендрю ... Тому, так?

Серце підказує, що це не так.

В очах його спалахує посмішка, він притягує мене до себе, притискає тісніше і міцно цілує.

- Ти цілком упевнена, що хочеш цього? - Запитує він, немов ще не до кінця вірить, що я взагалі можу відчувати по відношенню до нього бажання, і мені це здається досконалою безглуздістю.

Намагаюся вгадати, про що він зараз думає, і, здається, здогадуюся.

- Чому ти сумніваєшся? Ендрю, я знала, що говорю: я жити без тебе не можу, це правда. Вчора ввечері, коли ти пропав на весь день і тебе все не було і не було, я сиділа на краю ось цьому ліжку і мені здавалося, що я вже вмерла. Я думала, ти поїхав, шкодувала, що не взяла твій номер телефону і тепер більше ніколи не знайду тебе ...

Намагаючись мене заспокоїти, він стосується пальцем моїх губ:

- Тепер я тут і нікуди йти не збираюся.

Я щасливо посміхаюся і кладу голову йому на груди. Він упирає підборіддя мені в верхівку. Слухаю, як б'ється його серце, як спокійно піднімається і опускається його груди при диханні, як повітря з тихим шипінням виходить з його ніздрів. І розумію, що хотіла цього з тієї самої хвилини, як заговорила з ним в той день в автобусі.

Я порушила всі його правила. Всі відразу і кожне окремо.

ЕНДРЮ

 глава 28 |  глава 30


 глава 18 |  глава 19 |  глава 20 |  глава 21 |  глава 22 |  глава 23 |  глава 24 |  глава 25 |  глава 26 |  глава 27 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати