Головна

СУЗІР'Я ОВНА

  1.  СУЗІР'Я БЛИЗНЮКІВ
  2.  СУЗІР'Я ВАГІВ
  3.  СУЗІР'Я ВОДОЛІЯ
  4.  СУЗІР'Я ДІВИ
  5.  СУЗІР'Я КОЗЕРОГА
  6.  СУЗІР'Я ЛЕВА

Листи 12-13 вгорі, див. Рис. 1.4, рис. 1.47 і рис. 1.48. Зображені два барана, дивляться один на одного. Чітко показані загнуті баранячі роги і густа кучерява шерсть. Баран або ягня - звичайний символ сузір'я Овна. На рис. 1.49 для порівняння показано сузір'я Овна на зоряній карті А. Дюрера. Більше жодного барана в облямівках килима з Байо немає. Взагалі, на килимі є ще тільки два зображення, схожих на барана, см. Листи 45 і 46. Однак вони вже не належать до облямівки килима, в яких поміщений зодіак. Дані зображення показують висадку і вторгнення нормандцев. Як справедливо зазначають коментатори, тут показана заготівля їжі для свята [138], с. 186. Воїни ведуть за собою барана і бика. Ще один воїн несе на плечі іншого барана. Це - побутова сцена, явно не має відношення до зодіаку і тому описана вище його.

Отже, сузір'я Овна показано на аркушах 12-13 килима з Байо, вгорі.

Мал. 1.47 Зображення сузір'я Овна на верхній облямівці килима з Байо. Взято з [138], лист 12.

Мал. 1.48 Зображення Овна на верхній облямівці килима з Байо. Взято з [138], лист 13.

Мал. 1.49 Зодіакальне сузір'я Овна на зоряній карті А. Дюрера. Взято з [21], с. 8, іл. 1.

 СУЗІР'Я ТЕЛЬЦЯ |  СУЗІР'Я РИБ


 Носівський Гліб Володимирович, Фоменко Анатолій Тимофійович |  Глава 1 |  ІСТОРІЯ КИЛИМА з Байо |  Битва при Гастінгсі І ЗАВОЮВАННЯ АНГЛІЇ НІБИ У 1066 РОЦІ є відображенням хрестовий похід 1204, ТОБТО Троянської війни XIII СТОЛІТТЯ Н. Е |  ЗОБРАЖЕННЯ зодіакальних сузір'їв |  СУЗІР'Я ЛЕВА |  СУЗІР'Я РАКУ |  СУЗІР'Я БЛИЗНЮКІВ |  СУЗІР'Я ВОДОЛІЯ |  СУЗІР'Я КОЗЕРОГА |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати