На головну

Брови хлопця поповзли вгору, і він здивовано подивився на мене, але нічого не сказавши, він почав змішувати всі необхідні компоненти.

1.  B. Первісна обробка скарги
  2.  Choose the correct answerНачалоформи
  3.  Dolom 1. Asnacal 'asavans. (Частина 1. Початок війни).
  4.  E) Кому прийшла в голову ідея зробити дирижаблі на початку FOT, а вона трохи ... того ... безглузда.
  5.  Exercise 6. Завершіть пропозиції, вставивши необхідні за змістом слова у відповідній формі (одне слово використовується двічі). Переведіть пропозиції на російську мову.
  6.  Figure 3.21. У разі прориву лінії тренду початкова позиція повинна бути закрита і перегорнута.
  7.  I Початок театру в Росії

Кейсі посунулася ближче до мене і запитала тихим голосом:

- У тебе щось сталося? - Її голос звучав стурбовано.

Я махнула рукою, жестом попросивши її замовкнути.

- Не сьогодні.

Я схопила зі стійки мій коктейль і зробила кілька ковтків. Горло палило, а в роті залишився смак цитрусових. Думаю це те, що мені потрібно сьогодні. Кейсі скоса позирала на мене, але не промовила ні слова. За що я її любила, так це за те, що вона знала, коли вчасно заткнутися.

До Кейсі підлетіла дівчина і повисла у неї на шиї. Руде волосся діставали їй до лопаток, а зелені очі були широко відкриті від захвату.

- Я рада, що ти прийшла! - Голос дівчини був по-дитячому доброзичливий, що змусило мене посміхнутися.

- Я ж тобі обіцяла. - Посміхнулася Кейсі. - До речі, Алісія, познайомся це - Емілі.

Алісія схопила мене за руку і потиснула її так, ніби ми були на серйозної ділової зустрічі, а не в самий розпал вечірки біля басейну.

Алісія виявилася дуже веселою дівчиною. Вона постійно посміхалася і багато розмовляла. Своєю невичерпною енергією і радістю, вона змушувала людей посміхатися, і я не була винятком. Вона була як міні торнадо: щойно вона була тут, а через секунду її вже немає.

- Боже, що це було? - Запитала я Кейсі, дивлячись у слід віддаляється Алісії.

- Коли я зустріла її в перший раз, у мене була така ж реакція, - засміялася Кейсі.

Я похитала головою і повернула голову в бік входу. У дверному отворі стояв Рей. Наче відчувши мій погляд, він повернув голову в мою сторону і наші очі зустрілися. На його губах з'явилася посмішка, яка торкнулася його очей через що вони стали ще темніше. Не перестаючи посміхатися Рей став пробиратися через натовп в нашу сторону. Він дивився мені в очі, коли в його груди вперлася рука блондинки. Очі Рея здивовано розширилися, коли він помітив дівчину. Я не бачила обличчя дівчини, бо вона стояла до мене спиною. Але після того як вона щось сказала Рею, він пирхнув і акуратно посунувши її в сторону, нарешті підійшов до мене.

Рей простягнув руки і акуратно притиснув мене до своїх грудей. Я глибоко вдихнула і практично застогнала коли вловила його запах.

- Привіт, Вогник. - Прошепотів він мені на вухо.

- Давно не віделісь.- з'єхидничав я, коли він відсунувся від мене.

Рей кивнувши, привітався з Кейсі і знову переключився на мене.

- Так. Я починаю думати, що ти гнався за мною. - У удаваному жаху відкривши широко очі, сказав Рей.

Я засміялася.

- Є одне маленьке «але». - Гучним пошепки промовила я, і піддалася трохи вперед, як ніби ми з ним говорили про щось секретному. - Я не знала, що тут будеш ти.

- Упевнений, все сталкери [2] так кажуть. - Відмахнувся від мене Рей, і засміявся, побачивши моє здивовано вираз обличчя.

Покосившись на склянку в моїй руці, Рей запитав:

- Ти п'єш чай на вечірці?

Мовчки я простягнула йому склянку. Рей нахилився і втягнув носом запах коктейлю. Миттєво його обличчя змінилося.

- Ти ж не приїхала на машині? - Перекрикуючи музику, запитав він.

Я похитала головою. Рей зітхнув з полегшенням або можливо мені це здалося. Ми мовчимо дивлячись один на одного. І як у фільмах, музика на задньому плані затихає і все, що я бачу це він. Він дивиться на мене і посміхається так, ніби виграв мільйон. Всі мої хвилювання відходять на задній план, і я відчуваю себе абсолютно розслаблено і в безпеці, коли перебуваю поруч з ним. Я знаю, що це повинно мене лякати ... то, як я реагую на нього - не може не лякати. Це дивно так довіряти людині, якого не знаєш. І тільки зараз я розумію, що він може стати моїм порятунком, він може допомогти мені забути, згадуючи про минуле, які переслідують мене. Але з розуміємо це до мене також приходить розуміння того, що він може бути тією людиною, яка може остаточно зруйнувати мене.

Кейсі нахилилася до мого вуха й прошепотіла, виводячи мене з трансу:

- Хочу танцювати.

Нічого не відповідаючи, я хапаю її за руку і прямую в сторону будинку. Я повинна триматися від Рея подалі. Поруч з ним я відчуваю себе крихкою. Я відчуваю себе так, ніби готова довіритися йому цілком і повністю. А мою довіру це те, що вже довгий час нікому не вдавалося дістати. Тільки завдяки цьому мені вдалося зберегти частинку себе неушкодженою. Тільки завдяки цьому мені вдалося не зійти з розуму.

Рей йде за нами, але потім зупиняється поговорити з якимось хлопцем. У натовпі я бачу Дерек і різко зупиняюся. Я все ще була не в настрої з ним розмовляти про вчорашній. Сьогодні він залишив мені більше десяти повідомлень з вибаченнями, але я не відповіла не на одне з них. Не знаю, злюся я все ще на нього або просто хочу прожити один день без вічних суперечок, спогадів і мелодрам.

[1] [1] «Long Island Iced Tea» (охолоджений чай з Лонг-Айленда) - коктейль до складу якого входить: ром, джин, текіла, горілка, апельсиновий лікер, лимонний сік, кола, лід. Рецепт коктейлю з'явився за часів Сухого закону в США, тоді його подавали під виглядом безалкогольного напою.

[2] [2] Сталкер - людина, яка переслідує когось, стежить через нерозділене кохання, ревнощі і т.д.

без драм |  Я: Даремно ти пішла.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати