Головна

глава тринадцята

  1.  глава тринадцята
  2.  глава тринадцята
  3.  глава тринадцята
  4.  глава тринадцята
  5.  глава тринадцята
  6.  глава тринадцята
  7.  глава тринадцята

П'ятниця для мене видалася не надто приємною, так би мовити. Було таке відчуття, немов преподи вирішили покарати мене за щось, задавши купу домашки. Так, в принципі, не тільки мене, а й всю групу. Очевидно, на кого-то весна впливає не так, як хотілося б. Озброївшись своїм невеликим запасом знань, я все решта вихідні провела за зошитами, книгами та інтернетом. Правда через останнього так і не вдалося повністю, перериваючись то на завдання, то на включений мною фільм. І якось так, з горем навпіл, але я виконала всі до кінця неділі. І тепер, лежачи на своїй м'якій постелі, насолоджувалася заслуженим відпочинком. Робити абсолютно нічого не хотілося, та й, власне кажучи, нічого було робити. Всі новинки фільмів я переглянула, сидячи в гордій самоті за уроками. Якщо чесно, то тільки вони мене і рятували всі ці три дні, а інакше я б тут на стіни лізла від нудьги.

Зітхнувши, я перекинулася на ліжку.

Раптово згадався той поцілунок у Міші будинку.

'Сподіваюся, ти не думаєш, що це все ...'

Треба ж, ось якби таке сталося пару років назад, то щасливішим мене, напевно, не було б, а зараз ... Хоча, не можна сказати, що цей поцілунок мені не сподобався, з огляду на те, що це єдиний з тих чотирьох поцілунків , що були у нас. Ну, третій і четвертий це зрозуміло, другий на балконі, а перший ...

У тиші кімнати пролунав мій сміх.

Тоді було день народження Ведмедики, і ми святкували його в одному з барів міста. Звичайно, я, як подруга Діми і його було запрошено на це торжество ...

...

- Та ти хрін переможеш, - промовив Димка, крізь щуренние очі, дивлячись на що сидить навпроти хлопця.

- Хочеш посперечатися? - Глузливо вигнув брову Міша. Піддавшись вперед, він сперся про поставлену на стіл руку.

- Хочеш програти? - Весело парирував Риков.

- Хочу надерти твою руду дупу, - на обличчі Михайла блиснула широка посмішка.

- Тягніть пиво! - Розпорядився Діма, не зводячи світло-карих очей з Романова.

- І побільше! - Додав Миха.

Дивлячись то на одного, то на іншого, я скрушно зітхнула. Ці два кретина мало того, що і так вже не тверезі, так вирішили і зовсім надерти по самі "не балуйся '.

Крім мене в нашій компанії були ще три дівчини, але, на жаль, спільну мову я з ними не знайшла і тому перебувала весь вечір з Дімич. Коли принесли кілька кухлів, наповнених бурштиновим напоєм, хлопчаки почали насміхалися один над одним, по всіляко обзиваючи, чим викликали ще один мій черговий зітхання. Напевно, це одвічне чоловіче питання - в кого влізе більше пива?

- Готуйся до програшу, - Міша оголив в підступної усмішці білі зуби. - Малюк.

- Хер тобі, - ласкаво відповів Риков, так само у відповідь посміхаючись.

- До речі, - Романов обвів усіх поглядом. - Якою буде приз? На інтерес не піде. Нудно, - додав він.

Далі було безліч варіантів, коли то-то з самих 'геніальних' вигукнув:

- А нехай це буде поцілунок прекрасної діви!

А оскільки дівчат було четверо, то вибирали хлопці не довго і, звичайно ж, роль цієї самої 'діви' дісталася мені.

- Христинка поцілує переможця!

- Що? - Подала голос ця сама 'діва', яку навіть і не питали.

- Іде! - Хором погодилися хлопці і вже через хвилину всі забули про мене. Діма і Міша ковтком за ковтком осушалі свої гуртки, змінюючи їх новими.

А я ... А я, сидячи поруч з Димкой, підтримувала його тихими репліками, в той час як всередині все просто вопіло 'Мишко, ну виграй, пожалуйста !!!'.

У той день мої молитви були почуті, і Міша виграв цю суперечку. Знаю, сподіватися на свою поразку одного це зрада, але ... Але що тут поробиш, якщо поцілувати Романова мені хотілося куди більше ніж Діму. Тільки ось, очевидно, неабияк випивши величезну дозу алкоголю, хлопчаки забули про своє приз, чи то пак про мене. Сидячи за столом і мало не зціпивши зуби від злості, я слухала як Мишка і Дімич, вже обнявшись, виспівували на весь сороміцькі пісеньки. Ніхто так і не розумів причину моєї злості, а я ... А я, в глибині душі, тихо матеріалу цих двох сперечальників.

Вже пізно ввечері, точніше вночі, коли веселощі було ще в самому розпалі, я, попрощавшись з усіма, викликала таксі. Машина повинна прибути через пару хвилин, і я вирішила провести їх поза бару, заборонивши всім проводжати мене, так як це було не обов'язково.

Вийшовши на вулицю, зітхнула груди свіже нічне повітря. В голові було трошки туманно, після кілька випитих мною келихів вина і диму сигарет, яким я встигла надихатися, навіть не дивлячись на те, що хлопці виходили назовні, щоб покурити. У повітрі все одно витав тютюновий запах, так як багато відвідувачів курили, не виходячи з бару.

- І все ж, не можна тебе залишати одну, - пролунало ззаду. - А то хіба мало ...

- Таксі все одно скоро під'їде, - сказала я, повертаючись до Міші. - Так що, це зайве. Краще йди до решти.

- Та я тут подумав, - примруживши одне око, він весело посміхнувся, вз'ерошівая свої темні волосся. - Я ж переміг?

Я здивовано дивилася на нього, в той час як він зробив крок до мене.

- Ем ... - так, ось вона, мова розумної людини.

- Так ось, - він підійшов ще ближче. - Приз то так і не отримав, - більше не кажучи ні слова, він, обхопивши мій підборіддя двома пальцями наблизив своє обличчя. У цей момент я навіть затримала подих. У наступну секунду відчула на своїх губах губи Мишки. Серце зробило шалений стрибок.

Поцілунок. Такий ніжний. Довгоочікуваний.

Для мене в ту мить, здавалося, навіть світ перестав існувати. Правда, це тривало не довго. Все лише три секунди. Сама не розумію, як я, перебуваючи в блаженної нірвани, так би мовити, змогла ще відрахувати тривалість цього поцілунку.

- Дякую що прийшла, - сказав хлопець, перериваючи цей блаженний мить і повертаючи мене з небес на землю.

А ще, так невчасно, чорт візьми, під'їхало таксі. Ех, і хто б знав, як я хотіла кинутися йому на шию і продовжити наш поцілунок. Тільки щоб він був не такий безневинний ... Але, як то кажуть: багато хочеш, мало отримаєш.

Уже сидячи в машині, я до сих пір відчувала, як поколює губи. Торкнувшись їх пальцями, тихо захихотіла. Так, вечір для мене тоді закінчився безумовно добре ...

...

Перекинувшись на живіт, обняла подушку.

'Сподіваюся, ти не думаєш, що це все ...'

А може ... А може, варто спробувати?

Так. Дійсно. Будь що буде. Адже невідомо, що станеться в майбутньому і можливо їй пощастить з особистим щастям ...

 * Раніше ... *

- Сонь?

- Ммм? - Дівчина потерлася щокою об груди хлопця. Очі її були закриті.

- Мені от цікаво, - він подивився на неї. - Як називаються наші відносини? - Посміхнувся.

Йому дійсно було цікаво, так як вже достатній час Соня стала займати в його житті певне місце, правда, він поки не міг сказати яке. Ні, не сказати, що він закохався. Але він вже звик до її присутності. Вони частенько проводили разом вечора.

'І ночі', - додав він з усмішкою.

Данило був би не проти назвати її своєю дівчиною в очах суспільства, але проти була Рахманівському. Вона вперто не бажала виставляти на показ їх відносини, вважаючи це зайвим.

- Передружба і Недоставлення, - хіхікнув, видала вона.

- Навіть так, - з посмішкою простягнув хлопець.

- Ага.

- Розкажи мені про себе, - раптово попросив він, через деякий час.

Наступної миті він почув заливчастий дівочий регіт.

- Ааа, чорт візьми, - сміялася Соня. - Це так смішно звучить. Особливо після того часу, що ми провели разом.

- Ну, особливо якщо врахувати, що я ставив тобі це питання кілька разів, - пирхнув Дан.

- Милий, - переставши сміятися, дівчина подивилася на нього. В її очах блищали лукаві вогники. - Це дуже нудно, повір мені.

- І все ж, - наполягав хлопець.

- І що ти хочеш знати?

- Все що говорять - правда? - Він знав, що це нісенітниця, але хотів почути це від Соні.

- Те, що мене мало підлогу універу? - Весело запитала вона. Після чого знову пішов тихий сміх. - Невже ти не навчився не вірити цим казкам?

- Ні, - він скривився. - Просто чому?

- Чому так кажуть? - Запитально підняла брову. - Ах, да тут все дуже навіть прозаїчно, - хмикнула. - Просто один красень вирішив, що я поведу на його гарненький личко. Ну, і, звичайно, його трохи засмутило те, що я посміялася над ним, - вона мило скривила носик. - Я ж трошки пофліртувати, а він подумав, що готова з ним переспати, - вона лягла на живіт, зручно влаштувавшись на подушці і поклавши голову на складені руки. - Наївний, - додала вона. - Хоча ні, - зробила задумане обличчя. - Він не трошки засмутився. О-о-о, - з усмішкою простягнула Соня. - Він так злився. Це треба було бачити, - тихо пирснула. - І, звичайно ж, вирішив мені помститися, пустивши слух про те, що я, нібито, відразу ж кинулася до нього в ліжко. Так, - вона знизала плечима. - З золотим хлопчиком універу не посперечаєшся. Чутки розійшлися швидко, поступово переростаючи у новина з більш новими подробицями.

- І що далі? - Данило ліг на бік, щоб бачити обличчя дівчини.

- Артеме не знав, що безмозка блондинка, - очевидно, це вона передражнювала його. - Чи знає кілька прийомів з класичного бою.

Проводячи долонею по спині Соні, і вимальовуючи на шкірі невидимі візерунки, Дан посміхнувся.

- І?

- І, скажімо так, його вразила ця новина. Вразила прямо в найпотаємніше місце, - реготнув Рахманівському. Вигнувшись під руками хлопця, вона тихо мугикнув, насолоджуючись його ласками.

- Знаєш, я завжди хотів дізнатися - чому саме бокс? - Він провів пальцями уздовж хребта.

- Улюблений татко вирішив внести свою лепту, так би мовити, в моє виховання.

Далі хлопець розпитувати не став, знаючи, що батьки Соні загинули. Якось мимохіть вона згадувала про це і тепер ця тема була, так би мовити, для нього під забороною, щоб зайвий раз не засмучувати або дратувати дівчину.

- А родичі у тебе є? - Раптом запитав він.

- Є, - погляд Соні став якимось задумливим. - В мене є сестра.

- Двоюрідна або ...

- Ні. Рідна.

- Рідна? - Щиро здивувався Данило, дивлячись на Соню.

З огляду на те, що Соня пропадає де завгодно тільки не вдома, то можна було сказати, що живе вона одна.

- І скільки їй?

- Одинадцять.

- Одинадцять? - Перепитав Дан дивуючись ще більше.

- Одинадцять ... - луною повторила Рахманівському.

- Це дивно ... - пробурмотів хлопець. - А де вона?

- Вона ... Вона далеко, - туманно відповіла дівчина. Дан зрозумів, що вона не хоче розповідати йому щось більше.

Настала тиша.

- Ти б бачив її, - раптом продовжила говорити Соня. - Вона як ангел ... - на губах її з'явилася посмішка. - Вона дуже схожа на маму. У неї волосся трохи світліше, ніж у мене, а очі такі блакитні, - Данило гладив дівчину по спині, не перебиваючи її. - А коли посміхається, на щічках ямочки з'являються ...

В очах Соні з'явилася ледь помітна смуток.

- А як її звати? - Поцікавився хлопець, коли Рахманівському замовкла.

- Евангелина.

- А де...

- Закінчили, - раптом різко вимовила дівчина, обриваючи його. Перекинувшись на спину, вона посміхнулася Данилу, але її посмішка здалася йому натягнутою. - Іди до мене ... - покликала його вона. Простягнувши руку, поклала її до нього на потилицю, тим самим притягуючи до себе.

Хлопець зрозумів, що ця маленька відвертість на сьогодні закінчена. І навряд чи вона тепер повториться.

Зітхнувши, він потягнувся до Рахманівському, відповідаючи на її поцілунок, яким вона відразу ж впилася в його губи.

 глава дванадцята |  глава чотирнадцята


 глава друга |  глава третя |  глава четверта |  глава п'ята |  глава шоста |  глава сьома |  глава восьма |  глава дев'ята |  глава десята |  глава одинадцята |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати