загрузка...
загрузка...
На головну

глава четверта |  глава п'ята |  глава шоста |  глава сьома |  глава восьма |  глава дев'ята |  глава десята |  глава одинадцята |  глава дванадцята |  глава тринадцята |

глава друга

1.  II. Друга стадія. Функція продуктивного капіталу
  2.  II. ДРУГА СТАДІЯ. ФУНКЦІЯ продуктивного капіталу
  3.  Академія вампіра. Книга друга: Крижаний укус
  4.  Академія вампіра. Книга друга: Крижаний укус 1 сторінка
  5.  Академія вампіра. Книга друга: Крижаний укус 10 сторінка
  6.  Академія вампіра. Книга друга: Крижаний укус 11 сторінка
  7.  Академія вампіра. Книга друга: Крижаний укус 12 сторінка

- Козявка, ти чому трубку не брала? - Почула я вимогливий голос Дімки, що прогримів мені на вухо і змусив мене здригнутися від несподіванки.

- Слухай, іржавий, але ж наступного разу у мене може і рефлекс спрацювати, - звернулася я до нього, повертаючись.

- Та ну тебе, - посміхнувся він. - Так чого не брала телефон?

- Спала, - збрехала я, не бажаючи говорити про те, що просто не хотіла ні з ким розмовляти.

- Зрозуміло, - сказав Риков. - Слухай, я тут подумав і ....

- Щось у мене погане передчуття.

- Чи не блазнюй дрібниця і слухай уважно дядька Діму, - важливо прорік хлопець. - Завтра допоможеш мені з сервіровкою столу. Список, приготування і все таке.

- Чого ?! - Прібалдела я. - З якого це дива? Я у тебе прислугою не наймати.

- Звичайно, - погодився Діма. - Але так як завтра у твого найкращого друга свято, то ти просто зобов'язана допомогти йому.

- Я тобі нічого не зобов'язана, йолоп рудий, але, - смиренно зітхнула. - Так вже й бути. Допоможу.

- Я знав, що ти не підведеш, сонечко, - досить заусміхався Риков.

- Ну, не кину ж я свого найкращого друга, - передражнила його.

- Обожнюю тебе, Кристалик, - чмокнув мене в лоб, Димка пішов на свої пари, а я ж залишилася на місці, роздумуючи над тим, а чи варто йти на період до закінчення предмет.

Включивши телефон, подивилася на час, який показувало годину без десяти. А це означає, що через хвилин п'ятдесят ми повинні зустрітися з Ларіної.

- І все-таки не піду, - вирішила я. Погляд мимоволі впав на срібну каблучку. Оскільки воно було мені велике, то носила я його природно на великому пальці. Сама того не помічаючи, торкнулася подушечками пальців твердого металу. Напевно, навіть не дивлячись на нього, я зможу в точності намалювати зображений на ньому візерунок, запам'ятовуючи кожне відгалуження. Це вже увійшло в звичку - постійно чіпати кільце. Торкатися до нього. Може це здасться і дурним, але для мене вже просто зняти його було щось на кшталт блюзнірства.

'Тримай .... І прощай'

- Дура, - вилаялася собі під ніс я. Взявши свою планшетку з підвіконня, пішла на вахту, щоб там провести час в очікуванні закінчення Алініной пари.

Залишалося ще хвилин десять до дзвінка і, вирішивши трохи розім'яти м'язи, що затекли від сидіння на твердих стільцях, які перебували в холі універу, я вийшла на вулицю.

Квітень. Улюблена пора року. Ні жарко, ні холодно.

Вдихнувши повітря на повні груди, ліниво потягнулася, склавши кисті в замок і піднявши їх над головою. Дивна річ, на кшталт, як і виспалася, але все одно, не проти була б поспати, ще трохи. Напевно, через різку зміну осені навесні, мене останнім часом так неухильно тягне спати.

Позіхнувши ще разок, я пішла до виходу за паркан. Тут, десь поруч, знаходився маленький магазинчик, і оскільки Алинки ще немає, то я вирішила взяти собі чого небудь перекусити.

Пройшовши кілька кроків у напрямку до виходу, я зупинилася.

Неподалік від університетської стоянки, стояв чорний джип. Але не він привернув мою увагу.

Високий темноволосий юнак, стояв біля паркану, спершись об машину і, засунувши руки в кишені, а білий светр, загорнений по рукава, вдало описував контури спортивної фігури. Сонцезахисні окуляри захищали його від полуденного сонця, тим самим закриваючи деяку частину обличчя, але це не зменшувало в ньому привабливості. Кілька дівчат стояло неподалік, наполегливо стріляючи очками в його сторону в спробі привернути його увагу.

'Хоча, і чорний Рендж ровер, що стоїть позаду нього теж був причиною багатозначних поглядів цих перефарбованих дівчат', - хмикнула я.

Побачивши мене, на обличчі хлопця блиснула білозуба посмішка, від чого він став ще привабливішим.

Недовго думаючи, я рушила до нього, і, в міру мого наближення, я посміхалася все ширше.

- Ну, здрастуй, Крістін, - привітався хлопець, як тільки я до нього підійшла. Поклавши мені руку на спину, десь між лопаток, він, нахилившись, поцілував мене в лоб.

- Привіт, Міш, - я втягнула носом ледь вловимий запах одеколону. Так, я ще з давніх-давен пам'ятала, що у Мишка був хороший смак.

* Трохи менше року тому *

- Крістін? - Обхопивши підборіддя двома пальцями, хлопець підняв обличчя дівчини вгору, вдивляючись в нього.

Вона ж дивилася на нього, перебуваючи в якомусь подиві.

- Тільки не кажи, що не впізнала мене, - скривився він. - Ми всього лише два роки не бачилися.

- Романов?

- Саме, - посміхнувся. - Ну, здрастуй, Крістін.

- Привіт .... Міш.

* * *

Через деякий час, я дізналася, що Мишка тоді просто прогулювався по рідному місту, так як два роки був у від'їзді, подорожуючи по країнах.

Наскільки я пам'ятала, він навчався на юридичному, але, так і не закінчивши його до кінця, раптово зник. Правда, після того, як він зустрів мене тоді на вулиці, Миша, пробувши тут ще пару тижнів, знову поїхав, і недавно, як місяць тому, знову з'явився.

У Міші спостерігалися помітні зміни. Якщо порівнювати того хлопця, за яким я раніше увивалася і сьогоднішнього, що стоїть переді мною людини, то можна сказати, що це два брата. Дуже схожі. Тільки якщо до одного можна було звертатися по-дружньому 'Мішаня', то другого, надівшемуся зараз тут, більше підходило звернення Романов Михайло (по батькові я не пам'ятаю, як його звуть). Але незмінним залишилося одне - його прітягающая зовнішність. І цьому сприяли цікаві погляди оточуючих 'мадамочек'.

- Ти тут в якій справі? - Поцікавилася я, дивлячись на Мишка, примруживши від сонця очима.

- До знайомому заїхав. На, візьми, - сказав хлопець. Знявши свої окуляри, надів їх на мене.

- І надовго ти тут залишишся? Адже минулий твій приїзд був терміном на місяць, - почала я цікавитися. Тепер, коли мені нічого не заважало, я спокійно оглядала його з ніг до голови, але, здається, це його анітрохи не бентежило.

- Чи надовго, - з посмішкою відповів Романов. Нарешті зручно розташувавши окуляри на моєму обличчі, щоб вони не спадали, він засунув руку назад в кишеню, але перед цим провів кісточками пальців по моїй щоці.

У нього були темно-карі очі. Майже чорні. Навіть на сонці вони здавалися такими. І, на відміну від мене, він не мружився, від яскравих променів.

- Так це ж круто, - щиро промовила я. - Ти, до речі, Дімку бачив?

- Ще ні, - зітхнувши, подивився кудись убік. - Але скоро це надолужимо.

- Крістін! - Почувся голос Алинки, що йде у напрямку до нас.

- Гаразд, - я обдарувала хлопця веселою посмішкою. - Мені пора.

- Іди, сонечко. Ще побачимося, - сказав Мишко, не відриваючи погляду від точки, що знаходиться десь збоку від нас.

- Побачимося, - кинула я. Махнувши йому рукою, пішла до Аліни.

Спостерігаючи за тим, як дві дівчини поступово віддаляються від університету, темноволосий хлопець, діставши з кишені сигарету, запалив її. Міцно затягнувшись, випустив в повітря цівку синього диму.

Його погляд блукав по університету, в якому він колись навчався. Куточки його губ повільно розтягнулися в ледачою усмішці.

'А тут майже нічого не змінилося, - зауважив він. - Майже .... "- подумав хлопець, знову подивившись в бік, де за рогом зникла Христина зі своєю подругою.

Сидячи на маленькому диванчику, що знаходився в бутіку, я скрушно зітхала в очікуванні Ларіної, яка тихо сопучи, переодягалася в роздягальні. Ще через кілька секунд запанувала тиша.

Здивувавшись такій підозрілої тиші, я, вставши з місця, попрямувала до Алінці. Відтягнувши куточок шторки, я просунула в роздягальню голову.

- Ух ти, - присвиснув я. - Бери і не баріться.

- Я .... Я не знаю .... - в наступну мить, я спостерігала чудову картину - личко Аліни стало миттєво купувати маковий цвіт. - Може що-небудь інше? - З надією запитала вона.

- Ти що! Це якраз те, що треба. І не думай брати що-небудь інше.

- Але з чого ти взяла, що це взагалі йому сподобається? - Несміливо поцікавилася Ларіна, дивлячись на своє відображення в дзеркалі.

- Я знаю його майже все своє життя, і до того ж, - підморгнула їй в дзеркало. - Ми колись дивилися з ним один фільм, так він потім так вихваляв головну героїню, вірніше те, як вона була одягнена в певний момент, - захихотіла. І зараз, дивлячись на Аліну, одягнену в еротичну нижню білизну, була впевнена на сто відсотків, що Дімон не залишиться до цього байдужим.

- Я не можу, - мовила Лінка. Здавалося, червоно її обличчя стати не може, але вона мене здивувала, почервонівши ще дужче.

- Йому сподобається!

- Але ....

- Я тобі гарантую!

Аліна розглядала себе в дзеркалі вивчають поглядом, в якому було щось, схоже на переляк, потім, подивилася на мене, що стоїть на задньому тлі. Мій впевнений погляд надав їй трохи рішучості, і, зітхнувши, вона вимовила.

- Гаразд....

- От і добре, - досить промовила я.

Прийшовши додому, Аліна поклала пакет з покупкою під комп'ютерний столик, щоб заховати його подалі від очей. Своїх. Щоб не бачити його, і раптово не передумає і не піти поміняти назад на гроші.

Відкривши кватирку, вона вдихнула свіже повітря, що подув прохолодним сквознячком в квартиру.

- Класно, - сказала вона, прикривши очі і підставляючи обличчя легкому вітерцю.

Почувши тихе муркотіння, вона, повернулася до стоїть біля її ніг коту, який терся мордочкою про її ногу.

- Малюк мій, - лагідно покликала Ларіна тварина, взявши його на руки і взявшись чесати за вушком. Кот від задоволення витягнув довгі лапи, растопирівая подушечки пальців.

'Кошара гарненька', - пригадала вона обзивательства Дімки на свого Пупса.

Коли вони тільки почали зустрічатися, Христина побіжно якось згадала про кота, назвавши його "Алініной хлопчик", при розмові. Димка тоді ставши серйозним, зажадав у Ларіної викласти все про її так званому 'хлопчика », не році на то, що вона йому про нього нічого не сказала, звинувативши бідну дівчину, що вона щось приховує від нього. Христинка в тіхушку угораю, підбурюючи Діму ще сильніше, кажучи про те, що Аліна зазвичай кличе його Пупсиком.

Ларіної нічого не залишалося зробити, як взяти хлопця за руку і потягти до себе додому. Всю дорогу вони їхали мовчки, так як Діма був злий, а Алінка просто задумливо дивилася у вікно.

Ліна захихотіла, згадавши ту картину, коли привівши Дмитра додому і, посадивши на ліжко, поклала перед ним кота, сказавши при цьому 'знайомся, це Пупсик'.

Дівчина досі з посмішкою згадувала, Димин з котом мовчазний розмову, що тривав кілька секунд. Це було схоже на гру в 'баньки'. Тільки погляди були у обох ошелешені.

- Він з нами спати не буде, - перше, що сказав Риков, відірвавшись від споглядання кота. Пупсик теж висловив своє невдоволення з приводу гостя, який йому явно не сподобався. Але Діма, очевидно, вирішив поставити свою точку, взявши тварина за шкірку і виконав з кімнати, після чого закрив двері і сміливо почав пред'являти всі свої права на його господиню.

Згадавши це, Аліна широко посміхнулася.

Діма став часто з'являтися у неї вдома, навіть іноді ночуючи, і кіт вже звик до візитів цього рудого хлопця, навіть встигнувши полюбити його. В черговий раз, коли Дімка сидів на дивані або ліжку, Пупс залазив йому на коліна, голосно мугикаючи, тим самим закликаючи погладити його.

- Волосного ходяча, - невдоволено бурчав Риков, натякаючи на те, що тварина дуже сильно линяє, але все ж виконував його німі прохання. І робив це, як не дивно, з посмішкою. Ларіна помічала, що в такі моменти вони були чимось схожі. Мурличущій, попелясто-сірий кіт і Дімка, який чогось мрійливо посміхався.

- Ну, що, пішли годувати тебе? - Грайливо запитала Аліна у Пупса. Той, немов все розуміючи, почав муркотіти ще голосніше.

Взявши на руки кота, дівчина пішла на кухню.

Додому я, так би мовити, не дійшла, а доповзла, тягнучи за собою два величезних пакета.

- Тобі це ще пригадується, Рудий, - бубонів я, заходячи в квартиру. Щоб не мучитися і бігати завтра по магазинах, я вирішила купити все сьогодні, і впорядкувати.

Шукаючи в інтернеті всякі рецепти, я, нарешті, знайшла парочку, і, задоволена виконаною роботою, вирушила в зал, щоб подивитися який-небудь фільм. І так пройшов весь вечір. Нудно.

Думала покликати Соньку, але вона не брала трубку. Напевно, знову зависає, де небудь в клубі.

Очі почали злипатися, і фільм вже ніяк не хотів сприйматися мною. Позіхнувши, я, вимкнувши телевізор і світло, пішла в спальню.

Сидячи на балконі, Соня старанно тасувала пачку карт. Вона завжди робила так. Її це заспокоювало. Батько навчив її грати в карти, ну а далі, цю звичку вона розвинула сама, і тепер, колода завжди лежала в її сумці.

'Хоча, навчив він мене не тільки грати в карти', - хмикнула про себе Рахманівському.

Почувши звук мобільного телефону, вона, витягнувши його з кишені, подивилася на дисплей.

'Христина'

'Прости, Кріс, але сьогодні я не налаштована на дружній лад', - Соня натиснула на тихий режим, і поклала стільниковий поруч з собою.

- Ммм .... - простогнала вона, закинувши руки за голову, і солодко потягнувшись. Зараз вона була б не проти погуляти, де небудь. Погода була розташована до нічній прогулянці. Тихо і не жарко. Але спати їй хотілося більше.

Посидівши так ще з півгодини, Рахманівському вирушила до свого ліжка.

На підлозі залишилися так і залишилися лежати телефон і рівно складена колода карт.

Глава перша |  глава третя
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати