Головна

глава 4

Холлі рухалася по кухні, щось собі м'яко наспівуючи. Закінчивши прибирати залишилися тарілки, вона глянула на годинник. Чоловіків в будинку не було, так як вони вирушили тренувати коней, і це означало, що їх не буде ще якийсь час.

Відчувши прилив сил, вона вийшла подихати свіжим повітрям і трохи пройтися. Весь ранок її спина зрадницьки нила, і якби тільки Холлі вдалося вибратися з дому і потягнутися, то, може бути, вона відчула б себе значно краще.

Тому вона вийшла з дому і ступила на стежку, що веде за межі стайні. Холлі подобалося досліджувати територію, що оточує їх будинок. І куди б вона не пішла, по якій би дорозі не йшлося, в очі впадало захоплююче видовище, яке дарувала природа.

Сьогодні жінка обійшла стайню і рушила прямо до дерев вгору по схилу. Холлі знала, що, діставшись до вершини гори, вона зможе побачити невелику долину і протікає через неї річку.

Вона час від часу зупинялася через посилюється болю в боках. Боже, в яку ганчірку вона перетворилася, з тих пір як завагітніла. Сподіваючись відчути опору, жінка притулилася до дерева, важко дихаючи.

Трохи почекавши, вона підняла голову і оцінила відстань, що залишилася. Майже рукою подати до того місця, де, сівши на свою улюблену скелю, вона насолодиться чудовим видом.

Коли вона все ж таки дісталася до вершини гори, то на секунду забарилася, і, приклавши руку до спини, подивилася на поточну внизу річку. Холлі повернула голову, щоб поправити камінь, на якому вона зазвичай сиділа, коли по її животу хвилею прокотилися спазми, змусивши втратити рівновагу.

Нею опанувала паніка, коли нога зісковзнула з обриву. Холлі розмахувала руками, намагаючись встояти на ногах. На якийсь момент їй здалося, ніби вона повисла в повітрі. А потім вона впала на спину.

Пальці хапалися за землю, чіпляючись об каміння і коріння, після чого з глухим стуком вона приземлилася і тут же швидко зісковзнула вниз зі схилу до річки.

Її ногу пронизала різкий біль, коли ступня застрягла між двома каменями, і це означало вивих. У той же час це завадило їй і далі падати вниз.

Переконавшись, що більше не скочується вниз, Холлі обхопила руками живіт, відчуваючи, як ворушиться маля. Потім вона критично оцінила хворіли місця.

Кісточка початку конвульсивно сіпатися, що змусила молоду жінку поглянути на глибоко застрягла в масивних каменях ногу. Але коли вона спробувала дотягнутися до каменів і відштовхнути їх, сильно захворіло плече.

Прокляття.

Вона була в порядку. Вона була впевнена в тому, що нічого не зламала. Але плече диявольськи боліло, скоріш за все, вона його просто потягнула, а ось щиколотці гарненько дісталося. Тільки б звільнити ногу, і можна було б проповзти в зворотну сторону, вгору по схилу.

Внизу спини утворився черговий спазм і відгукнувся прямо спереду в животі, стискаючи і завдаючи незручності. Вільною рукою вона погладила округлість, намагаючись не зачіпати праве плече.

Так, ось так неприємність. Але Холлі сама для себе вирішила, що хвилюватися тут нема про що. Звичайно, їй доведеться перечекати тут якийсь час, але в чому вона не мала сумніву, так це в тому, що брати знайдуть її. Повернувшись з прогулянки, вони, швидше за все, сказяться, ніде її не знайшовши.

Вона відчула укол совісті. Їй не варто було йти гуляти до їх повернення, а й падіння вона собі теж не уявляла, тим більше, коли вона стільки вже раз бродила по цій стежці без жодних пригод. Вони будуть хвилюватися, поки не знайдуть її, але і знайшовши її, теж будуть. У цьому вона була впевнена на сто відсотків.

До тих пір доведеться лягти і розслабитися. Може, легкий сон зможе допомогти забути про зудить болю в спині і вивихнутою щиколотці.

Всередині живота знову все стислося, і Холлі провела по ньому долонею, намагаючись позбутися від дискомфорту. Жінка відкинула голову назад, влаштовуючись зручніше. Після цього вона закрила очі і покарала себе набратися терпіння і розслабитися.


 * * *

Холлі відкрила очі і кілька разів швидко моргнула, намагаючись зрозуміти, де вона знаходиться. За її тілу пробігла дрож, коли їй в обличчя подув прохолодний вечірній вітер.

Всередині живота зосередилася різкий біль і зібралася в паху. Було відчуття, немов спину проткнули розпеченою кочергою.

Вона пересунулася, намагаючись підвестися, але тут же впала назад, відгукнувшись на протест організму. Сонце сховалося за горизонтом, віщуючи швидке настання сутінків. І вперше за цей час вона відчула страх. Чому вони всі ще її не знайшли? У неї не було ні найменшого бажання залишатися тут

після настання ночі. Прокляття, хотілося повернутися додому і провести ніч в обіймах чоловіків, яких вона любила.

Невідомо звідки пролунав звук змусив Холлі підняти голову. Вона прислухалася. Вона що, і правда чула своє ім'я?

Уривчасті крики ставав все ближче.

Жінка спробувала звільнити свою ногу, але все було марно. Розуміючи, що у неї немає вибору, окрім як сподіватися на те, що вони її почують, Холлі закинула голову і закричала, що з усієї сили.

Через кілька секунд на неї обрушилися грудки землі і каміння.

- Холлі? - До неї долинув схвильований голос Райана.

- Райан! Я внизу! - Хрипко закричала вона.

І вже через лічені миті зі схилу скотився Райан. Холлі не встигла видати і звуку, як він притягнув її в свої обійми.

- Боже мій, Холлі, ти ціла? Що сталося? - Відірвавшись від неї, запитав чоловік.

Його руки тремтіли, поки він водив руками по її тілу, торкаючись до неї, щоб переконатися в її збереження. Він пішов униз і намацав прикріплену до стегна рацію.

- Адам, Ітан, я знайшов її. Вона скотилася по схилу за стайнею. Зверху, де любить сидіти. Він відкинув рацію в сторону, почувши, що інші вже на підході.

- Ти поранена? - Тривожно запитав Райан. - Що сталося?

- Нога застрягла, - промовила жінка. - Я вивихнула кісточку. Не могла дістати її звідти. І, напевно, потягнула плече, хоча можу їм поворухнути, так що, думаю, все не так погано.

Райан схилився над її застрягла ногою і обережно витягнув її з-під каменів. Він пробігся пальцями по ніжній шкірі.

- Не думаю, що вона зламана, - з явним полегшенням відповів він. - Нога розпухла, але судячи з усього, у тебе лише розтягнення.

Холлі вражено завмерла, коли її живіт знову стиснувся, в цей раз біль була набагато сильніше.

- О!

Погляд Райана кинувся на неї, і він схвильовано піднявши брову.

- Що таке?

І раптом Холлі відчула раптову вологість між ніг. Після чого настав ще один спазм внизу живота. О Боже, яка ж вона дурна. Прямо зараз вона народжувала. Але хіба біль не повинна бути сильніше цієї? У той час як єдине, що вона відчувала, був легкий дискомфорт. Незначні потуги, але проблема була в тому, що в такому стані вона перебувала весь день. Невже вона так довго народжує?

- Райан, здається, у мене відійшли води, - вона намагалася не показувати своє занепокоєння, але не змогла. - Так болить. Думаю, я народжую.

Райан зблід.

- Як давно?

- Весь день, по-моєму.

Чоловік довго і міцно обсипав прокльонами всіх і вся.

- Чому ти нічого не сказала? - Запитав Райан. - Навіщо прийшла сюди?

З її очей полилися сльози, коли ще одна сутичка залишила її майже мертвою.

- Я не знала, - схлипувала Холлі, поки по щоках котилися сльози. - Я не зрозуміла. Вибач. Райан згріб її в оберемок, розгойдуючи з боку в бік.


- Прости мене, мила. Я так злякався. Ми ніде не могли тебе знайти. Я так боявся тебе втратити, - він підняв голову і озирнувся. - Чорт би їх побрав, де ж вони?

Холлі напружилася в його обіймах і м'яко застогнала, відчувши ще одну сутичку. Рука Райана затремтіла, коли він перевіряв годинник.

- З моменту останньої і двох хвилин не минуло.

- Райан!

Холлі і Райан глянули вгору, почувши крик Адама.

- Ми внизу! Потрібна допомога, щоб підняти її звідси, - прокричав молодший брат. Він опустив погляд на Холлі і стиснув її руку. - Не хвилюйся, любов моя. Ми подбаємо про тебе.

Холлі стиснулася знову.

- Я знаю.

Адам зісковзнув вниз через кілька секунд і впав на коліна поруч з нею, на його обличчі читалася сильна тривога.

- З тобою все гаразд, малятко? Жінка кивнула.

- Вона народжує, Адам.

Старший брат присунувся до Райану.

- Ти впевнений?

- Я впевнена, - сухо відповіла Холлі.

- Чорт, - вилаявся Адам. - Треба під три чорти витягувати її звідси і з гір теж. Холлі підняла руку і ніжно погладила Адама по щоці.

- Немає часу.

- Що значить немає часу? - Запитав Адам.

- Її сутички занадто часті, - серйозно заявив Райан. - Думаю, вона ось-ось народить.

Особа Адама зблідло, а в очах спалахнула паніка. Зверху пролунав голос Ітана, і Адам підняв голову.

- Чи не спускайся, - прогарчав він. - Ми самі піднімемо її.

Адам нахилився і дбайливо підняв її на руки. Потім він кивнув молодшому братові.

- Забирайся наверх, потрібно перекласти її. Не хочу випадково впасти з нею.

Райан видерся нагору по схилу, зупиняючись в декількох кроках. Він закопав ноги в землю і потягнувся за Холлі. Адам акуратно підсунув її вгору, поки вона не виявилася у Райана. Після цього він відпустив жінку в обійми свого брата, перед тим як сам піднявся наверх.

Коли вони дісталися до вершини, до неї потягнувся Ітан і міцно притиснув її до грудей. Дихання чоловіки стало переривчастим, а серце шалено калатало зсередини.

- Слава Богу, ти в порядку, - прошепотів він, залишаючи на її лобі легкий поцілунок.

- Вона народжує, - коротко відрізав Адам, поки вони з Райаном підіймалися з Ітаном. Середній брат тільки сильніше обійняв Холлі.

- Піди за її речами. А я відведу її в машину.

- Немає часу.

- Що значить немає часу? - Зажадав відповіді Ітан.

- Це станеться тут, - тихо вимовив Адам. - Її сутички йдуть одна за одною. У нас немає часу везти її в місто.

Холлі застогнала, коли ще один спазм, вже не такий слабкий, як попередній, скував її руху. Ітан вилаявся і різко поспішив вперед. Адам і Райан поспішили до дому.

- Ітан, зі мною все гаразд, - видихнула Холлі. - Ні причин для занепокоєння.

Він ще раз поцілував жінку в лоб, коли вони вже наблизилися впритул до котеджу.

- Я завжди турбуюся про тебе, лялечка.

Увійшовши до будинку, Адам і Райан метнулися в спальню.

- Поклади її сюди, - наказав Адам, вказуючи на ліжко. - Потрібно оцінити ситуацію. Райан, ти сідаєш на телефон і перевіряєш, чи зможемо ми викликати акушерку прямо сюди.


Ітан опустив Холлі на ліжко в той момент, коли її наздогнала ще одна різкий біль. Жінка закрила очі і зціпила зуби. Через те, що болю не було майже цілий день, було очевидно, що зараз це компенсується.

Адам торкнувся схвильованими руками її обличчя, прибравши з очей розпатлане волосся.

- Мені доведеться роздягнути тебе, малятко. Потрібно побачити, що відбувається.

Холлі кивнула і різко втягнула носом повітря, коли слідом недавно закінчилося прийшов ще один спазм. Адам акуратно звільнив її від одягу, не забуваючи про ранах. Ітан топтався біля ліжка з особою, повного жаху.

- О Боже, Адам, відчуваю, що мені потрібно тужитися!

Адам скинув з неї трусики і побачив спрямований на нього потік поглядів, які впивалися в нього. Його власний живіт нестерпно напружувався через тривоги, яка не давала йому мислити без істерики. Але потрібно було бути спокійним заради Холлі і змусити її тужитися так сильно, як тільки вона зможе.

- Послухай мене, малятко. Мені потрібно, щоб ти спробувала заспокоїтися і глибоко дихала. Чи не тужся, поки можеш не піддаватися цьому.

Бігом повернувся Райан.

- Вона їде, але у нас буде лише через деякий час.

- У нас немає цього часу, - пробурмотів Адам.

- Що ми будемо робити? - Запитав Ітан, підійшовши до братів. - Я поняття не маю про те, як приймати пологи! Адам знизав плечима, намагаючись не дати роздирає паніці в голосі вирватися назовні.

- Ми діставали лошат. Думаю, тут відмінностей не багато.

Холлі підняла голову з ліжка і обдарувала його сердитим поглядом.

- Ти ж тільки що ні порівняв мене з конем?

Він посміхнувся, відчуваючи, як напруженість в грудях злегка ослабла. Вони можуть це зробити. І вони зроблять. Холлі залежала від них.

- Райан, будь позаду неї і зроби все можливе, щоб заспокоїти, - глибоким голосом промовив Адам. Ітан, нам з тобою потрібно прийняти душ, після чого ти повинен будеш знайти деякі речі. Знадобиться-небудь, ніж перерізати пуповину і також один з тих шприців, які є в аптечці зовні. Добудь все, що, по-твоєму, нам може стати в нагоді, тому що я не в змозі міркувати тверезо. І поквапся, чорт забирай.


 глава 3


 Глава 1 |  глава 2 |  глава 6 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати