На головну

В здоровому тілі - здоровий маркетинговий дух

1.  I. Зберігати і зміцнювати здоров'я дітей, формувати у них звичку до здорового способу життя
  2.  Аналіз результатів дослідно-експериментальної роботи по формуванню у молодших школярів ціннісних орієнтацій на здоровий спосіб життя у позаурочній діяльності
  3.  У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ ЗДОРОВИЙ ВЕС
  4.  В здоровому тілі - здоровий маркетинговий дух
  5.  ВАЛЕОЛОГІЯ - вчення 0 ЗДОРОВ'Я І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
  6.  Питання. Поняття «здоров'я», «здоровий спосіб життя», «фізична культура», «культура здорового способу життя».

Підтримуйте високий тонус і гарну фізичну форму.

Чим краще ваш фізичний стан, чим вище ваш тонус, тим вище ваша працездатність, здатність приймати рішення і генерувати ідеї.

Я впевнений, що є пряма залежність між тим, в якій фізичній формі ви знаходитеся, і вашим драйвом.

Ви зможете починати роботу раніше, прискорюватися в необхідні моменти, краще протистояти стресу і закінчувати свій робочий день на «високій ноті». Ваш фізичний стан може бути вирішальним фактором в певні моменти вашої кар'єри.

Ви зможете допізна просидіти за підготовкою прес-релізу, піти з роботи після опівночі, а на наступний день за рахунок запасу енергії з раннього ранку на підйомі провести прес-конференцію.

Ви зможете перемикатися з завдання на завдання без розкачки і «кава», перемикатися і працювати без помилок, викликаних втомою або «врабативаемостио».

Коли мене наймали на роботу в віденський офіс нашої компанії, то спочатку я зустрівся з нашим віце-президентом з маркетингу, а потім - з віце-президентом, відповідальним за регіон, який я повинен був підтримувати. Це був дуже прямий, іноді досить жорстка людина, колишній військовий. Коли ми зустрілися з ним, то він запитав мене: «Ігор, регіон великий (більше 60 країн), сил у тебе вистачить?» Не замислюючись, я відповів: «Так». А потім додав: «Я можу віджатися 75 разів». Такої відповіді мій майбутній начальник не очікував, він посміхнувся, і я був прийнятий (потім він ще довго представляв мене колегам з інших офісів, які приїздили до нас: «А це наш директор з маркетингу, він доктор з маркетингу і віджимається 75 разів»).

З кожним роком вашої кар'єри підтримання гарної фізичної форми стає все більш важливим.

Існує безліч способів підтримувати себе в правильній формі. Виберіть те, що підходить для вас найбільше (мені вистачає щоденних ранкових пробіжок, 200 віджимань в день і футболу по неділях). Зробіть це доброю звичкою.

Також важливий відпустку. Його тривалість і якість.

На початкових етапах своєї кар'єри відпочивайте «швидко», не відсутністю в офісі більше тижня. З двома уїк-ендами у вас вийде 9 днів. Ваше тривала відсутність на роботі небажано (перший раз в житті у відпустку на два робочі тижні я пішов тільки в минулому році, до цього я завжди відпочивав максимум шість робочих днів, приєднуючи до них уїк-енди або свята). Ідіть з нової роботи у відпустку як мінімум через шість місяців роботи.

Але використовуйте всю свою відпустку протягом року. Його саме для того і надають співробітникам, щоб вони могли працювати з максимальною працездатністю і ефективністю.

Максимально використовуйте уїк-енди. Якщо у вас є можливість організувати «живий» уїк-енд, то він може здатися вам міні-відпусткою. Добре, якщо вам ще вдасться «прихопити» свято або п'ятницю перед вихідними.

Багато хто може навіть вечір робочого дня використовувати як швидкий спосіб підзарядки.

Але якщо вам потрібна відпустка або приватний відпочинок, тому що ваша робота сповнена стресу або не доставляє вам ніякого задоволення, то, можливо, варто поміняти місце роботи, кар'єру чи ваше ставлення до роботи.

Відпочивайте. Підтримуйте хорошу фізичну форму.

І тоді ви зможете отримувати задоволення від роботи, яка вам подобається. І робити це довго.

Одного разу під час презентації віце-президент Avaya але маркетингу, яка прилетіла до Європи, щоб зустрітися з нами, запитала мене, який у мене життєвий девіз. «Слава богу, сьогодні понеділка (thanks God, it 's Monday)», - відповів я (для більшості американців більш звичним є фраза «Thanks God, it' s Friday!» (Слава богу, сьогодні п'ятниця). Фізичне навантаження дозволяє мені зберігати позитивне ставлення і високу працездатність протягом усього тижня.

Кращі питання і відповіді менеджера з маркетингу

Я багато б віддав, щоб знати це раніше. Ще більше я б віддав за те, щоб автоматично навчитися ставити ці питання і відповідати саме таким чином. Це нелегко, і автоматично це не виходить.

Але спробувати варто. Відповідаючи таким чином або задаючи подібні питання, ви повинні мати гарний вигляд і легко отримувати потрібну інформацію.

Ваші запитання

При розмовах з колегами, менеджерами з продажу, менеджерами технічної підтримки, клієнтами, партнерами:

- Чому? А на додаток до цього? (Іноді краще запитати: «У чому причина?» Так питання звучить м'якше).

При розмові з керівниками компанії, менеджерами з продажу:

- Що ми ще можемо зробити, щоб бути кращими? (Варіанти: «Що ми повинні зробити, щоб стати на ринку № 1?» Або «Що ми повинні зробити, щоб" обігнати "нашого основного конкурента?»). Якщо ви поставите такими «божевільними» питаннями, у вас точно з'являться цінні ідеї, які зможуть привести до прекрасних результатів (якщо ви № 1 на ринку, то ваше запитання: «Як залишитися лідером і збільшити відрив від інших?»).

При розмові з клієнтами, партнерами, менеджерами з продажу, менеджерами технічної підтримки:

- Що я можу зробити для вас? А потім: «А що ЩЕ я можу для вас зробити?»

Ваші відповіді

У відповідь на пропозицію, побажання партнера, клієнта, менеджера з продажу, менеджера з технічної підтримки:

- Це цікаво. Розкажіть мені детальніше. (Варіант: «Класна ідея!»)

У разі, якщо ви не знаєте відповіді або не впевнені в доцільності пропозиції:

- Це залежить від багатьох факторів (It depends).

При спілкуванні з керівниками компанії і менеджерами з продажу (в разі, якщо ви впевнені хоча б на 50%, що ви дійсно можете це зробити):

- Я можу це зробити ( «I can do it». Варіанти: «Давайте я візьмуся за це», «Я спробую це зробити»).

3 питання. 3 відповіді. Спробуйте протягом трьох днів. Ви зможете це зробити. У мене вийшло.

Все, що ви говорите і пишете, - реклама |  Експолайн
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати