Головна

Ситуація перевірки кордонів. |  Ситуація перевірки дорослого. |  Ситуація емоційного виплеску. |  Ситуація педагогічного конфлікту. |  Ситуація проступку. |  Як визначити тип ситуації (на прикладі дитячої брехні). |  Дитяча брехня. |  Особливості дитячої брехні. |  Отже, він збрехав. Що робити? |  кісточка |

ПІСЛЯМОВА

1.  Зі спогадів Післямова видавництва
  2.  Зі спогадів Післямова видавництва
  3.  Немезида медицини »: нове післямова до видання 1995 р
  4.  ПІСЛЯМОВА
  5.  Післямова
  6.  Післямова
  7.  Післямова

Цією книги б не було, якби, як я вже писала раніше, що не роботи студентів, в яких вони поділилися власним життєвим досвідом. Студенти описували випадки зі свого дитинства або дитинства своїх друзів, власний або побачений батьківський досвід, який допоміг нам проілюструвати всі типи ситуацій, торкнутися найрізноманітніші аспекти стосунків з дітьми. Мені дуже хочеться сказати їм спасибі і назвати імена та прізвища, я вважаю їх своїми співавторами. Це: Михайло Абгарян, А. І. Александров, В. А. Байдін, Саша Балицька, Л. Н. Бєлова, А. Ф. Боголюбова, Максим Букін, В. В. Верхотурцева, А. В. Вшівкова, В. І . Голуб, О. А. Горбунова, Вероніка Докшіна, Н. А. Домащенко, Катя Єршова, Г. Н. Зезюлева, В. В. Зєнкова, Т. В. Иманова, С. О. Ісаєва, І. В. Кабільських , О. Г. Калініна, С. В. Клабукова, І. А. Кленкова, Олена Колпакова, Л. В. Коваленко, Є. В. Коновалова, Є. В. Кузнєцова, Є. М. Кулакова, Олексій Листвин, С . В. Лобанова, А. В. Мельцов, Т. І. Мурашко, В. Г. Нікітін, В. С. Миколаєва, Т. А. Осинцева, Оксана Павлова, М. І. Полякова, Н. В. Пономарьової, І. Н. Пфейфер, Л. В. Сайфуліна, С. Г. Селякіна, Н. А. Сеннов, Н. Н. Терехова, Н. В. Титова, Е. А. Усольцева, І. Н. Устинов, О. В. Устинова, І. А. Хабазі, Олександр Ходюк, Т. Т. Чикина.

Власні випадки з життя, опис проблемних ситуацій, питання і пропозиції Ви, наші читачі, можете надсилати до видавництва. Ви можете стати співавторами нашої майбутньої книги. Бажаємо Вам успіхів, нових відкриттів, радості спілкування з дитиною в Вашій подорожі по життю зі своїми дітьми.

До нових зустрічей!

підводимо підсумки |  Що потрібно знати про страх?
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати