Головна

Ситуація проступку. |  Ситуація, важка для дитини. |  Ситуація, що виникла в грі. |  Ситуація перевірки кордонів. |  Ситуація емоційного виплеску. |  Ситуація педагогічного конфлікту. |  Ситуація проступку. |  Ситуація, важка для дитини. |  Ситуація, що виникла в грі. |  Ситуація перевірки кордонів. |

Ситуація емоційного виплеску.

1.  C1. Застосування знань в практичних ситуаціях
  2.  IV. Вимоги охорони праці в аварійних ситуаціях
  3.  Включене спостереження за поведінкою дітей в експериментальних ситуаціях
  4.  ВПЛИВ ЕМОЦІЙ НА ДІЯЛЬНІСТЬ І Об'єктивні МЕТОДИ КОНТРОЛЮ ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ
  5.  Питання 5.3. РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПОВЕДІНКИ В екстремальних ситуаціях
  6.  Питання №17. Релігійна ситуація сучасної Росії
  7.  Питання №53 Демографічна ситуація США

5.1 «Папа зробив здивовані очі і сказав:« Я знаю це слово, воно з тарабарської мови. Якщо його вимовити кілька разів, поступово можна забути свою рідну мову. Але є вихід: потрібно попросити вибачення у того, з ким посварився, кого образив, обізвав ». Олена не захотіла забувати рідну мову, вона тут же попросила вибачення у брата і більше не лаялася ».

5.2 «Подумайте, чому Ви вирішили, що дитина хоче звалити свою провину на кота. Хіба ми з Вами ніколи не проливаємо чай і не розбиваємо чашок, а якщо таке відбувається, боїмося зізнатися у своїй провині? Чому Ваша дитина може боятися сказати правду?

Дитина назвав маму «дуркою» від образи, що йому не вірять. Напевно, варто зрозуміти, що переживає хлопчик. Просто намагаючись звалити провину на кота, він не став би так плакати і ображатися. Ми повинні завжди виходити з хорошого, якщо немає доказів зворотного. Якщо мама не бачила того, що відбувається, вона повинна вірити дитині. У ситуації, що склалася варто сказати: «Напевно, я тебе дійсно образила, якщо ти так сильно засмутився і навіть обізвав мене. Пробач мене будь ласка". Якщо далі дитина не попросить вибачення у Вас за сказане слово, можна додати: «Але ти знаєш, мені тепер теж стало дуже-дуже прикро».

5.3 Бабуся їй відповідала «А ти моє сонечко, а ти мені потрібна, ти - моя красуня, ти - розумниця, ти - зірочка, ти - трояндочка». Згодом дівчинка перестала обзиватися, а стала говорити бабусі такі ж добрі слова, як і вона їй.

Вдень за низкою подій дівчинка відволікалася, а ввечері знову поверталися сумні думки, бажання бути з батьками. Результатом страждання ставала грубість бабусі. У бабусі вистачило мудрості зрозуміти, що дівчинка сумує, страждає, і не ображатися.

5.4 «Мама відповіла:« Синку, як я можу бути ідіоткою, я свого часу закінчила школу, зрозуміла цю тему ». Вона взяла з його рук зошит і підручник і дохідливо пояснила, як зробити домашнє завдання. Дитина після виконання уроків сам сказав мамі: «Вибач, мене, будь ласка. Я був не правий".

5.5 Папа відповів; «Я піду, та ти підеш ... Хто ж тоді вечеря є буде?» Дочка не очікувала такої реакції, при цьому внутрішня напруженість стала менше, сам стан дівчини завдяки спокійній, доброї, з гумором реакції тата стало краще. Вона вибачилася і пояснила татові, що посварилася з хлопцем.

Ситуація перевірки дорослого. |  Ситуація педагогічного конфлікту.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати