На головну

Це ситуації гри, тобто діти просто грають, але те, що відбувається в грі, нам хотілося б змінити. |  Ситуації перевірки кордонів |  Ситуації перевірки дорослого |  Ситуації емоційного виплеску |  Ситуації педагогічного конфлікту |  ситуації проступку |  Ситуація, важка для дитини. |  Ситуація, що виникла в грі. |  Ситуація перевірки кордонів. |  Ситуація перевірки дорослого. |

Ситуація педагогічного конфлікту.

1.  C1. Застосування знань в практичних ситуаціях
  2.  II. Виберіть правильну відповідь. У чому полягає цілісність педагогічного процесу?
  3.  IV. Вимоги охорони праці в аварійних ситуаціях
  4.  VI. Які з наведених нижче бесід можна назвати методом науково-педагогічного дослідження? Чому?
  5.  Авторитарного педагогічного процесу
  6.  Активне слухання як культура педагогічного спілкування
  7.  Аналіз документів як метод педагогічного дослідження

2.6.1 «У мого сина виникла антипатія з вчителькою фізики. Вона не ставила йому інших оцінок крім двійок і трійок. Дитина став відмовлятися від відвідування її уроків. На думку класного керівника, у цієї вчительки в кожному класі були один-два нелюбимих хлопчика, яких вона всіляко гнобила.

Рішення: Так склалося, що я випадково дізналася про складне життя самої вчительки - її син був наркоманом. Своєму синові я пояснила, як нещасна ця жінка і запропонувала подумки жаліти її, що він і почав робити. Вражаюче, але це подіяло. Навчання стало налагоджуватися, а через два роки він став її улюбленим учнем. На випускному вечорі вчителька плакала, що тепер буде рідко бачити Владика ».

2.6.2 «У дитячому садку почалося заняття фізкультурою. Один хлопчик сказав, що замість фізкультури він хоче малювати, і не буде займатися разом з іншими.

Рішення: Вихователь повідомляє дитині, що зараз вони будуть виконувати вправу, яке у хлопчика виходить краще, ніж у багатьох, і він сподівався на його допомогу в показі вправи і допомоги хлопцям в його виконанні.

Як бачимо, педагог загострює конфлікт, він, похваливши дитини, спонукає його подолати себе і зробити вибір на користь занять ».

2.6.3 «Я тоді навчався в 9-му класі, у мене були проблеми з математикою і з вчителькою математики. Я вчився на три з мінусом. Вчителька викликала до дошки, витягуючи бочонок лото з мішка. Чий номер в журналі відповідає номеру на випав діжці, той і йде до дошки. Я вкрав бочонок номер 1, так як йду в списку журналу під ці номером. Кілька місяців під час опитування я дивився вчительці в очі і посміхався. Потім вона здогадалася, був скандал, батьків викликали в школу.

Рішення: Мама, прийшовши зі школи, запитала мене, де бочонок. Я відповів, що він в столі. «Бережи, дітям покажеш, але це найбільше, що ти взяв з чужого!» - Сказала мама ».

2.6.4 Дівчинка третьокласниця була в гостях у бабусі з дідусем. Після її відходу бабуся і дідусь виявили пропажу годин діда. Мама і бабуся прийшли в школу, стали говорити з вчителькою, викликали дівчинку. Від неї вимагали зізнання у крадіжці і погрожували, що якщо вона не зізнається, то розкажуть про це хлопцям в класі. Дівчинка зізналася. Мама її покарала.

Через деякий час дідусь знайшов годинник в підодіяльник. Він їх сам поклав на ліжко, а потім забув.

Рішення: Мама і вчителька вибачилися перед дівчинкою, а бабуся вибачатися відмовилася. З тих пір дівчинка не ходила до бабусі. А через двадцять років, коли бабуся померла, вона так і не пішла на її похорон ».

Ситуація емоційного виплеску. |  Ситуація проступку.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати