Головна

Система адресації в Internet

  1.  A) збігається решеточная система б) Взаємно протилежна решеточная
  2.  Cable Internet Service
  3.  Find on the Internet the information about the air pollution in Russia and in your region. Retell it.
  4.  Find on the Internet the information about the demographic situation in Russia. Retell it.
  5.  Find on the Internet the information about the problem of acid rain in Russia. Retell it.
  6.  Find some interesting information about plants on the Internet. Retell it.
  7.  I. Система граматичних часів в пасивному стані

Internet самостійно здійснює передачу даних. До адресами станцій пред'являються спеціальні вимоги. Адреса повинен мати формат, що дозволяє вести його обробку автоматично, і повинен нести певну інформацію про свого власника.

З цією метою для кожного комп'ютера встановлюються дві адреси: цифровий IP-адреса (IP - Internetwork Protocol - міжмережевий протокол) і доменну адресу.

Обидва ці адреси можуть застосовуватися рівноцінно. Цифровий адресу зручний для обробки на комп'ютері, а доменну адресу - для сприйняття користувачем.

цифровий адреса має довжину 32 біта. Для зручності він розділяється на чотири блоки по 8 біт, які можна записати в десятковому вигляді. Адреса містить повну інформацію, необхідну для ідентифікації комп'ютера.

Два блоки визначають адресу мережі, а два інші - адреса комп'ютера всередині цієї мережі. Існує певне правило для встановлення кордону між цими адресами. Тому IP-адреса включає в себе три компоненти: адреса мережі, адреса підмережі, адреса комп'ютера в підмережі.

Приклад 6.9.У двійковому коді цифрова адреса записується в такий спосіб: 10000000001011010000100110001000. У десятковому коді він має вигляд: 192.45.9.200. Адреса мережі - 192.45; адреса підмережі - 9; адреса комп'ютера - 200.

доменну адресу визначає область, що представляє ряд хост-комп'ютерів. На відміну від цифрового адреси він читається в зворотному порядку. Спочатку йде ім'я комп'ютера, потім ім'я мережі, в якій він знаходиться.

Примітка. Щоб абонентам Internet можна було досить просто зв'язатися один з одним, все простір її адрес розділяється на області - домени. Можливо також поділ за певними ознаками і всередині доменів.

В системі адрес Internet прийняті домени, представлені географічними регіонами. Вони мають ім'я, що складається з двох літер.

Приклад 6.10.Географічні домени деяких країн: Франція - fr; Канада - са; США - us; Росія - ru.

Існують і домени, розділені по тематичних ознаках. Такі домени мають трибуквенне скорочена назва.

Приклад 6.11.Навчальні заклади - edu. Урядові установи - gov. Комерційні організації - com.

Комп'ютерне ім'я включає, як мінімум, два рівня доменів. Кожен рівень відділяється від одного крапкою. Зліва від домену верхнього рівня розташовуються інші імена. Всі імена, що знаходяться зліва, - піддомени для загального домену.

Приклад 6.12.існує ім'я tutor.sptu.edu. тут edu - Загальний домен для шкіл і університетів. Tutor - піддомен sptu, який є поддоменом edu.

Для користувачів Internet адресами можуть бути просто їх реєстраційні імена на комп'ютері, підключеному до мережі. За ім'ям слід знак @. Все це зліва приєднується до імені комп'ютера.

Приклад 6.13.Користувач, що реєструється під ім'ям victor на комп'ютері, що має в Internet ім'я tutor.sptu.edu, матиме адресу: vfctor@tutor.sptu.edu.

В Internet можуть використовуватися не тільки імена окремих людей, а й імена груп. Для обробки шляху пошуку в доменах є спеціальні сервери імен. Вони перетворюють доменне ім'я в відповідний цифровий адресу.

Локальний сервер передає запит на глобальний сервер, який має зв'язок з іншими локальними серверами імен. Тому користувачеві просто немає ніякої необхідності знати цифрові адреси.

Запам'ятайте! Для виходу в Internet ви повинні знати адресу домену, з яким хочете встановити зв'язок.

 структура Internet |  Електронна пошта


 Можливості запитів та інструментальні засоби розробки прикладних програм |  Розкажіть про технології розробки статичних Web-сторінок. |  Розкажіть про технології розробки динамічних Web-сторінок. |  Класифікація обчислювальних мереж |  Функціональні групи пристроїв в мережі |  Управління взаємодією пристроїв в мережі |  Коди передачі даних |  Типи синхронізації даних |  Способи передачі цифрової інформації |  Апаратні засоби |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати