Головна

Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |  глава 5 |  глава 6 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |

глава 8

Я обернулася.

Він був на добрих п'ятнадцять сантиметрів вищий за мене і на двадцять кілограмів важче. Світла з парковки було недостатньо, але мені все ж вдалося розглянути його: світло-руде волосся, що стояли сторчма завдяки гелю, блідо-блакитні очі, сережки у вухах, намисто з акулячих зубів. Вугрі на нижній частині обличчя. Чорна майка, опуклі біцепси, на одному з яких було татуювання дракона.

- Потрібна допомога? - Запитав він одними губами. Він простягнув мені свій мобільний, потім поклав руку на таксофон, вторгаючись в мій особистий простір. Його усмішка була надто милою і самовдоволеної. - Ненавиджу, коли красивою дівчині доводиться витрачати гроші на дзвінок.

Коли я не відповіла, він злегка насупився. - Хіба що ти збиралася подзвонити безкоштовно. - Він почухав щоку, виявляючи глибоку задумливість. - Але єдиний дзвінок, який ти можеш зробити безкоштовно з таксофона ... це дзвінок в поліцію.

- Будь-який натяк на ангельський тон в його голосі зник.

Я проковтнув. - Всередині за прилавком нікого не було. Я подумала, що щось не так. - А тепер я знала, що не так. Єдина причина, по якій він би переживав за дзвінок в поліцію - його зацікавленість в тому, щоб тримати їх якомога далі. Пограбування?

- Дозволь мені спростити тобі завдання, - сказав він, нахиляючись до мого обличчя, немов мені п'ять років і я потребувала повільному, чіткому поясненні. - Вертайся в машину і їдь.

Мене осінило, - він не зрозумів, що я прийшла сюди пішки. Але ця думка відразу відійшла на другий план, коли я почула звуки бійки з провулка за рогом. Звідти лунали лайки і стогони болю.

Я обмірковувала варіанти. Можна було б прийняти пропозицію Намиста-Через акули Зубов і тут же піти, зробити вигляд, що мене тут ніколи не було. Або можна було б добігти до найближчої заправки і зателефонувати в поліцію. Але на той час може бути вже занадто пізно. Якщо вони пограбували магазин, Акулячі Зуби з одного не будуть розтягувати задоволення. І третім варіантом було залишитися тут і зробити дуже сміливу або дуже дурну спробу перешкодити пограбуванню.

- Що там відбувається? - Невинно спитала я, показуючи на задню частину будівлі.

- Озирнись, - відповів він м'яким, шовковим голосом. - Нікого немає. Ніхто не знає, що ти тут. Ніхто ніколи не згадає, що ти була тут. А тепер будь хорошою дівчинкою, повернися в свою машину і їдь звідси.

- Я ...

Він притиснув палець до моїх губ. - Я не стану повторювати двічі. - Його голос був ніжним, ніби він фліртував. Але очі - холодними, як лід.

- Я залишила свої ключі всередині, на прилавку, - сказала я, ляпнувши перше, що спало мені на думку. - Коли заходила туди.

Він взяв мене за руку і потягнув до головного входу в будівлю. Його кроки були в два рази більше моїх, і мені доводилося бігти, щоб встигати за ним. Протягом усього цього часу я подумки стріпувала себе, наказуючи своєї некмітливості придумати виправдання на той момент, коли він зрозуміє, що я брехала. Я не знала, як він зреагує, але, в загальному, могла собі уявити, і від цього всі всередині переверталося. Двері брязнула, коли ми увійшли. Він кинув мене на касу і одним ударом відкрив касу, явно шукаючи мій втрачений ключ. Він пересунувся до наступного відділу і повторив свій швидкий обшук. Раптово він зупинився. Його погляд повільно пройшовся по мені. - Чи не хочеш сказати, де насправді твої ключі?

Я подумала, чи вдасться мені втекти від нього на вулицю. Подумала, які були шанси, що під'їде машина, коли вона мені буде потрібна найбільше. І подумала: чому, ну чому я пішла з Куперсміта без піджака і мобільного?

- Як тебе звати? - Запитав він.

- Марсі, - збрехала я.

- Ось що я тобі скажу, Марсі, - сказав він, заправляючи пасмо волосся мені за вухо. Я спробувала зробити крок назад, але він здавив моє вухо, попереджаючи. Мені довелося стояти нерухомо, дозволяючи його пальцю креслити доріжку від мого вуха до підборіддя. Він підняв мою голову, взявши за підборіддя, примушуючи подивитися в його бліді, майже прозорі очі. - Ніхто не обманює Гейба. Коли Гейб каже дівчині бігти, їй краще бігти. Інакше вона роздратує Гейба. А це погано, тому що Гейб дуже запальний. Взагалі-то, запальний - це м'яко сказано. Розумієш мене?

Мені здалося страшним те, що він говорив про себе в третій особі, але я не збиралася питати про це. Інтуїція підказувала мені, що Гейбу також не подобається, коли його поправляють. Або коли задають питання. - Вибач. - Я не наважилася відвернутися, побоюючись, що він може розцінити це рух як знак неповаги.

- Я хочу, щоб ти зараз пішла - сказав він оманливе оксамитовим голосом.

Я кивнула, відступаючи. Мій лікоть врізався в двері, впускаючи потік холодного повітря. Як тільки я опинилася зовні, Гейб крикнув крізь скляні двері, - Десять.

- Він сперся на прилавок, викривлено посміхаючись.

Я не розуміла, навіщо він це сказав, але я контролювала вираз свого обличчя, продовжуючи рухатися назад, тепер уже швидше.

- Дев'ять, - сказав він.

Тепер я зрозуміла, що він вів зворотний відлік.

- Вісім, - сказав він, відштовхуючись від прилавка і роблячи кілька ледачих кроків у напрямку до дверей. Він поклав руки на скло, потім пальцем намалював невидиме серце. Побачивши моє уражене вираз обличчя, він реготав. - Сім.

Я повернулась і побігла.

Я почула, що до головної дороги наближається машина, і почала кричати і махати руками. Але я все ще була занадто далеко, і машина пролетіла повз, гудіння двигуна зникло за поворотом. Коли я дісталася до шосе, я подивилася направо, потім наліво. Підкоряючись раптовому пориву, я побігла в бік Куперсміта.

- Я йду шукати, хто не сховався, я не винен, - почула я, як Гейб крикнув ззаду.

Я почала рухатися швидше, чуючи противне шльопання балеток по бетону. Я хотіла обернутися і подивитися, як далеко він був, але змусила себе сконцентруватися на повороті дороги попереду. Я намагалася зберігати між собою і Гейб якомога більшу дистанцію. Скоро під'їде машина. Вона повинна скоро з'явитися.

- Це найбільша швидкість, на яку ти здатна? - Він маячив НЕ больее, ніж в шести метрах за моєю спиною. Що гірше - його голос не здавався втомленим. Мене злякала думка, що він навіть не докладав зусиль. Він насолоджувався грою в кішки-мишки і, поки я все більше і більше втомлювалася з кожним кроком, його це призводило в усі більший захват.

- Біжи, біжи! - Проспівав він. - Тільки не виснажуючи себе. Якщо ти не зможеш відбиватися, коли я зловлю тебе, буде вже невесело. Я хочу пограти.

Перед собою я почула глибокий рик двигуна машини, що наближається. Фари з'явилися в поле зору, і я вибігла на середину дороги, шалено розмахуючи руками. Гейб не заподіє мені шкоди при свідку. Адже так?

- Зупиніться! - Заволала я, окріківая машину, що наближається, як я тепер могла бачити - пікап.

Водій пригальмував біля мене, опускаючи вікно. Він був середнього віку, на ньому була фланелева сорочка, і від нього сильно тхнуло рибними доками.

- Що трапилося? - Запитав він. Його погляд перемістився на щось за моїм плечем, і я відчула, присутність Гейба, немов опік морозного повітря.

- Просто граємо в хованки, - сказав Гейб, обіймаючи мене за плечі.

Я смикнула плечима, скидаючи його руку. - Я ніколи не бачила цього хлопця, - сказала я чоловікові. - Він погрожував мені в «7-Eleven». Мені здається, він зі своїми друзями намагається пограбувати магазин. Коли я увійшла, він був порожній, і я почула на задньому дворі бійку. Нам потрібно викликати поліцію.

Я зупинилася, збираючись запитати у чоловіка, чи є у нього мобільний телефон, коли з подивом побачила, що він відвернувся, ігноруючи мене. Він насилу до кінця підняв вікно, закриваючись в кабіні вантажівки.

- Ви повинні допомогти! - Сказала я, б'ючи по вікну. Але його зосереджене на дорозі особа не змінилося. За шкірі пробігся холодок. Ця людина не збирався допомагати.

Він збирався залишити мене тут з Гейб.

Гейб передражнив мене, дурненьке постукавши в вікно чоловікові. - Допоможіть! - Закричав він пронизливим голосом. - Гейб з друзями грабують «7-Eleven». О, містер, ви повинні допомогти мені, зупиніть їх! - Коли він закінчив, він відкинув голову назад, задихаючись від власного сміху.

Майже як робот, чоловік подивився на нас. Його очі трохи косили і не моргали.

- Та що з вами! - Сказала я, гуркочучи ручкою вантажівки. Я знову вдарила у вікно.

- Викличте поліцію!

Чоловік натиснув на газ. Вантажівка повільно завівся, і я побігла за ним, відчайдушно чіпляючись за надію, що зможу відкрити двері. Він сильніше натиснув на газ, і я спіткнулася об свої ноги, намагаючись встигнути. Раптово він рвонув з такою швидкістю, що мене відкинуло на дорогу.

Я повернулася до Гейбу. - Що ти з ним зробив?

Це.

Я здригнулася, почувши, як слово лунає у мене в голові, немов примарне присутність. Очі Гейба потемніли і стали порожніми. На моїх очах він почав покриватися волоссям: спочатку на маківці, а потім скрізь. Вони пучками росли на його руках, досягали кінчиків пальців, поки він не вкрився шерстю. Сплутана, смердюча, коричнева шерсть. Він нависав наді мною на своїх задніх лапах, виростаючи, поки не став висотою з вежу. Він з силою вдарив по своїй руці, і я мигцем побачила кігті. Потім він впав на всі чотири лапи, сунув свій мокрий чорний ніс мені в обличчя і загарчав гнівним, розкотистим риком. Він перетворився в грізлі.

До свого жаху, я спіткнулася, задкуючи, і впала. Я почала стрімко рухатися назад, відшукуючи на дотик на узбіччі якийсь камінь. Намацавши один, я кинула його в ведмедя. Він потрапив йому в плече і відскочив. Я взяла інший камінь і націлилась йому в голову. Він знову загарчав, і почав рухатися в мою сторону швидше, ніж я могла повзти назад.

Своєю лапою він притиснув мене до тротуару. Він натискав занадто сильно, мої ребра боляче скрипнули.

- Припини! - Я спробувала скинути його лапу, але він був занадто сильним. Я не знала, чи чув він мене, чи розумів. Я не знала, чи залишилося всередині ведмедя хоч щось від Гейба. Ніколи в житті я не бачила нічого такого нез'ясовно жахливого. Піднявся вітер. Моє волосся розметались, впали мені на обличчя і крізь пелену волосся я бачила, як вітер розносив шерсть ведмедя. Маленькі пучки розліталися в нічному повітрі. Коли я знову подивилася, наді мною вже нависав Гейб. Його садистська посмішка говорила: «Ти моя лялька. І не смій забувати про це ».

Я не була впевнена, хто лякав мене більше: Гейб або ведмідь.

- Ось так, - сказав він, ставлячи мене на ноги.

Він штовхав мене назад уздовж дороги, поки в полі зору не з'явилися вогні «7-Eleven».

В голові все перемішалося. Він що ... загіпнотизував мене? Змусив повірити, ніби перетворився на ведмедя? Чи існувало якесь інше пояснення? Я знала, що мені треба вибиратися звідси і кликати на допомогу, але я ще не зрозуміла, як.

Ми обігнули будинок і вийшли в провулок, де чекали інші. Двоє були одягнені в вуличну одяг, схожий на одяг Гейба. На третьому була світло-зелена футболка для поло з написом «7-Eleven» і вишитим на кишені ім'ям Бі-Джей. Бі-Джей стояв на колінах, тримаючись за ребра і безперервно стогнучи. Його очі були щільно закриті, а з куточка рота тонкою цівкою текла слина. Один з дружків Гейба, одягнений в занадто велику сіру толстовку, стояв над Бі-Джеєм із залізною монтуванням, піднятою і готової обрушитися вниз, мабуть, знову.

В роті у мене пересохло, а ноги стали ватяними. Я не могла відвести погляд від темно-червоної плями, який проявляється посеред футболки Бі-Джея.

- Йому ж боляче, - сказала я в жаху.

Гейб виставив руку, щоб взяти монтировку, і йому тут же віддали її.

- Ти про це? - З помилковою щирістю запитав Гейб.

Він вдарив монтуванням по спині Бі-Джея, і я почула гучний хрускіт. Бі-Джей закричав і впав на бік, скорчившись від болю.

Гейб перекинув монтировку через плечі, обхопивши її з двох сторін, немов бейсбольну біту. - Хоум ран! - Прооорал він.

Двоє хлопців розсміялися. У мене перед очима все попливло.

- Просто заберіть гроші! - Сказала я, мій голос зривався на крик. Ясна річ, що це було пограбування, але вони зайшли занадто далеко. - Ти вб'єш його, якщо будеш продовжувати бити!

Смішок пронісся по групі, ніби вони знали щось, чого не знала я.

- Уб'ю його? Навряд чи, - сказав Гейб.

- Він уже спливає кров'ю!

Гейб байдуже підняв плече. Саме тоді я зрозуміла, що він не просто жорстокий, він божевільний. - З ним все буде в порядку.

- Ні, якщо його зараз не відвезти в лікарню.

Гейб злегка штовхнув черевиком Бі-Джея, який перекинувся і уткнувся чолом у цементну майданчик за чорним входом. Він тремтів усім тілом, і я подумала, що це провісник глибокого шоку.

- Ти її чув? - Крикнув Гейб Бі-Джею. - Тобі треба в лікарню. Я сам тебе відвезу і залишу біля входу в реєстратуру Але спочатку ти повинен сказати це. Вимови клятву.

З великими труднощами Бі-Джей підняв голову, щоб кинути спопеляючий погляд на Гейба. Він відкрив рот і я думала, що він скаже щось, чого вони все від нього хотіли, але замість цього він плюнув, вдаривши Гейба по нозі. - Ти не можеш мене вбити, - посміхнувся він, але його зуби цокотіли, а очі закочувалися, показуючи, що він ось-ось знепритомніє. - Чорна - Рука - сказав - мені.

- Відповідь невірний, - сказав Гейб, підкинувши монтировку і зловив її, немов поліцейську палицю. Коли він награвся, то люто замахнувся і обрушився на хлопця. Метал врізався в хребет Бі Джея, від чого той різко смикнувся, випростався і видав такий крик, що у мене волосся стало дибки.

Я закрила обома руками рот, завмерши від жаху. Жаху, який я відчувала через жорстоку картини переді мною, і від слова, яке ніби кричали у мене в голові. Це слово немов прорвалося з глибин моєї підсвідомості і з тріском вдарило мене по голові.

Нефілім.

Ось хто такий Бі-Джей, - Подумала я, хоч слово і не говорило мені ні про що. - І вони намагаються змусити його принести клятву вірності.

Це осяяння було жахливим, бо я не знала, що воно означало. Звідки у мене це взялося? Як я могла знати, що відбувається, якщо ніколи раніше такого не бачила?

Але я відкинула всі думки про це, коли в провулок звернув білий SUV і ми завмерли від осветившего нас світла фар. Гейб обережно опустив монтировку, ховаючи її за ногою. Я молилася, щоб, хоч би хто був за кермом, він повернув назад і викликав поліцію. Якщо водій під'їде ближче - ну, я вже бачила, що може зробити Гейб, щоб переконати людей не допомагати.

Я почала перебирати в розумі ідеї з приводу того, як поцупити звідси Бі-Джея, поки Гейб і інші отвлекутся, коли один з хлопців - той, що в сірій толстовці - запитав Гейба, - Думаєш, це Нефіліми?

Нефілім. Це слово. Знову. Тільки на цей раз сказане вголос.

Замість того, щоб заспокоїти мене, слово тільки посилило мій жах. Я знала це слово, і тепер здавалося, що Гейб з друзями теж його знали. Невже можливо, щоб це у нас було загальним? Як у нас взагалі може бути хоч щось спільне?

Гейб похитав головою. - Вони б з'явилися не на одній машині. Чорна Рука пішов би проти нас, не менше ніж з двадцятьма своїми хлопцями.

- Може, поліція? Просто машина не позначена. Я можу піти і переконати їх, що вони звернули не там.

Від того, як він це сказав, я задумалася, чи тільки Гейб володів настільки сильним гіпнозом. Може, його друзі теж володіли такими здібностями.

Хлопець в сірій толстовці зробив крок вперед, але Гейб виставив руку, зупиняючи його. - Почекай.

SUV з гуркотом під'їхав ближче, викидаючи з-під коліс гравій. Мої ноги тремтіли від адреналіну. Якщо виникне бійка, Гейб і інші, може бути, отвлекутся настільки, що я зможу взяти Бі-Джея під руки і відтягнути його подалі від провулка. Шанс невеликий, але все ж є.

Раптово Гейб вибухнув сміхом. Він поплескав друзів по спинах і блиснув зубами.

- Ну, ну, хлопці. Подивіться, хто заявився під кінець вечірки.

глава 7 |  глава 9
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати