На головну

Глава 1 |  глава 2 |  глава 3 |  глава 4 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |

глава 6

Під'їхавши до школи, я відшукала порожнє місце на задвірках парковки для учнів і, припарковавшись, побрела через газон до бічного входу. Спасибі сварці з мамою - я запізнилася. Після того, як я злиняв з дому, мені довелося добрих п'ятнадцять хвилин відсиджуватися в машині на узбіччі аби заспокоїтися. Вона зустрічається з Хенком Міллар. Вона що, садистка? Хоче остаточно зруйнувати моє життя? Нашу?

Всього один погляд на стягнутий у матері Блекберрі показав, що я запізнилася майже на всю першу пару. Дзвінок на перерву повинен був пролунати через десять хвилин.

Маючи намір залишити повідомлення, я набрала номер Ві.

- Привееет. Це ти, ангел? - Негайно відповіла вона своїм найспокусливішим тоном. Вона намагалася бути забавною, але мене немов вибило.

Янгол.

Всього лише звук цього слова обпалив мої щоки жаром. Подібно гарячої стрічці, мене знову огорнула стрімко піднімається чорнота, але на цей раз в ній було щось ще. Фізичне дотик, настільки реальне, що я застигла на місці. Я відчула легке, але разом з тим збуджували дотик до моєї щоки, як ніби-то мене пестила невидима рука, а потім м'яке, шалено спокусливе тиск на мої губи ...

Ти моя, Ангел. А я твій. І ніщо цього не змінить.

- Це безумство, - вголос пробурмотіла я. Бачити чорноту було одне, а цілуватися з нею зводило все це зовсім на інший рівень. Я повинна була припинити ці нав'язливі явища. Якщо так буде продовжуватися, я почну сумніватися в своїй осудності.

- Чого чого? - Перепитала Ві.

- О, паркуюся, - швидко знайшлася я. - Всі нормальні місця зайняті.

- Вгадай, у кого першою парою фізкультура? Це не справедливо. Я починаю свій вихідний, воняя, як слон в запарці. Невже люди, складові розклад, не розуміють, що таке сморід від тіла? Не розуміють, що таке кучеряве волосся?

- Чому ти не сказала мені про Скотті Парнелл? - Рівним голосом запитала я. З цього треба було починати. Між нами повисло напружене мовчання, тільки підтверджуючи мої підозри: вона розповіла мені не всю історію. Навмисно.

- Ах, так, Скотт, - нарешті невпевнено вимовила вона. - Ось ти про що.

- У ту ніч, коли я пропала, він підкинув до мого дому старий Фольксваген.

Ця деталь вислизнула з твоєї пам'яті вчора ввечері, так? Або ти просто не подумала, що це може бути цікаво або підозріло ? Ти - остання людина, від якого я чекала таку непереконливу версію подій, що призвели до мого викрадення, Ві.

Я чула, як вона нервово кусає нижню губу.

- Повинно бути, я упустила деякі моменти.

- Наприклад, той факт, що в мене стріляли?

- Я не хотіла травмувати тебе, - швидко промовила вона. - Те, через що ти пройшла, було дуже травмуючим. Більш ніж травмуючим. У мільйон разів гірше. Що ж я за один, якщо додам тобі ще до купи?

- І?

- Добре Добре. Я чула, що Скотт подарував тобі машину. Можливо, в якості вибачення за те, що був шовіністичної свинею.

- Поясни.

- Пам'ятаєш, у середній школі наші мами завжди вчили нас, що якщо хлопець задирає тебе, то ти йому подобаєшся? Ну, коли справа дійшла до відносин, Скотт так і застряг в сьомому класі.

- Я йому подобалася, - з сумнівом промовила я. Я не думала, що вона знову мені бреше, не зараз, коли я в відкриту підловив її, але, очевидно, що моя мама дісталася до неї першої і промила їй мізки на тему, що я занадто тендітна, щоб дізнатися правду. Все це було схоже на ходіння навкруги, якби, звичайно, я коли-небудь чула щось подібне.

- Досить, щоб купити тобі машину, ага.

- Я якось спілкувалася зі Скоттом протягом тижня перед викраденням?

- У ніч перед викраденням ти обшукала його кімнату. Але не знайшла нічого більш цікавого, ніж зів'ялу розсаду марихуани.

Зрештою ми до чогось дісталися.

- Що я шукала?

- Я ніколи не питала. Ти сказала, що Скотт пришелепкуватий. Очевидно, я потрібна була тобі тільки щоб допомогти вломитися до нього.

В цьому я не сумнівалася. Ві ніколи не були потрібні причини, щоб зробити якусь дурницю. Сумно те, що в цьому ми з нею схожі.

- Це все, що я знаю, - запевнила Ві. - Клянуся, чесно.

- Ніколи більше нічого від мене не ховай.

- Значить, ти мене прощаєш?

Я була сердита, але, на мій превеликий розчарування, я розуміла бажання Ві захистити мене. Так надходять кращі друзі, розсудила я. За інших обставин я б навіть висловила їй своє захоплення. І на її місці я, можливо, вчинила б так само.

- Ми квити.

Всю дорогу в в основний корпус я гарячково придумувала виправдання своєму запізнення, тому здивувалася, коли секретарка засікла моє наближення і, оглянувши два рази для вірності, вимовила:

- О! Нора. Як ти?

Ігноруючи її запобігливий співчутливий тон, я сказала:

- Я зайшла за розкладом.

- О. Подумати тільки. Так скоро? Ти знаєш, ніхто і не чекає від тебе, що ти відразу втягнешся, мила. Якраз сьогодні вранці ми обговорювали з колегами, що, на нашу думку, тобі потрібно пара тижнів, щоб ... - Вона підшукувала відповідне слово, оскільки правильно визначити те, що мені треба було пережити, було досить важко. Відновитися? Адаптуватися? Навряд чи.

- Освоїтися.

Вона була схожа на неонову вивіску, миготливу написом "Дуже шкода! Бідна дівчинка! Треба б з нею акуратніше ».

Я сперлася ліктем на стійку і нахилилася до неї.

- Я готова повернутися. Ось що має значення, чи не так?

Оскільки я вже була в поганому настрої, я додала:

- Я дуже рада, що школа навчила мене не брати до уваги будь-які інші думки, окрім мого власного.

Вона відкрила рот і знову закрила його. Потім все-таки почала ритися в жовто-коричневих папках на своєму столі.

- Давай подивимося, ти у мене точно десь тут ... Ага! Ось.

Вона витягла аркуш паперу з якоюсь папки і простягнула його мені. - Начебто все в порядку?

Я переглянула свій розклад. Поглиблений курс історії США, англійський для відмінників, охорона здоров'я, журналістика, анатомія і фізіологія, оркестр і тригонометрія. Очевидно, я вже підписала смертний вирок своєму майбутньому, коли записувалася на предмети в минулому році.

- Виглядає симпатично, - сказала я, закидаючи рюкзак за плече і протискуючись в двері кабінету.

Коридор за дверима висвітлювався тьмяними флуоресцентними лампами, які відкидають неясний відблиск на натерті воском підлоги. Подумки я повторювала сама собі, що це моя школа. Тут моє місце. Хоч це і різало слух, я в черговий раз нагадала собі, що тепер я учениця передостаннього року і, незважаючи на те, що не могла згадати закінчення попереднього курсу, в кінці кінців, незвичність зітреться.

Повинна стертися.

Продзвенів дзвоник. У ту ж саму мить двері всюди відкрилися і коридор заповнився людьми. Я злилася з потоком учнів, що пробиваються до туалетів, шафок і автоматам з содовою. Я злегка підняла підборіддя і дивилася прямо вперед. Але я відчувала на собі погляди моїх однокласників, коли вони дивилися на мене. Повторні погляди, які вони кидали на мене, були вже здивованими.

Вони повинні були вже знати, що я повернулася - моя історія стала хітом місцевих новин. А споглядання мене живою і здоровою ще більше підсилило цей факт. Їх питання витанцьовували попереду них самих і ясно читалися в спрямованих на мене цікавих поглядах. Де вона була? Хто викрав її? Які непривабливі, невимовні речі з нею відбувалися? І найважливіше питання на сьогоднішній день: Чи правда, що вона не пам'ятає нічого з того, що з нею сталося? Б'юся об заклад, що вона прикидається. Хто здатний просто так викреслити з пам'яті кілька місяців свого життя?

Я перебирала пальцями сторінки зошита, притиснутою до грудей, роблячи вигляд, що шукаю щось дуже важливе. «Я вас навіть не помічаю», - Мав на увазі цей жест. Потім я розправила плечі і зобразила погляд, повний байдужості. Може бути, навіть відчуженості. Але мої ноги трусилися. Я поспішила коридором, рухома лише однією метою, підганяє мене вперед.

Добравшись до жіночого туалету, я зачинилася в останній кабінці. Сповзла вниз по стіні, поки не сіла на підлогу. В горлі піднімався смак жовчі. Руки і ноги оніміли. Губи оніміли. Сльози капали з мого підборіддя, але я не могла поворушити навіть рукою, щоб стерти їх.

Наскільки б сильно я не заплющує, що не відключала зір, я все ще бачила їх косі, що засуджують особи. Я більше не була однією з них. Так чи інакше, без будь-яких зусиль з мого боку, я стала аутсайдером.

Я посиділа в кабінці ще кілька хвилин, поки не заспокоїлося дихання і не зникло бажання поплакати. В клас йти не хотілося, але і додому теж.

Те, чого я дійсно хотіла, було неможливо. Повернутися назад в часі і отримати другий шанс. Прожити все заново, починаючи з тієї ночі, коли я зникла.

Я тільки піднялася на ноги, коли почула шепіт у мого вуха, подібний потоку холодного повітря.

Допоможи мені.

Голос був настільки тихим, що я ледь чула його. Мені навіть здалося, що я сама його придумала. Зрештою, вигадувати щось - все, на що я останнім часом годилася.

Допоможи мені, Нора.

При звуці мого імені по руках побігли мурашки. Завмерши на місці, я напружилася, намагаючись знову почути голос. Звук виходив не зсередини кабінки - в ній я була одна - але він, здавалося, виходив і не з туалету.

Коли він закінчить зі мною, я все одно помру. Я ніколи не повернуся додому.

На цей раз голос звучав набагато сильніше і переконливіше. Я подивилася вгору.

Здавалося, він плив з вентиляційного отвору на стелі.

- Хто там? - Обережно покликала я.

Відповіді не було і я вирішила, що це початок ще однієї галюцинації. Доктор Хаулетт попереджав про це. Мої думки стали неспокійними. Треба якось збити цю установку. Треба відвернути поточний хід думок і розсіяти чари, перш ніж вони поглинуть мене.

Я вже потягнулася до дверного замка, коли раптовий образ вибухнув у мене в голові, затьмарюючи погляд. У жахливою розпливається картині, я більше не бачила туалет. Замість плиток під ногами раптово опинився бетонну підлогу.

Металеві крокви над головою перетинали стелю подібно гігантським павуковим ногам. Уздовж однієї стіни геть йшов ряд піднімаються гаражних дверей.

Моя галюцинація перенесла мене всередину ...

Складу.

- Він відпиляв мої крила. Я не можу полетіти додому - Тремтів голос.

Я не бачила, кому належав голос. Оголена лампочка над головою висвітлювала конвеєрну стрічку в центрі складу. Крім неї, будівля була порожнім.

Весь простір складу заповнив гул - включився конвеєр. З темряви в кінці конвеєра долинув брязкітливий механічний шум. І цей шум щось ніс мені.

- Ні, - сказала я, бо це було єдине, що спало на думку. Я витягнула руки перед собою, намагаючись відчути двері туалетної кабінки. Це була галюцинація, про яку попереджала мама. Я повинна була пробитися крізь неї і знайти шлях назад в реальний світ. Тим часом жахливий металевий скрегіт ставав все голосніше.

Я подалася назад від конвеєра, поки не втиснулася в цементну стіну.

Розуміючи, що тікати нікуди, я могла тільки дивитися, як з тіні, гуркочучи і клацаючи, висунулася металева клітка, рухаючись до краю світу. Її прути випромінювали примарний синій електричне світло, але мою увагу привернуло не це.

Людина, згорблений всередині. Дівчина, зігнувшись, щоб поміститися в клітці, її руки, обхопивши прути, її сплутані синяво-чорне волосся, що впали на обличчя.

Її очі дивилися крізь пелену волосся і здавалися безбарвними. Її шию обвивала довга мотузка, що світилася тим же надприродним блакитним світлом.

Допоможи мені, Нора.

Я хотіла кинутися до виходу. Але мені було страшно бігти в сторону гаражних дверей, боячись, що вони ще глибше вкинуто мене в галюцинацію. Мені потрібна була моя власна двері.

Одна, через яку я могла врятуватися, повернувшись назад в шкільний туалет.

- Не давай йому намисто! - Дівчина відчайдушно трясла прути клітки. - Він думає, що воно в тебе. Якщо він отримає намисто, його вже не зупинити. У мене не буде вибору. Мені доведеться розповісти йому все!

Моя спина змокла від пахв до попереку. Намисто? Яке намисто?

- Немає ніякого намиста, - Сказала я собі. - «І дівчина, і намисто - дикі вигадки твоєї уяви. Прожени їх геть. Прожени. Їх. Геть! »

Різко продзвенів дзвінок.

І мене тут же немов висмикнули з галюцинації. Замкнені двері туалетної кабінки перебувала в парі дюймів від мого носа.

МІСТЕР Сарраф - відстій.

Б. Л. + Дж. Ф. = ЛЮБОВ.

ДЖАЗ БЕНД пече.

Я витягнула руку, провівши пальцями по глибоких подряпин. Двері були реальною. Я з полегшенням зсутулилася.

В туалет увірвалися голоси. Я здригнулася, але вони були нормальними, щасливими, невимушеними. Через тріщину в двері я бачила, як перед дзеркалом вишикувалися три дівчини. Вони збивали волосся і підфарбовували губи блиском.

- Треба сьогодні ввечері замовити піцу і подивитися фільм, - сказала одна з них.

- Не можу, дівчинки. Сьогодні ввечері тільки я і Сюзанна, - я дізналася голос, що належить Марсі Міллар. Вона стояла в середині, поправляючи білявий хвіст збоку і закріплюючи його рожевим пластмасовим квіткою.

- Ти проміняла нас на свою матусю? Хм, в натурі?

- Хм, да. Змиріться з цим, - відповіла Марсі.

Дві дівчини з обох боків від Марсі демонстративно надули губи. Це були Еддісон

Хейлз і Кессі Суїні. Еддісон була з групи підтримки, як і Марсі, але якось раз я чула, як Марсі визнавалася, що єдина причина, по якій вона дружить з Кессі - то, що вони живуть в одному районі. Їх пов'язував тільки той факт, що обидві вони вели однаковий спосіб життя. Як горошини в стручку - дуже багатому стручку.

- Навіть не починайте, - сказала Марсі, але посмішка в її голосі ясно давала зрозуміти, що їй лестило їх розчарування. - Я потрібна мамі. Так що дівчатка гуляють.

- Вона ... Ну ти знаєш ... У депресії? - Запитала одна з дівчат, по-моєму, Еддісон.

- Серйозно? - Розсміялася Марсі. - Вона взялася за домашнє господарство. Вона все ще член яхт-клубу. Плюс вона змусила мого батька купити їй Лексус SC10. це тааак мило! І я клянусь, половина одиноких хлопців в місті вже їй подзвонили або навіть заскочили на хвилинку. - Марсі відзначала кожен пункт, зображуючи пальцем галочку так плавно, що я подумала про те, що мова була ретельно відрепетирували.

- Вона така гарна, - зітхнула Кессі.

- Точно. Кого б не підчепив мій татко, цей хтось буде на порядок нижче.

- Він з кимось зустрічається?

- Ні. У моєї мами всюди друзі. Хто-небудь обов'язково б їх побачив. Отже, - продовжила вона голосом пліткарки. - Ви чули новини?

- Про Норі Грей?

При згадці імені мої коліна підігнулися, і я сперлася рукою об стіну, щоб не впасти.

- Вони знайшли її на кладовище і кажуть, що вона нічого не пам'ятає, - продовжувала Марсі. - По ходу справи, вона настільки перелякалася, що намагалася втекти від поліції. Вона думала, що вони хотіли їй нашкодити.

- Моя мама сказала, що її викрадач, напевно, промив їй мізки, - сказала Кессі.

- Типу якийсь стриманий хлопець змусив її думати, що вони одружені.

- Фу! - Проговорили всі разом в унісон.

- Що б не трапилося, вона тепер бракований товар, - промовила Марсі. - Навіть якщо вона говорить, що нічого не пам'ятає, підсвідомо вона знає, що сталося. Їй доведеться тягти на собі цей тягар все життя. Напевно, їй варто було б навіть обернутися жовтою стрічкою з написом «Не наближатися і не перетинати».

Вони захихикали. Потім Марсі сказала:

- Пішли в клас, дівчата. Я вже вичерпала ліміт перездач. Секретарки замикають їх в стіл. Повії.

Я довго чекала після того, як вони пішли, просто щоб переконатися, що туалет і коридор порожні. Потім вислизнула в двері. Я швидко дійшла до кінця коридору, протиснулася через вуличну двері і по дорозі до стоянки для студентів зірвалася на біг.

Я пірнула в Фольксваген, задаючись питанням, з чого я вирішила, ніби зможу повернутися до звичайного життя і саме з того місця, де з неї вивалилася.

Тому що ось у чому суть. Життя не зупинялася.

Вона рухалася далі без мене.

глава 5 |  глава 7
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати