Головна

Глава 1 |  глава 2 |  глава 6 |  глава 7 |  глава 8 |  глава 9 |  глава 10 |  глава 11 |  глава 12 |  глава 13 |

глава 4

У страху і розгубленості я зім'яла записку і жбурнула нею в стіну.

Підійшовши до вікна, я поторсала замок, щоб упевнитися, що він надійно замкнений. Я побоялася відкрити вікно і визирнути на вулицю, але приставила козирком руки до очей і почала вдивлятися в тіні, що розтягнулися на галявині як тонкі довгі кинджали. Я й гадки не мала, хто міг би залишити записку, але в одному була впевнена: я замкнула замок перед тим, як піти. А до того, як ми піднялися на ніч наверх, я бачила, як мама пройшлася по дому і перевірила всі вікна і двері не менше трьох разів.

Так як же непроханий гість потрапив всередину?

Та й що значила записка? Вона була таємнича і жорстока. Збочена жарт? На даний момент це була моя найкраща здогад.

Я штовхнула двері маминої спальні в кінці коридору, відкриваючи її досить, щоб заглянути всередину. - Мама?

Вона різко підхопилася, витягаючи в темряві, немов шомпол. - Нора? Що таке? Що трапилося? Поганий сон? - Пауза. - Ти щось згадала?

Я включила лампу біля ліжка, раптово злякавшись темряви і того, що я не можу побачити. - Я знайшла в своїй кімнаті записку. У ній було написано, щоб я не обманювала себе, думаючи, що я в безпеці.

Вона моргнула через раптового спалаху світла, і я бачила по її очам, як до неї доходить сенс моїх слів. Від несподіванки вона тут же прокинулася остаточно. - Де ти знайшла записку? - Запитала вона.

- Я ... - я переживала, як вона відреагує на правду. З нинішньої точки зору все це було жахливою ідеєю. Вислизнути? Після того, як мене викрали? Але було важко боятися можливості бути викраденою вдруге, коли я навіть не пам'ятала перший. І мені потрібно було піти на кладовище заради власної осудності. Чорний колір вів мене туди. Нерозумно, нез'ясовно, але все ж це правда. - Вона була під моєю подушкою. Я, мабуть, не помітила її перед тим, як лягла спати, - збрехала я. - Коли я уві сні повернулася, то почула шурхіт паперу.

Вона одягла халат і побігла в мою кімнату. - Де записка? Я хочу прочитати її. Потрібно негайно повідомити про це детективу Бассо.

Вона вже взяла телефон. Вона вбила його номер по пам'яті, і я подумала, що вони, мабуть, тісно співпрацювали під час тих тижнів, коли мене не було.

- У кого-то ще є ключ від будинку? - Запитала я.

Вона підняла палець, показуючи, щоб я почекала. Голосова пошта , Промовила вона одними губами. - Це Блайт, - сказала вона системі повідомлень детектива Бассо. - Зателефонуйте, як тільки отримаєте це повідомлення. Нора знайшла в своїй спальні записку сьогодні вночі. - Її очі на мить зупинилися на мені. - Вона може бути від людини, який викрав її. Двері були закриті всю ніч, так що записку, мабуть, поклали під її подушку до того, як ми прийшли додому.

- Він скоро передзвонить, - сказала вона мені, повісивши трубку. - Я віддам записку офіцерові на вході. Він може захотіти оглянути будинок. Де вона?

Я показала на зім'ятий паперову кульку в кутку, але не рушила, щоб підняти його. Я не хотіла знову бачити послання. Чи було це жартом ... або загрозою? Те, що ти вдома, не означає, що ти в безпеці. Судячи з тону, це була загроза.

Мама розправила листок на стіні, розгладжуючи зморшки рукою. - Лист чистий, Нора, - сказала вона.

- Що? - Я підійшла, щоб подивитися ближче. Вона була права. Напис зникла. Я квапливо перевернула листок, але він був зруйнований, а з іншого боку.

- Вона була тут, - сказала я, збита з пантелику. - Вона була ось тут.

- Тобі могло здатися. Або наснитися, - м'яко сказала мама, притягнувши мене до себе і погладивши по спині. Від цього руху мені не стало комфортніше. Чи була можливість, що я просто придумала послання? Через що? Через параної? Або нападу паніки?

- Мені не здалося. - Але звучало це не так вже впевнено.

- Все добре, - прошепотіла вона. - Доктор Хаулетт говорив, що таке може трапитися.

- Що може трапитись?

- Він говорив, що є велика ймовірність, що ти будеш чути речі, яких немає насправді ...

- які , Наприклад?

Вона спокійно відповіла. - Голоси і інші звуки. Він нічого не говорив про те, що ти будеш бачити щось, чого немає, але всяке може трапитися, Нора. Твоє тіло намагається відновитися. Воно переживає великий стрес і ми повинні бути терплячими.

- Він сказав, що у мене можуть бути галюцинації ?

- Шшш, - сказала вона м'яко, взявши моє обличчя в свої руки. - Можливо, потрібно, щоб це все сталося перед твоїм одужанням. Твоє свідомість робить все можливе, щоб зцілитися, і ми повинні дати йому час. Як і будь-якого іншого пошкодження. Ми пройдемо через це разом.

Я відчула, як до горла підкочується кому, але я стримала сльози.

Чому я? З мільярдів людей, чому я ? Хто зробив це зі мною? Думки крутилися, намагаючись вказати на когось, але у мене не було особи, голосу. Я не мала ні найменшого поняття.

- Тобі страшно? - Прошепотіла мама.

Я відвернулася. - Я злюся.

Забравшись в ліжко, я на подив швидко заснула. У полоні в тому незрозумілому, безладному місці, між неспання і глибоким сном, мої думки безцільно блукали по довгому темному тунелю, звужує з кожним кроком. Сон, благословенний сон, впевнено огортав мене, дозволяючи цій ночі, яка принесла мені стільки відкриттів, спливати від мене геть.

В кінці тунелю з'явилася двері. Вона відкрилася зсередини. Світло слабо освітлював обличчя настільки знайоме, що я майже прокинулася. Його чорне волосся завивали біля вух, мокрі після душу. Бронзова шкіра, гладка і пружна, покривала високе довге тіло, що піднімалося з мене як мінімум на 15 сантиметрів. Джинси сиділи на стегнах низько, але його груди була голою, а ноги босими, і на одному плечі лежало рушник. Ми зустрілися поглядом, і його знайомі чорні очі потонули в моїх з подивом ... яке змінилося хвилюванням.

- Що ти тут робиш? - Низьким голосом запитав він.

Патч, подумала я, і моє серце почало битися швидше. це Патч .

Я не могла згадати звідки, але я його знала. Картини в моїй голові були як і раніше розрізнені, але при вигляді його маленькі шматочки почали потроху складатися в єдине ціле.

Спогади, від яких у мене в животі запурхали метелики. Я побачила себе сидячи поруч з ним в класі біології. В іншому спогаді він стояв дуже близько, показуючи, як грати в більярд. І мене обпекло гарячої білої спалахом, коли його губи обрушилися на мої.

Я шукала відповіді і вони привели мене сюди. До патч . Я знайшла спосіб обійти свою амнезію. Це не був просто сон; це був підсвідомий шлях до патч. Тепер я зрозуміла величезне почуття, що руйнує все всередині мене, яке завжди залишалося незадоволеним. На якомусь глибокому рівні я знала те, що мій розум не міг збагнути. мені потрібен був Патч. І з якої б то не було причини - будь це доля, удача, сила бажання чи то, чого я ніколи можу і не зрозуміти - я знайшла його.

І крізь шок, я знайшла в собі сили пролепетати. - Це ти мені скажи.

Він висунув голову з дверей, подивившись вниз тунелю. - Це сон. Ти ж розумієш це?

- Тоді чому тебе турбує, переслідує мене хто-небудь?

- Тобі не можна тут перебувати.

Різкі, холодні слова вилетіли у мене з рота. - Схоже, я знайшла спосіб з тобою спілкуватися. Думаю, залишилося тільки сказати, що я сподівалася на більш теплий прийом. У тебе є всі відповіді, чи не так?

Він притиснув свої пальці до мого рота. Весь цей час його очі не відривалися від мого обличчя. - Я намагаюся зберегти тебе в живих.

Мій розум моделлю, не в змозі осягнути, яке ж приховане повідомлення ніс мені цей сон. Єдиною думкою, пульсуючою у мене в голові, було

«Я знайшла його». Після всього, що сталося, я знайшла Патча. І замість того, щоб розділити мій захват, єдине почуття, яке виходить від нього - це ... холодна відстороненість.

- Чому я не можу нічого згадати? - Запитала я, ковтаючи кому. - Чому я не можу згадати, як, коли або ... або чому ти пішов? - Тому що я була впевнена, що саме це і сталося. Він пішов. Інакше зараз ми були б разом. - Чому ти не пробував знайти мене? Що сталося зі мною? Що сталося з нами ?

Патч зчепив руки замком у себе на шиї і закрив очі. Він став мертвотно нерухомим, не рахуючи тремтіння емоції, яка пробивалася під його шкірою.

- Чому ти кинув мене? - Глухо запитала я.

Він випростався. - Ти правда віриш, що я тебе кинув?

Ком в моєму горлі став ще більше. - А що я повинна думати? Тебе не було кілька місяців, а тепер, коли я, нарешті, знайшла тебе, ти насилу можеш дивитися мені в очі.

- Я зробив те єдине, що міг. Я здався, щоб врятувати твоє життя.

- Його жовна ходили з одного боку в інший. - Це було не найпростішим рішенням, але єдино вірним.

- Здався? Ось так просто? Скільки часу зайняло це рішення? Три секунди?

Його очі стали холодними від спогади. - Так, приблизно стільки.

Більше шматочків поєдналося. - Хтось змусив тебе кинути мене? Це ти намагаєшся мені сказати?

Він не відповів, але у мене була відповідь.

- Хто змусив тебе? Хто так сильно налякав тебе? Патч, якого я знала, ні від кого не бігав. - Біль, що вибухнула всередині мене, змусила мене перейти на крик.

- Я б боролася за тебе, Патч. Я б боролася !

- І програла б. Нас оточили. Він погрожував твоїм життям, і він би добре заробив на цій загрозі. У нього була ти, а значить, і я теж.

- У нього? Хто такий він ?

Відповіддю мені знову послужила тиша.

- Ти хоч коли-небудь намагався знайти мене? Або це було так просто, - мій голос надламався, - відпустити мене?

Ривком знявши рушник з плеча, Патч відкинув його. Його очі загорілися, а плечі піднімалися й опускалися при кожному вдиху, але мені здалося, що гнів спрямований не на мене.

- Тобі не можна бути тут, - сказав він жорстко. - Тобі треба перестати шукати мене. Тобі потрібно повернутися до свого життя і зробити все, що в твоїх силах. Чи не для мене, - додав він, ніби вгадуючи мою наступну фразу. - Для себе. Я зробив все, щоб тримати його подалі від тебе, і збираюся робити все, що можу, але мені потрібна твоя допомога.

- Начебто мені потрібна твоя допомога? - Відповіла я. - Патч, ти потрібен мені Зараз. Я хочу, щоб ти повернувся. Я заплуталася і мені страшно. Ти знаєш, що я абсолютно нічого не можу пригадати. Звичайно ж, знаєш, - сказала я з гіркотою від настігнувшей мене усвідомлення. - Тому й не прийшов, не шукав мене. Ти знаєш, що я не пам'ятаю тебе, і тому тобі вдається вислизати. Ніколи не думала, що ти вибереш простий вихід. Що ж, я не забула тебе, Патч. Я бачу тебе у всьому. Я бачу проблиски чорного - кольору твоїх очей, твого волосся. Я відчуваю твій дотик, я пам'ятаю, як ти тримав мене ... - задихаючись, я обірвала мову, не здатна продовжувати.

- Краще тобі не знати, - рішуче сказав Патч. - Це найгірше пояснення, яке я коли-небудь тобі давав, але для твого ж блага, деякі речі тобі не можна знати.

Я розсміялася, але звук був густим і болісним. - Так це кінець?

Він підійшов ближче, і коли я вже думала, що він притягне мене до себе, він зупинився, тримаючи себе в руках. Я видихнула, намагаючись не розплакатися.

Він сперся ліктем об одвірок, прямо над моїм вухом. Від нього виходив чарівно знайомий запах - мила і спецій - п'янкий запах, що пробуджує порив спогадів настільки приємних, що момент ставав ще більш нестерпним. Я розривалася від бажання доторкнутися до нього. Провести руками по його шкірі, відчути його руки, дбайливо обіймають мене. Я хотіла, щоб він вдихнув запах моєї шиї, щоб його дихання лоскотало моє вухо, поки він шепоче потаємні слова, що належать тільки мені. Я хотіла, щоб він був так близько, настільки близько, щоб нас неможливо було роз'єднати.

- Це не кінець, - сказала я. - Після всього, через що ми пройшли, ти не маєш права відштовхувати мене. Я не збираюся дозволити тебе так просто піти. - Я не була впевнена, чи була це загроза, мій останній захисний укол, або ірраціональні слова, які йшли прямо з мого розбитого серця.

- Я хочу захистити тебе, - тихо сказав Патч.

Він стояв так близько. Вся ця сила, весь жар і мовчазна міць. Я не могла втекти від нього, ні зараз, ні коли-небудь. Він би назавжди залишився поруч, поглинаючи кожну мою думку, тримаючи моє серце в своїх долонях. Мене тягнуло до нього силами, які я не могла контролювати, що вже говорити про втечу.

- Але ти не захистив.

Він надзвичайно ніжно обхопив моє підборіддя руками:

- Ти справді так думаєш?

Я спробувала вирватися, але недостатньо сильно. Я не могла відкинути його дотик - ні тоді, ні зараз, ні коли-небудь. - Я не знаю що думати. Чи можеш ти звинувачувати мене за це?

- Моя історія довга, і не так багато в ній хорошого. Я не можу стерти її, але я не збираюся робити ще одну помилку. Чи не тоді, коли ставки настільки високі, не тоді, коли мова йде про тебе. У мене є план на цей рахунок, але для його здійснення потрібен час. - Цього разу він згріб мене в оберемок, прибираючи волосся з мого обличчя, і щось всередині зламалося від його дотику. Гарячі, мокрі сльози побігли по моїх щоках. - Якщо я втрачу тебе, я втрачу все, - прошепотів він.

- Кого ти так сильно боїшся? - Знову запитала я.

Поклавши руки мені на плечі, він уперся лобом у мій. - Ти моя, Ангел. І я не дозволю будь-чого змінити це. Ти права, це не кінець. Це тільки початок, але в майбутньому нам буде нелегко. - Він втомлено зітхнув. - Ти не згадаєш цей сон і не повернешся сюди. Не знаю, як ти знайшла мене, але я повинен упевнитися, що ти не зробиш цього знову. Я зітру твої спогади про цей сон. Для твого ж блага - це наша остання зустріч.

Хвиля тривоги промайнула через моє тіло. Я відсторонилася, щоб поглянути в обличчя Патча і злякалася тієї рішучості, яку побачила на ньому. Я ледь відкрила рот, щоб запротестувати ...

І мій сон розсипався, немов замок з піску.

глава 3 |  глава 5
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати