На головну

Неможливість пізнання добра і зла |  Еволюція Всесвіту в напрямку любові |  Іноді просто добре бути |  Ілюзія спокою й умиротворення |  O свободу від страху |  почуття будинку |  Тероризм є не причина, а наслідок |  Черговий фільм: Кому це вигідно? |  Життя продовжується. Як це не дивно |  підприємництво |

Що таке кухонне філософія?

1.  I. Що таке діагностування навченості? З перерахованих альтернатив виберіть правильну, обґрунтувавши помилковість інших.
  2.  II. Що таке продуктогенний фактор?
  3.  III. Що таке клімат і як впливає він на душевний лад і тілесне складання людини?
  4.  IV. ПРО ТЕ, ЩО ТАКЕ ІСТИННА СВОБОДА
  5.  XI. Що таке здатність до навчання?
  6.  XXX. ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ - ВЕЛИКА ПУСТКА буддистів (будителів, будетлян, людей, які тут, скоро будуть).
  7.  А) Що таке знак?

(Замість передмови)

Кухонної філософією презирливо називають розумування по кухнях, дилетантські погляди, висловлювані простими представниками роду людського, які шукають відповідей на вічні питання філософії, релігії, політики, мистецтва. На жаль, ніхто не дає мені задовільної відповіді, як пити гіркий щоденний напій життя, про що думати, до чого прагнути, на що сподіватися. Кожному мислячій людині рано чи пізно доводиться вирішувати для себе ці питання. У цьому збірнику есе я намагаюся шукати відповіді для себе. Це просто мої думки - нічого більше. Вони не є ні щасливими одкровеннями, ні науковими теоріями, ні моральними настановами. Боже упаси, я ні на що не претендую, не тому, що не вважаю себе неправим, а тому, що не хочу витрачати сили і час на порожні суперечки. Прийміть мої думки як деяку даність, якщо побажаєте; якщо не побажаєте, забудьте про моє існування, як не знали про нього до того, як відкрили цю книгу. Тому що, говорячи словами Декарта: «Хто береться давати настанови, повинен вважати себе вправнішим тих, кому він їх дає; найменша його помилка заслуговує осуду <...> я сподіваюся, що [це твір] кому-небудь буде дуже корисним, нікому не приносячи шкоди, і що все будуть вдячні за мою щирість ». [2]

анотація |  Прощення як засіб досягнення свободи
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати