Головна

секретар

  1.  C. Секретар
  2.  З певним напруженням я став міркувати, чим насамперед почати мені свій день, як згадав, що я келейник і секретар. Чи не наважуючись увійти до І.
  3.  Секретар комісії ___

За найскромнішими мірками, твоя секретарка повинна бути твоїм охоронцем, сторожем, дипломатом, генералом і повністю залежати від твоєї щедрості і доброї волі щодо її фінансового та психологічного благополуччя.

Ти повинен довіряти своєму секретарю більше, ніж свою дружину. Вона буде знати все, що знаєш ти, про твоє бізнесі, - за винятком тих твоїх довгострокових планів (у всій повноті їх подробиць), в які ти віддаси перевагу її не посвячувати, - а багато аспектів твого бізнесу вона знатиме краще і докладніше, ніж ти сам. До того ж, вона набагато ближче до джерел надійних офісних пліток і махінацій офісної політики і стане для тебе перевіреним і точним джерелом інформації.

Ніколи і ні за яких обставин не проси її зробити каву. Пішли за ним, щоб вона могла випити чашку разом з тобою, коли його принесуть.

Вона необхідна для успіху всіх твоїх ділових планів і може знищити тебе швидше твоїх конкурентів або федеральних законів, якщо у неї з'явиться таке бажання. Зроби її щасливою. Її ворожість не те, що ти хочеш коли-небудь отримати. Маючи все, дай їй красивий титул, відповідальність і авторитет, рівний йому, разом з хорошою зарплатою.

Природно, все романтичні захоплення з нею є строгим табу.

 Consigliere |  Директор з персоналу


 Вступ |  Як потрапити в справу |  Офісна політика |  проблеми |  Керування часом |  Прийняття рішень |  аксіоми |  Прийом на роботу |  Солдати і лейтенанти |  Жінки і чоловіки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати