На головну

Я - мати. Я знаю, як правильно |  Дія: я почала дуже уважно спостерігати за собою і своїми висловлюваннями на адресу чоловіка, своїми реакціями на його слова. |  Правильне делегування повноважень ... чоловікові |  ЯК делегувати чоловікові частину своїх повноважень і підключити його до ведення домашнього господарства? |  Батьки не пригнічує бажання дитини, він їх поважає і до них прислухається. |  Перший етап - до року |  Хочу сказати вам з усією відповідальністю: слінг - найбільший винахід людства! |  Триколісні коляски мають більш легке шасі, що значно полегшує її вага. |  Другий етап - після року |  Так що ж робити? Як налагодити «правильні» взаємини з власною дитиною? |

При цьому найбільш корисними виявляються такі прості речі як, наприклад, читання своїй дитині книг.

1.  Сучасний ПРОЧИТАННЯ АЗБУКИ КИРИЛА І МЕФОДІЯ
  2.  I. Яке визначення найбільш повно виражає сутність програмованого навчання?
  3.  II етап. Читання і осмислення тексту
  4.  II. Погляд з висот органічної будови людської голови на істоти нижчі, що наближаються за складом свого до людини
  5.  III. Забезпечувати кожній дитині можливість радісно і змістовно прожити період дошкільного дитинства
  6.  III. Забезпечувати кожній дитині можливість радісно і змістовно прожити період дошкільного дитинства
  7.  III. Забезпечувати кожній дитині можливість радісно і змістовно прожити період дошкільного дитинства

А тим часом справжній розвиток наших дітей відбувається в дуже простих речах. Найважливішим для нього умовою є спілкування з оточуючими людьми, головну роль в якому займають батьки, а також інші члени «ближнього кола» (бабусі, дідусі, брати, сестри).

Тут важливо підкреслити, що прикладом подібного спілкування НЕ може бути дитячий сад, навіть самий хороший. Спілкування, про який я говорю, відрізняється особливою близькістю і задушевністю. А так можуть взаємодіяти з дитиною тільки близькі люди. Саме при такій взаємодії у дитини формується мозок - зокрема зони, що відповідають за емоційність і контакт з іншими людьми. А ці зони в свою чергу мають колосальне значення для здійснення всіх когнітивних процесів мозку.

При цьому найбільш корисними виявляються такі прості речі, як, наприклад, читання своїй дитині книг.

Таке близьке спілкування розвиває у нього інтерес до мови, словами, ідеям. Крім того, з дітками необхідно розмовляти - Обговорювати відбуваються навколо речі, розповідати, чому дорослі раптом взяли те чи інше рішення, які причини лежать в основі тих чи інших вчинків. Подібні проговорився важливі з двох причин:

- Вони сприяють розвитку дитини;

- Ви починаєте з самого початку ставитися до своєї дитини як до особистості. Тому в розмові не можете обмежитися фразами: «так», «ні», думаючи, що він все одно нічого не розуміє.

У розмові про розвиток важливо ще раз згадати спільну діяльність , Про яку йдеться вище. Саме в спільних справах дитина набуває необхідні вміння та навички, навчаючись всьому необхідному у рідну людину.

Виявляється, все так просто! Моя вам порада - не варто витрачати час і роздумувати над тим, як би краще розвинути свою дитину. Потрібно просто жити, спілкуватися, проявляти інтерес, терпіння.

Звичайно, багато авторів розвиваючих програм і методик зі мною не погодяться. Це їх право. Я лише висловлюю свою точку зору, якої також дотримується ряд психологів та інших фахівців в області розвитку дитини.

Я вірю що справжня навчання і розвиток відбувається у взаємодії з іншою людиною , А не в розгляданні на екрані пересуваються фігурок.

А зараз я хочу з вами поділитися деякою корисною інформацією, пов'язаною з вищезазначеним читанням.

Як правильно вибирати дитячі книги

Скажіть, як ви вирішуєте, які книги придбати вашій дитині?

...

читаємо малюкові

У важкі моменти просто необхідно поставити себе на його місце для того, щоб відчути всю силу його болю і страждання. |  Скажіть, як ви вирішуєте, які книги придбати вашій дитині?
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати