На головну

Князь Палаель. Частина друга. 1 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 5 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 6 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 7 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 8 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 9 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 10 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 11 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 12 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 13 сторінка |

Князь Палаель. Частина друга. 3 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

- Серця Гор! Великі Сховища Сили! Терміново несіть їх сюди зі скарбниці Будинки! - Крикнув він помічникам Голови Дому та, не витримавши, побіг слідом за ними. Піріцель, затримавшись на мить, зірвався слідом.

Минувши кілька коридорів, вони вибігли до великого залу, в дальньому кінці якого була маленька двері. Біля дверей стояла охорона, яка складається з пари гвардійців і одного мага Будинки. Вони було сіпнулися, але потім, упізнавши вбіг ельфів, злегка розслабилися.

- Піріцель! Ключ з собою? - Завмерши біля дверей, запитав архимаг.

- Так, з собою! - Глава Будинку вже плюнув на все порушення етикету, яких припускаються Ракселем при сторонніх, так як зрозумів, що справа дійсно прийняло дуже серйозний оборот. Настільки серйозний, що Піріцель мав можливість в перший раз в житті побачити Прецікаву картину - швидко біжить Архимаг.

Відкривши замки, Глава Будинку відчинив двері до скарбниці Будинки, пропускаючи вперед Ракселя. Той, увірвавшись в невелике приміщення, знизу доверху заставлені скринями, швидко озирнувся і, запримітивши в дальньому кінці кімнати стелаж, попрямував до нього. Там лежали три воістину величезні камені, прозваний Серцями Гор, що були сховищами магічної енергії.

- Виходити в Астрал буду звідси! - Заявив архимаг. Він зняв зі стелажа два камені, поклав їх на підлогу і сів поруч, поклавши долоні зверху на Сховища Сил. Після чого впав у транс.

Усі присутні завмерли в очікуванні.

Раксель, все так же, з помітним зусиллям, подолав бар'єр, виставлений демоном, благо зараз було багато енергії від сховищ Сили, і виявився в астралі в тій самій точці, звідки покинув його в останній раз.

Побачивши трясся таїв, завмерлого на місці, архимаг гукнув його:

- Таїв!

Таїв не відгукнувся, втупившись кудись вгору. Архимаг підняв голову, подивившись туди ж, куди безвідривно дивився таїв.

- Боги !!! - Мимоволі вирвалося у Ракселя.

Астральний демон плавно опускався прямо на них !!! Архимаг підняв руки в напрямку демона, і з його долонь зірвалися блискавки, енергію для створення яких він щедро подчерпнул з сховищ. Вони полетіли до тіла астрального демона, але, на превеликий жах Ракселя, прямо перед цим тілом, який представляв собою сферу, виникла темна стіна, що поглинула блискавки. Архимаг навіть не уявляв, що це за заклинання таке, за допомогою якого демон настільки успішно зупинив Удар Силою. До цього вважалося, що від подібного удару захисту немає! Можна ухилитися, втекти, якщо завдавали ударів знаходиться на значній відстані, але ніяк не захиститися !!!

З тіла демона галузі кілька щупалець, одне з яких несподівано подовжився, практично миттєво подолавши відстань до таїв, і пронизало останнього. Таїв заверещав, руками схопившись за щупальце, що волік його в сторону демона, і спробувавши висмикнути його з себе. Потім він закричав ще голосніше, і почав зникати, як ніби всмоктуючись у жахливий відросток, на який був насаджений. Через пару тім таїв не стало ...

Архимаг не міг поворухнутися, переляканий на смерть щойно побаченим. Ніколи раніше він не бачив, як гине Душа, яку з'їдає заживо якимось чудовиськом ... Раксель навіть не зробив спроби вийти з Астрала ...

Але ще бо льшие шок він пережив, коли сфера раптом почала стискуватися, набувати обрисів фігури ... ельфа !!! І цей ельф, опустившись на землю, підійшов до архімагу впритул. Щось було дуже знайоме в його рисах обличчя ... Немов бачив його колись ...

- ПАЛАЕЛЬ !!! - Скрикнув архимаг. Він несподівано згадав, де і коли бачив цього ельфа. В Академії, де Раксель очолював факультет магії астрального напрямки! Він був у складі тієї групи магів, що тестувала спадкоємця Великого Князя.

- Так, - прошепотів йому Палаель. І шепіт неймовірним чином рознісся далеко за Австралія, немов шептали одночасно багато тисяч ельфів, - це я. Архимаг Раксель?

- Так, - беззвучно прошепотів архимаг.

- Бунтуючи потихеньку? Тоді знайте, - очі Палаеля запалали демонічним червоним вогнем, і він, заглянувши тремтіти Ракселю прямо в очі, по окремості вимовив, - Я .... ІРУ ..... В ЛІС ....

Після чого невідома сила викинула Архимаг з Астрала.

князь Палаель

Викинувши Архимаг в реальний шар, я зупинився і зайнявся підрахунками. Відновивши в пам'яті весь ланцюжок своїх дій з того моменту, як покинув Будинок, нарахував тридцять сім ельфів, яких вдалося «поглинути». Більш в астралі над Іль-ЕРОА нікого не було. Після повернення в тіло, займуся приєднанням отриманих від Душ Ключів до свого. Несподівано прийшла думка про те, що напевно серед поглинених Душ була хоч одна зі здібностями до цілительства.

-Була, - Пролунав голос Учителя

- Дуже добре! Тепер зможу зцілювати, - порадів я.

- Рано радієш. Зцілювати на прийнятному рівні ти будеш, але не скоро.

- Що таке?

- Я тобі не говорив? Цей напрямок магії погано поєднується з темною стихією. Без проблем зцілювати зараз ти зможеш тільки істот, з переважною демонічної складової.

- Демонов?

- Не тільки. Скажімо так, мешканців інферно і всіх істот, схильних до магії Темної Стихії.

- Але чому? Чому так вийшло?

- Ти собі не віддавав звіт, а що ж таке зцілення? Якщо не розглядати тільки як оперування окремим видом енергії, здатним взаємодіяти з усіма іншими різновидами енергій, будь то енергія Стихії Землі або Стихії Вогню, загалом, не суть.

- Ну ... - завагався я, - важко відповісти, оскільки сам не вивчав, а істинний Палаель заняття по цілительства в нахабну прогулював.

- Добре, поясню тобі. Дар цілительства передбачає під собою не тільки роботу з окремим різновидом енергії, можливість якої ти отримав через відповідний Ключ, але перш за все твоє вміння бачити енергетичні потоки істоти, які були до пошкодження або хвороби.

- Але я ж бачу енергетику живих істот! І не тільки в реальному шарі, але і в астралі! - Заперечив я.

- Саме так! Ти бачиш поточний стан енергетики організму! Ти не можеш приєднатися до каналів і вважати з початкової складової, як все було до того, як цей організм отримав пошкодження. Навіть найпростішу хвороба не зможеш вилікувати, оскільки не зрозумієш, як йшли енергетичні струми в організмі до неї. Таким чином, не зрозумієш причини хвороби. Зрозумів?

- Загальний принцип зрозумів, - засмучено зітхнув я, - і що тепер? Ніколи не зможу освоїти цей напрям магії?

- Чому ж? Зможеш, але тільки шляхом тривалих тренувань і самовдосконалення. Коли навчишся зчитувати інформацію з початкової енергетичної складової живого організму, тоді можна буде вважати, що освоїв цілительство.

- Але як же місцеві цілителі управляються? Вони ж користуються плетивами, особливо не вникаючи ні в які енергоканали!

- Дивлячись хто. Місцеві архімагу-цілителі плетивами не користуються. Якраз вони «бачать» структуру енергоканалів організму. Для інших же плетіння подібні милиць. Вони ...

Його слова заглушив сигнал тривоги, що пролунав в голові і планував наступне - мою сигнальну мережу перетнув маг. І судячи по силі сигналу, не один. Необхідно терміново повертатися.

- Потім договоримо! - Кинув я Учителю і, перемістившись в середні шари, рвонув з усією доступною швидкістю в бік свого тіла.

Коли був уже недалеко від тіла, що сталося через пару терцій після спрацювання сигналки, несподівано відчув недобре. Начебто зв'язок з тілом почала слабшати, спочатку повільно, потім все швидше.

- Що це? - Здивовано запитав у Вчителя.

- Раджу поквапитися! Хтось активував артефакт Харона поруч з твоїм фізичним тілом! Точно такий же використовувався під час нападу на таверну ... Ризикуєш втратити зв'язок з тілом. А в астралі ти загинеш, оскільки поки що не здатний існувати виключно в ньому.

- Млять !!! - Мимоволі вирвалося у мене. Я помчав до тіла, вичавлюючи з себе швидкість, яку раніше, як мені здавалося, був не в змозі розвинути, одночасно кидаючи всю доступну енергію на підтримку тієї незримої нитки, що нас пов'язувала, і відчуваючи, що рахунок пішов на секунди ....

Ніберійскій загін.

Переїхавши маленьку річечку по дерев'яному містку, порядком підгнилі і зруйнованому, Седрік змахнув рукою, закликаючи загін зупинитися. Після чого зосередився, немов прислухаючись до своїх внутрішніх відчуттів.

- Щось трапилося? - Запитав його Норус, але Седрик тільки відмахнувся.

Тоді воїн озирнувся по сторонах. У навколишньої місцевості нічого примітного не було - все та ж петляє дорога, втрачається в густій ??рослинності лісового масиву, річка, яку вони вже подолали. Помітивши неподалік маленький струмочок, що впадає в цю річку, Норус наказав воїнам і магам загону поповнити фляги, якщо кому це було потрібно. Хоча, можна було цього і не робити, адже мага вони ось-ось наздоженуть, якщо вірити Седрику, а в перемозі над ним Норус не сумнівався, так як багато чув про дії артефакту Харона, який був у загону. Назад же, в Нібер, він розраховував потрапити за допомогою переносного порталу, що теж у загону був.

Раптом з боку річки почувся сплеск, який змусив насторожитися воїна. Придивившись, він побачив гігантського сома, який полював за маленькою рибкою на мілководді, поруч з берегом.

- Ось це рибина !!! - Вигукнув один з воїнів, теж запримітив сома, - зловимо? У ньому м'яса стільки, що всьому загону на пару днів вистачить!

- Савуд, заспокойся, - посміхнувся Норус, - спочатку нам мага зловити треба. Та й навіщо нам сом? Дорога назад у нас багато часу не займе. Так що, нехай живе.

- Ех, - зітхнув той, - шкода ... Гаразд, живи, рибина.

Воїни і маги неголосно перемовлялися між собою, подекуди навіть чулися смішки. Подивися хто в цей момент на загін з боку, подумав би, що всі ці люди виїхали на прогулянку, але ніяк не на небезпечний захід, яке полягало в затриманні невідомого Архимаг. Норус само не обманювався, прекрасно відчуваючи нервозність, що охопила всіх членів загону. Сам зараз відчував те ж саме. До того ж приєднались неприємні передчуття.

- Довго ти ще? - Не витримавши очікування, запитав він Седріка.

- Усе. Рушаємо, - нарешті, відгукнувся той, - рухаємося з невеликою швидкістю. Це важливо!

- Чого зупинялися-то? - Норус кинув на мага зацікавлений погляд.

Седрік невизначено знизав плечима.

- Сигнальну лінію перетнули. На жаль, пізно її помітив. Уже після того, як ми в неї вляпалися ... - перервалися на тім і трохи подумавши, додав, - хоча, треба визнати, навіть якби і помітив заздалегідь, нічого б це не дало. Сховатися від сторожового заклинання, зробленого архімагу, мені не під силу. Не кажучи вже про те, щоб приховати весь загін ...

- Ти хочеш сказати, що маг тепер знає про нас? - Невесело запитав Норус.

- Так, - зітхнув Седрік, - знає. І швидше за все, чекає, коли ми під'їдемо.

- Так, треба б використовувати цей артефакт ... Як його ... Харона! - В порушення вигукнув воїн.

- Рано, - насупився маг, - чим далі ми проведемо його активацію від Архимаг, тим слабкіше буде вплив на нього. Під'їдемо ближче, тоді і наведемо в дію. Тим більше, переслідуваний маг не знає наших справжніх цілей. Для нього ми всього лише черговий проїжджаючий повз загін. Тому я сказав про необхідність пересування з невеликою швидкістю. Щоб не насторожити Архимаг.

- Але ми ж рухаємося! І артефакт рухається разом з нами! Чому його дію буде слабшати?

- Хм ... Артефакт, наведений в дію, обмежує магію на певній площі. Відразу. Далі він не більше ніж звичайний шматок каменю, принаймні до того моменту, поки знов не зарядиться. Зрозумів?

- Більш-менш, - скривився Норус, нічого не зрозумів з пояснень мага, - Гаразд, не моє це діло. Тобі видніше, коли застосовувати ... Далеко він?

- Ні, якщо маєш на увазі Архимаг. Він зараз стоїть на місці.

- Це я і так зрозумів, за наявністю сторожового заклинання.

- Його наявність ні про що не говорить, - похитав головою Седрік, - архимаг міг зробити його рухомим. Про те, що він стоїть на місці, говорить те, що заклинання не рухається.

Проїхавши кілька днів в мовчанні, Седрік підняв руку зі стиснутим кулаком. Даний жест означав «приготуватися». Всі члени загону напружилися, припинивши розмови між собою.

- Скоро, - одними губами прошепотів Седрік. Попереду, між дерев, видався просвіт, і через кілька тім загін виїхав на невелику галявину ....

- Он він! - Неголосно вигукнув Норус, побачивши на галявині дві фігури, одна з яких належала людині, копошиться в одній з сідельних сум, інша - ельфи, нерухомо сидів на землі.

- УСЕ!!! - Видихнув Седрік, - я активував артефакт !!! - І загін, з'їхавши з дороги, попрямував до цієї парочки.

Коли відстань між загоном і цією парою скоротилося до десяти ердов, вершники роз'їхалися, беручи ельфа і людини в кліщі. Незважаючи на активоване артефакт Харона, всі були насторожі, передчуваючи щось недобре. Тому наближалися повільно, заздалегідь діставши клинки. Природно, крім магів, яких в загоні налічувалося п'ять чоловік, включаючи Седріка. Вони могли лише констатувати відсутність магії.

- Людина зомбовані! - Раптом видав Седрік, - це видно за всіма зовнішніми ознаками! Швидше за все, йому наказано до останнього захищати господаря, в разі виникнення небезпеки, так що будьте обережні! Тим більше, сил у нього більше, ніж у звичайної людини.

- Ти, ти і ти, розберіться з ним! - Норус черзі тицьнув пальцем в трьох воїнів. Ті, що не спішуючись, наблизилися до зомбованих, який, піднявши замутнені очі, витягнув два клинка.

- Дворуким! - З досадою крякнув один з воїнів і зістрибнув з коня, побоюючись, що противник може того покалічити. Обидва товариша зробили те саме. Оточивши противника, вони одночасно кинулися в атаку, але той, крутанувшісь навколо своєї осі, примудрився відбити всі три удари, завданих з різних сторін. Але чудес не буває, троє проти одного ... Лише через три тіма з зомбованим людиною було покінчено.

- А що з магом? - Тицьнув мечем в бік Архимаг Норус.

Той як сидів з закритими очима, так і продовжував сидіти.

- Не знаю, - похитав головою Седрік, - подивитися магічним зором не можу. Магії-то немає! А так ... Нагадує стан трансу при виході в Астрал.

- Так що ж, він в астралі? - Здивовано запитав хтось із магів, - його ж прив'язкою мало висмикнути в фізичне тіло!

- Якщо вона була! - Заперечив інший.

- Швидше за все була, - пробурмотів Седрік, - недоумки архімагу не стають. Інше питання, якщо він далеко забрів по Австралія .... Могла і не витягнути.

Всі обговорення проходило на відстані в п'ять ердов від об'єкта. Ніхто не ризикував наблизитися. Подібного не сталося б, якби архимаг в нормальному стані. Налетіли б, скрутили, а так .... Незвично все було, неправильно. Що насторожувало. І вкупі з нехорошими передчуттями, мучівшімі більшість членів загону ...

- Детальніше пояснити можете? Що з ним могло статися, якщо він застряг в астралі? - Не витримав невідомості Норус.

- Тоді він помер, - пояснив йому Седрік, - тіло поки живо, а свідомість відсутня. Залишається сподіватися, що шукана річ знаходиться при ньому.

- Так що ж ми чекаємо? Навіть якщо він живий, то магією-то користуватися не може !!! - Норус спішився і рішучим кроком підійшов до архімагу, - зараз все і перевіримо! - При цих словах, ще двоє людей з числа воїнів зістрибнули з коней, і підійшли до свого командира з метою допомогти, при цьому не прибравши з рук мечі. На всякий випадок.

Норус потягнувся до архімагу .... І яскравий спалах засліпила всіх присутніх ...

князь Палаель

- Поспішай! - Набатом пролунав в голові голос Учителя, - вони вже розібралися з Расмусом! Вирішують, що робити з тобою!

Я про себе вилаявся. Тіло вже недалеко ... Швидше ... Швидше .... Ще швидше ... Нитка, що зв'язувала мене з тілом, практично перестала існувати, стоншена до межі - ось-ось зникне остаточно, і я залишуся повільно вмирати в астралі. Швидше ...

І ось скажена гонка по астральному шару добігає кінця, я вже відчуваю своє тіло. Воно поруч. Долаючи остання ділянка шляху, встигаю через «око» помітити присутніх навколо мене збройних людей, один з яких простягнув руки до мого тіла, що лежить в калюжі крові Расмуса. Останній ривок...

Усе!!! Встиг !!!

Чи не відкриваючи очей, із зусиллям змусив різко спалахнути яскравим світлом все енергоканали, що проходять по моїй аурі, сподіваючись таким чином збити напали на мене невідомих людей з пантелику. Це цілком мені вдалося, оскільки відкривши очі в наступні мить, побачив, як все мимоволі зажмурилися, а дехто і взагалі прикрив очі руками.

У число останніх увійшов і той боєць, що простягав до мене руки. Поруч з ним стояли ще два воїна, кожен з яких в одній руці тримав меч, а другий люто протирав очі.

- Керуй малими енергіями в межах своєї аури! - Крикнув Учитель, - На це ти вже здатний, оскільки потужності артефакту Харона не вистачає, щоб нейтралізувати магічний вплив всередині аури подібної сили!

За частки секунди оцінивши поточний розмір своєї аури, а вона в радіусі залишала вже близько двадцяти метрів, і запаси енергії, адже левову частку витратив на підтримку тієї нитки, що зв'язує моє фізичне і астральне тіло, зрозумів, що практично весь загін напали на мене особистостей знаходиться в межах моєї аури. Відмінно!

На інтуїтивному рівні я зробив те ж саме, що і під час тієї бійки, в Університеті, коли розвів силові лінії Стихії Повітря в сторони від противника, слідом за якими, як шматочки металу за магнітом, кинулися молекули повітря, тим самим позбавивши його можливості нормально дихати. Повітря-то практично немає! Тут було складніше зробити подібне, оскільки ворогів було багато і розташовувалися вони навколо мене, тому «розвів» силові лінії по всьому об'єму доступного простору, просто напросто «випхнувши» їх на межі своєї аури, дивом не забувши залишити повітря навколо себе.

- Він може магич !!! - Видав дикий крик один з людей, одягнений в одяг мага. Цим криком він позбавив себе останнього повітря, ще залишався в легких. Після чого схопився за горло, відкриваючи й закриваючи рот, в спробі зробити хоч ковток тієї цілющої суміші, без якої життя неможливе.

Воїни, що знаходилися поруч зі мною, не видавши ні звуку, кинулися до мене. Промайнули клинки, кинувшись до мене, але були відкинуті повітряної стіною, яку я створив шляхом надмірного ущільнення повітряної маси навколо себе. Так ущільнив, що ця стіна стала напівпрозорої. У мене полетіли стріли, які теж виявилися не в змозі подолати виставлену захист, безсило впавши уздовж її зовнішнього кордону.

- Обережно! У одного з них артефактне меч !!! Він здатний пробити захист, виставлену шляхом застосування впливу на малі енергії! Людина, що володіє їм, ззаду! - Своєчасно підказав Учитель, оскільки, різко обернувшись, я побачив того, про кого він говорив, вже поруч з моїм захистом. Звіриний оскал на перекорёженном особу, яка внаслідок нестачі кисню набуло червоний колір ... Піднятий над головою меч, вже почав опускатися.

З урахуванням наявності поруч зі мною ще кількох воїнів, поки твердо стояли на ногах, злом захисту міг закінчитися для мене фатально.

Навіть не згадавши про своїх мечах, я схопився на ноги і кинувся вбік, ведучи свій захист з-під удару артефактних меча, але спроба не увінчалася успіхом - боєць стрибнув за мною і опустився меч розрубав мою повітряну стіну. Як я і очікував, захист лопнула, немов мильна бульбашка, залишивши мене наодинці з розлюченими бійцями.

- Вогонь !!! - Пролунала підказка Вчителі.

Який вогонь ??? Без повітря же горіння неможливо! Рішення прийшло в голову несподівано, коли ухилявся від меча найближчого воїна. Адже вони ж все в межах моєї аури, хай тобі чорт !!! У моєї повної влади !!! Чому я туплю, врешті-решт, зациклилися тільки на відводі силових ліній, та й то - виключно повітряної стихії ??? Ось що значить, відсутність відповідного мислення, властивого кожному розумному суті, народженому в магічному світі.

Коротко свиснула стріла, від якої не встигаю ухилитися, і вп'ялася в моє передпліччя. Я зашипів від болю і миттю пізніше лінії сили обвилися навколо кожного з нападників, позбавивши можливості рухатися.

Три людини, спочатку опинилися поза межами моєї досяжності, пришпоривши коней, тікали по дорозі.

- Пусть бегут, - прокоментував Учитель.

- Нехай, - погодився я, - все одно нічого зробити їм не зможу.

Провівши їх поглядом, я, нарешті, звернув увагу на стрілу, що стирчала з мого передпліччя. Спробував було відразу висмикнути, але тут же відмовився від цієї затії, оскільки біль, віддає у всьому правому боці, була нестерпно сильною. Але витягти стрілу було необхідно. Раптом ще отруєна.

- Без отрути, - відповів на мої побоювання Учитель, - використовуй свою внутрішню енергію, щоб позбутися від неї.

Так я і зробив - зосередившись, заблокував нервові закінчення навколо наконечника стріли, розвів в сторони м'язові тканини, прихопивши їх енергоканали, і потягнув стрілу аурного джгутом. Вона вийшла без жодних проблем, після чого я звів воєдино м'язи і пов'язав їх краю найдрібнішими енергоканали.

- Попервах зійде, - пролунав у голові незадоволений голос, - свою-то енергетику треба б уже давно вивчити і пам'ятати ...

- Що знову не так?

- Ти що забув? Використовуючи нейтральну енергію, доступ до якої ти отримав, можна було зробити це набагато простіше, наклавши готову матрицю енергоканалів пошкодженої ділянки, виготовлену за спогадами! Ти ж тепер володієш здібностями цілителя!

- Ти ж сказав, що ...

- Можеш лікувати тільки істот з шару інферно і магів, які мають здібності до Темної Стихії.

- Забув ... Та й отримав я цю можливість лише кілька терцій назад !!! Я ще толком не розумію, як її використовувати.

- Гаразд, відмазатися. Потім потренуємося.

- Хм .... Знову з моїх спогадів жаргонні слівця використовуєш?

- Звичайно! Не всі, на жаль, можна інтерпретувати під місцеву мову, але дещо використовувати можливо. До речі, в майбутньому перед тобою спілкуватися на твоєю рідною мовою!

- Навіщо? - Здивувався я.

- Більше можливостей висловити ту чи іншу емоційне забарвлення, - пояснив він, - ось, наприклад ... - і видав фразу, яку я одного разу почув від одного зварника, сказану ним, коли впустив собі на ногу металеву болванку.

- Ні-і-і ... - не погодився я, - вийде, що я з тобою буду спілкуватися російською, і, паралельно, з ким-небудь ще, використовуючи вже місцеву мову. Незручно.

Я відчув, як при цьому невимушеному діалозі з Учителем, мене потроху відпускає нервову напругу, на місце якого прийшло відчуття легкої розслабленості. Напевно, це нормальна реакція, яка відбулася після сильної стресової ситуації.

Тут мою увагу привернув ледь чутний хрускіт, що супроводжувався здавленим хрипом. Зволивши, нарешті, звернути увагу на лежачих супостатів, я раптом зрозумів, що не встановив обмежувачі за ступенем стиснення на силові лінії, їх знерухомити. Та й повітря у них немає ...

Гаразд, врешті-решт, самі напали, я їх до цього не примушував.

Двома коротким діями з навколишнім енергетикою, прибрав ці фактори, правда, залишивши силові лінії, які утримують супротивників, тільки зробивши прийнятним який чиниться ними тиск.

Відразу ж почулися стогони, дехто навіть заворушився, але більшість лежали людей не подавали ознак життя. Перейшовши на магічне зір, побачив лише п'ять життєздатних аур, інші вже розсіювалися ...

- Пане !!! - Крикнув хтось здалеку. Повернувшись на цей крик, побачив тих самих найманців, назвемо їх так, що тікали. Тільки от не до кінця втекли-то ... Повернулися! Зупинилися на досить значній відстані від мене, так що не дотягтися.

- Пане архимаг !!! Нам би поговорити з вами! - Знову крикнув один з найманців, - ми усвідомлюємо всю свою вину ... Дозвольте просто поговорити? Не вбивайте відразу, вислухайте!

Та-а-ак ... Виходить, вони знали, хто я такий? По крайней мере, то, що я є архімагу. І все-таки напали! І ця трійця, замість того, щоб в жаху тікати, повертається і намагається поговорити, ризикуючи при цьому своїм життям! Мабуть, припекло настільки сильно, що йдуть навіть на такий крок ... Стає цікаво.

Я повільно кивнув головою, висловлюючи згоду на переговори, і найманець, зітхнувши, поїхав до мене. Обидва його товариша, трохи повагавшись, пішли за ним. Про всяк випадок, закриваюсь тієї ж самої захистом, що вже недавно використовував. Кращого поки не придумати, оперуючи лише малими енергіями при складанні конфігурацій силових ліній. Придивившись до них магічним зором, не помітив ніяких серйозних артефактних речей. Захисні амулети, що висіли у них на шиях, навряд чи зможуть завдати хоч якоїсь шкоди. Та й не спрацюють вони, адже дія артефакту Харона ще не пройшло. Навіть я обмежений межами своєї аури, незважаючи на всю розвинену енергетику.

Коли найманці під'їхали, відзначив про себе їх блідість і стислі до межі губи. Як на страту йдуть. Власну ... Але на обличчях застигла рішучість. Спішившись, вони підійшли і встали навпроти мене.

- Пане архимаг, - почав той самий найманець, що кричав до цього, - розумієте ... - і перервався, явно не знаючи, що сказати далі. Озирнувся на своїх товаришів, але ті стояли з кам'яними обличчями, я теж мовчав, в очікуванні пояснень, чому ж цей загін зволив мене переслідувати. У тому, що вони переслідували, і переслідували саме мене, я вже чомусь не сумнівався. Хотів було ментально залізти їм у мізки, але, на жаль, не вийшло. Можу тільки відчувати емоції стоять навпроти мене людей.

- Чому ментальне вплив зробити не виходить? - Швидко запитав у Вчителя.

- Таке втручання тобі поки недоступний через вплив артефакту Харона. В межах своєї аури ти можеш користуватися магічним впливом, застосовуючи малі енергії, а то, що ти хочеш зробити, до таких не належить - вимагає великі енерговитрати, ніж пропускає артефакт, - відразу ж відповів той.

Шкода. Тим часом найманець, трохи соромлячись, все-таки продовжив:

- Пане архимаг, навіть не знаю, як сказати ...

- Кажи як є! - Не витримавши такої довгої вступної частини, вирішив поквапити його.

- Дик, - гикнув найманець, і потім випалив на одному диханні, - нам потрібна Сльоза Рослин !!! Ось! І якби Ліс продав цей артефакт, то ми б не мали на вас!

Краєм ока помічаю якийсь рух зліва від мене. Скошую в ту сторону погляд, намагаючись не випускати найманців з поля зору, і бачу картину: близько десятка коней починають підніматися, злегка похитуючись і похропуючи. Слідом за ними починають ворушитися ті п'ятеро вижили ... На автоматі відзначаю про себе, що парочка з них є магами. Намагаються встати, але це їм не вдається, оскільки на них все ще були мої силові пута.

- Сльоза Рослин? - Вирішив перепитати у найманця, відірвавшись від звивається подібно гігантським черв'якам людей, - а при чому тут я? І що це за артефакт?

Князь Палаель. Частина друга. 2 сторінка |  Князь Палаель. Частина друга. 4 сторінка
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати