Головна

Володимир Іонов |  Глава 1. |  глава 5 |  Глава 6. |  Глава 7. |  Глава 8. |  Глава 9. |

Глава 3.

Як не важко здогадатися, новина, видана Арсенієм, викликала справжній гвалт в редакціях газет, радіо і телебачення. Волгарь знали всі як найдосвідченішого репортера, аналітика і коментатора з усієї когорти регіональних журналістів. Його поважали, йому заздрили, його тихо ненавиділи. І тому повідомлення Агентства нікого не залишило байдужим. Були охи жалю, розгубленість і єхидство, і ніхто не знав, що робити - ставити в номер або кинути в кошик. Якщо ставити, то на яку смугу, голим повідомленням Агентства або з коментарем, в якій випуск і з картинкою або без ... І як у все це повірити? Стали запитувати: блеф це чи серйозно? На що Макс відповів за власним підписом: «Колеги, я розумію ваше сум'яття, сам був в такому ж стані, поки не отримав від Влада підтвердження і тексту, і адреси відправника. Так що дійте на свій розсуд. Ми свою справу зробили. Максим Калачов ».

Легко сказати «на свій розсуд», якщо РАН - агентство приватна, а у нас в засновниках то уряд, то законодавчі збори, прес-служби яких, зазвичай набагато чогось вказати або нав'язати, тепер відмахуються, не знаючи що робити.

Незабаром в редакціях отримали авторитетну точку опори: ІТАР-ТАСС, з посиланням на регіональне Агентство новин, видало вже відомий всім текст з додаванням, що в 70-80 роки Володимир Волгарь працював власним кореспондентом ТАРС у ряді регіонів країни і за кордоном і був одним з кращих журналістів, досвід роботи якого Колегія ТАСС рекомендувала для вивчення всім кореспондентам своєї системи в Радянському Союзі.

Це вже - перша смуга і найближчий випуск новин з повторенням її в головному вечірньому блоці. Заковика лише в тому, чи треба додати до повідомлення власний коментар чи ще чекати якогось підтвердження?

Поки відповідальні секретарі та редактори випусків проявляли рішучість або долали сумнів, в «Стічної ямі», як жартома називають сайт регіональних ЗМІ, з'явилася репліка якогось «Спостерігача»:

«Браття по зброї, плюнте мені в монітор, якщо я не правий: старина Волгарь нутром відчув згасання інтересу до себе і видав вам цю лажу, щоб ви окропили зворушливими сльозами його світлу пам'ять. Згадайте моє слово, він спливе, як тільки ви вгамується зі своїми схлипами. »

Природно, «Спостерігач» підняв цим шквал осуду, схвалення і міркувань про скверне і цілісності душі людської, про ганебну практику ховатися за «ніками».

І раптом: «Колеги! Я хочу втрутитися в ваш шум не для того, щоб припинити його - галасуйте скільки завгодно, але хочу, щоб ви знали: я вловлюю тут і мили, якими ви прикриваєте потік слів або рядків, відчуваю навіть ваші помисли, ще неясні вам самим, і передбачати слова, які ви скажете, опинившись Тут. Пам'ятайте, ваші думки матеріальні, а помисли - підсудні. Володимир Волгарь ».

- А я поклав на те, що ти зараз баешь, Волгарь. До цього, Спостерігач.

- Саша, прибери, то, що ти «поклав», інакше може більше не знадобитися. Повторю: помисли підсудні. Влад.

- Та йшов би ти! - Зірвався Спостерігач.

- Моменті море, Саша. Привіт Ніні і Костику!

Глава 2. |  Глава 4.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати