Головна

техпомощь |  Речей, які треба зробити, щоб стати краще |  Цінність важливіше ціни |  І біля стін бувають нагороди |  Не вірте деяких порад |  Хто ваші клієнти? |  Будьте оригінальні |  Трудоголік? Відмінно! |  Спасибо большое за вашу критику! |  Завжди! |

Ручна коробка передач

1.  Ii. Еквалайзер для передачі відстані
  2.  III. ЕКОНОМІЯ У ВИРОБНИЦТВІ РУХОВОЇ СИЛИ, НА ПЕРЕДАЧУ СИЛИ І на будівництво
  3.  III. Економія у виробництві рухової сили, на передачу сили і на будівлях
  4.  Автоматична коробка передач
  5.  Алгоритм передачі команд
  6.  Алгоритм розрахунку теплопередачі через непроникні стінки
  7.  Асинхронна, синхронна, ізохронна і плезиохронная передача

Ви, як машина з ручною коробкою передач, можете працювати на декількох швидкостях.

Ви на «нейтралці» - нічого не робиться, нічого не рухається, кращий варіант - ви просто думаєте.

Перша швидкість. Ви починаєте рух.

Друга швидкість - це звичайна швидкість, з якою ви, як правило, працюєте.

Третя швидкість - ви починаєте прикладати до роботи додаткове зусилля.

Четверта - робите щось особливе.

П'ята - турбо-режим, прискорення.

Подивіться на себе з боку. На якій швидкості ви працюєте?

Використовуючи подібний підхід, ви зможете в розумі перемикатися на вищу швидкість, що прямо вплине на вашу продуктивність.

Чим вище темп Вашої роботи, чим швидше ви досягаєте результатів, тим вище швидкість вашого руху по кар'єрних сходах.

Маркетинг на * * * * * ( «п'ять зірок»)

Бізнес-філософія мережі готелів «Рітц-Карлтон» полягає в двох реченнях: «Якщо ви попросите про щось в хорошому готелі, ви це отримаєте. В чудовому готелі вам ні про що просити не треба ».

Якщо ви хочете робити маркетинг для вашої компанії на рівні «п'ять зірок», то філософія вашої компанії (або навіть ваша власна!) Може бути коротше або довше. Але сенс її повинен бути саме таким.

Що написано пером ...

Існує стереотип: «Якщо про це говорять, це, можливо, правда. Якщо про це написано, це напевно правда ».

Якщо ви захочете взяти ці слова на озброєння, то вам необхідно побувати на переговорах, які проводять ваші менеджери з продажу, і уважно послухати, які обіцянки вони дають.

Запишіть їх.

Чітко сформулюйте.

Покажіть менеджерам з продажу.

Якщо вони згодні, то починайте активно використовувати ці обіцянки, викладені в письмовому вигляді.

Ваші запевнення, обіцянки і затвердження наразі виглядають для клієнта набагато надійніше і діють значно ефективніше.

Люди вірять написаному.

«Пішла остання хвилина!»

Один із способів встигати робити справи, це відкладати їх до останнього моменту.

У мене це виходить. Я до останнього моменту думаю про те, як краще зробити ту чи іншу річ, не починаю його, тягну буквально до останньої хвилини. Потім вистрілюють і швидко виконую роботу найоптимальнішим способом.

Такий підхід відмінно працює для мене. Спробуйте і ви.

Останні хвилини будь-якого спортивного матчу - це прекрасний зразок того, як багато можна встигнути в останній момент.

Одне зауваження - спочатку випробуйте цей спосіб на не найважливіших проектах. Переконайтеся, що такий спосіб розібратися зі справами підходить і вам.

«Особисто відповідаю»

Коли я працював в фотобізнесі, то ми періодично давали про себе рекламу в спеціалізованій пресі і працювали з прийшли по ній клієнтами.

Але одного разу я відчув, що необхідна масована рекламна кампанія в загальноросійської пресі. Ми були готові до неї. Наші менеджери з продажу чудово працювали з тими клієнтами, які приходили до нас. Наша група сервісу чудово проводила установки мініфо-толабораторій і їх гарантійну підтримку.

Разом з менеджером з реклами ми підготували рекламний план, його бюджет і представили його нашому генеральному директору.

План йому сподобався, але була одна заковика. Ми розміщували в Konica одне замовлення за іншим, і нам не вистачало обігових коштів. «Немає вільних грошей», - сказав мені генеральний: «А яка очікується віддача?»

Я пообіцяв, що ми зможемо продати в наступному кварталі в два рази більше міні-фотолабораторій, ніж ми продали в попередньому. І додав: «Особисто відповідаю. Чи не буде таких продажів, не отримую зарплату ».

Після таких слів мені відступати було нікуди, потрібно було тримати слово. І у директора не знайшлося підстав, щоб відмовити у виділенні рекламного бюджету.

Все, абсолютно всі керівники очікують від інвестицій в рекламу конкретних результатів.

Середні і погані менеджери з маркетингу з задоволенням запрошують великі бюджети, часто готують слабкі медіа-плани, підходять до вибору рекламних носіїв і створення креативу абияк. Вони знають, що вони завжди зможуть виправдатися.

Хороші менеджери ретельно готують кожен елемент рекламної або маркетингової кампанії, запитують то кількість коштів, яке необхідно, і готові передбачити результати, а при необхідності - підписатися під ними.

Ще кілька разів я практикував подібний підхід, запитуючи маркетингові бюджети. Жоден керівник, після того, як я говорив: «Особисто відповідаю. Готовий матеріально - через зарплату, бонус, премію », - не відмовляв ^ мені в моєму проханні.

Внесіть особистий елемент в маркетинг, ви точно отримаєте несподіваний результат. Особисто відповідаю: результат буде хорошим.

Листи, які продають |  Який топ, такий і маркетинговий прихід
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати