Головна

Маркетинг або маркетинг? |  техпомощь |  Речей, які треба зробити, щоб стати краще |  Цінність важливіше ціни |  І біля стін бувають нагороди |  Не вірте деяких порад |  Хто ваші клієнти? |  Будьте оригінальні |  Трудоголік? Відмінно! |  Спасибо большое за вашу критику! |

Листи, які продають

1.  II) Деякі поняття звукових технологій
  2.  XXX. ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ - ВЕЛИКА ПУСТКА буддистів (будителів, будетлян, людей, які тут, скоро будуть).
  3.  А цей жахливий мат і грубі блатні вирази, які вимовляють болящі?
  4.  Авторитет - високо цінуються якості, якими підлеглі наділяють керівника і які визначають їх покору без переконання або загрози санкцій.
  5.  БАДів, які можна застосовувати для зниження ваги
  6.  Бідні діти, які навчаються в цьому університеті. Це вам якість випущених фахівців правової спрямованості. Жесть бляшана і морок похмурий ..
  7.  Страви з креветок, які найсмачніше восени

Коли я працював в «Фаворі», то нам найчастіше доводилося використовувати факс (і пізніше - електронну пошту), щоб відповісти на запити наших клієнтів і зробити фоллоу an (follow up - послідовні контрольні дії) після переговорів. Нашим внутрішнім правилом було відповідати клієнту дуже швидко, професійно, демонструвати гнучкість і готовність зробити для нього можливе і неімовірніше. Для кращих листів, які виходили у мене і співробітників відділу продажів, ми завели навіть окрему папку «Листи, які продають». Назва виправдовувало себе.

За рахунок шаблонів листів, які ми збирали і накопичували, будь-який менеджер на практично будь-який запит міг відправити у відповідь факс новому клієнтові протягом 30 хв.

Це справляло враження і допомагало продавати. Часто клієнти говорили нам: «Дивно, як швидко ви відповіли мені. Від інших відповіді треба було чекати або навіть нагадувати! »

Два клієнта під враженням оперативності і якості ділового листування придбали міні-фотолабораторії практично «по факсу».

Це також був незамінним джерелом знань для нових менеджерів з продажу, які приходили до нас.

Кращі зразки епістолярного жанру були у них під рукою, і практично з першого дня вони могли складати такі ж ефективні листи, як і їх досвідчені колеги.

Ви можете скористатися подібним досвідом.

На щастя, комп'ютери та електронні комунікації дозволяють легко це організувати.

Завжди! |  Ручна коробка передач
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати