Головна

ділові ігри |  Customers for life », Carl Sewell |  В здоровому тілі - здоровий маркетинговий дух |  Маркетинг або маркетинг? |  техпомощь |  Речей, які треба зробити, щоб стати краще |  Цінність важливіше ціни |  І біля стін бувають нагороди |  Не вірте деяких порад |  Хто ваші клієнти? |

Трудоголік? Відмінно!

1.  Обставини, які можуть призвести до висловлення думки, відмінного від беззастережно позитивного
  2.  У мене все виходило відмінно лише тому, що я без вагань слідував Духу.
  3.  У мене все виходило відмінно лише тому, що я без вагань слідував Духу.

Скільки годин на день ви працюєте?

Скільки днів в тиждень ви працюєте?

Якщо ви хочете досягти успіху, то будьте готові на початку вашої кар'єри (і на новій роботі) працювати багато і напружено.

Більше, ніж ваші колеги.

Більше, ніж ваші конкуренти (ваш конкурент може бути успішніше, ніж ви, тільки тому, що він працює на одну годину в день більше, ніж ви).

Працюючи вісім годин на день, ви багато чого не досягнете.

Коли я почав працювати в компанії «Фавор», то мій нормальний робочий день починався в офісі в 8 ранку, а закінчувався після півночі.

Коли я почав працювати регіональним директором Avaya, то в перші шість місяців я кілька разів цілими тижнями не було вдома, здійснюючи поїздки по регіону з однієї країни в іншу, сидів в офісі допізна і щосуботи проводив на роботі.

Це нормально, коли в перший період вашої роботи (він займає від двох місяців до одного року) ви працюєте неймовірно інтенсивно і екстенсивно. Потім, коли ви освоїте особливості роботи на новій посаді, ви можете дозволити собі працювати з меншим навантаженням.

Працюйте більше. Ніхто ніколи не згадає, що ваша робота відняла у вас вихідний, але ніхто ніколи не забуде, що вона була провалена.

Перефразовуючи слова Джона Кейплса, можна сказати: «Якщо мій маркетинг в два рази краще, ніж будь-чию, то це тільки тому, що я працював над ним в п'ять разів старанніше».

Будьте оригінальні |  Спасибо большое за вашу критику!
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати