Головна

Не вірте деяких порад

  1.  Check yourself (перевірте себе)
  2.  Check yourself (перевірте себе)
  3.  Check yourself (перевірте себе)
  4.  Вірте і зрозумійте, що нічого не втрачено. Зберіть ж увагу і сили і покажіть себе гідним того привітності, яке вам надає цей будинок.
  5.  Глава 4 ЗМІНА УСТАНОВОК ЗА ДОПОМОГОЮ ПЕРЕКОНАННЯ: повірте МЕНІ НА СЛОВО
  6.  Документ щодо заходів зміцнення довіри і деяким аспектам безпеки і роззброєння
  7.  Березня, призвела дітей і принесла обід, навіть з деяким переляком дивилася на кількість скошеної Олександром трави.

У багатьох книгах можна побачити наступну пораду: «В кінці кожного робочого дня задавайтеся питанням, що я зробив сьогодні, щоб поліпшити якість обслуговування наших клієнтів». Дурниця. Так можна заробити нервовий зрив. Краще ще раз подивіться на свій план «Топ 5» або «90 днів». Якщо ви справляєтеся з поставленими завданнями, то ви покращуєте і якість обслуговування ваших клієнтів, і якість вашого маркетингу.

"Вільна каса!"

Ніколи не кажіть іншим: «Я зайнятий». Це створює негативний імідж про вас.

Один з моїх менеджерів - прекрасний фахівець і чудовий працівник, але підвищення кожен раз обходить його. Причина проста. Кожен раз, абсолютно кожен раз, коли його про щось просять, він примудряється сказати: «Ви знаєте, я дуже зайнятий. Я спробую допомогти (зробити, написати, продумати), але зроблю це пізніше ». І хоча він все одно це робить, «осад залишається»!

Мені подобається вислів: «Якщо ви хочете, щоб щось було зроблено, доручіть це зайнятій людині». Навряд чи хтось буде очікувати допомоги від людини, який говорить, що він дуже зайнятий.

Слова «Вільна каса!» Для нас- позитивний сигнал.

«Я зайнятий» - це сигнал негативний.

«Чому вони не купують? »

Задавайтеся цим питанням і завжди аналізуйте причини, за якими ваші клієнти перестають купувати у вас, а потенційні клієнти не роблять покупок.

Як тільки у вас з'явиться список таких причин, ви зможете скористатися ним з великою вигодою і для клієнтів, і для компанії.

Так, коли я працював в фотобізнесі, то ми створили повний список причин, за якими потенційні клієнти не купували у нас мініфотолабораторії.

Ми розділили всі ці причини на дві групи: контрольовані та неконтрольовані. Ми сконцентрувалися на першій групі причин. Підготували контраргументи, допоміжні матеріали, провели ряд внутрішніх і зовнішніх заходів.

Результат? Протягом наступних двох місяців нам вдалося збільшити щомісячні продажі міні-фотолабораторій вдвічі.

"З Днем народження ! »

День народження компанії (до речі, чи знаєте ви, коли він?) - Відмінний привід для того, щоб підвищити мотивацію співробітників (внутрішній маркетинг) або провести захід для клієнтів і / або партнерів компанії.

Хочете провести цей захід з ще більшою користю для компанії? Попросіть ваших клієнтів принести подарунок у вигляді відкликання або рекомендації. Або оголосіть під час Дня народження про спеціальну знижку («нам 5 років, всім - знижка 5%») або програмою просування («всі клієнти, які працюють з нами з моменту нашого народження, отримують нову кредитну лінію»).

Недостатньо Дня народження компанії? Підіть далі - відзначайте Дні народження ваших рішень. Так, кілька років тому ми з величезним успіхом відсвяткували 15-річчя телекомунікаційного сервера Definity (пройшло 15 років з того моменту, як він був представлений на світовому ринку). Програма заходу була дуже незвичайною і викликала великий інтерес у наших клієнтів, партнерів і преси.

Недостатньо і цих ідей?

Тоді святкуйте разом з клієнтом День народження проданого йому товару або чергову річницю співпраці з ним.

Ви в автобізнесі? Спробуйте нагадати клієнту: «Вашій машині один рік. З днем ??народження! »А коли ви будете вітати клієнта в черговий раз, у вас буде чудова нагода запропонувати нову модель або машину.

 І біля стін бувають нагороди |  Хто ваші клієнти?


 Все, що ви говорите і пишете, - реклама |  Хто ваш наставник? |  тренінги |  ділові ігри |  Customers for life », Carl Sewell |  В здоровому тілі - здоровий маркетинговий дух |  Маркетинг або маркетинг? |  техпомощь |  Речей, які треба зробити, щоб стати краще |  Цінність важливіше ціни |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати