Головна

Речей, які треба зробити, щоб стати краще

  1.  A. Рет: Якою дорогою найкраще дістатися до центру міста?
  2.  II) Деякі поняття звукових технологій
  3.  II. Поліпшення організації виробництва і праці
  4.  Rule # 1Чтоби задати питання в англійській мові допоміжне дієслово потрібно поставити на перше місце
  5.  VI. Людина створена, щоб засвоїти дух гуманності і релігії
  6.  VII. Людина створена, щоб сподіватися безсмертя
  7.  Weltwoche, XXII, 1078, 9.VI 1954, с. 7 (прим. Автора). Переклад цієї статті див. Нижче в цій книзі.

Дія не завжди приносить щастя; але не буває щастя без дії.

Бенджамін Дізраелі

Я не думаю, що десь існує повний список властивостей і якостей, якими повинен володіти хороший менеджер з маркетингу. Ми всі такі різні. Кожен має сильні і слабкі сторони. У кожного своя специфіка бізнесу.

На моєму шляху траплялися різні менеджери з маркетингу. Хороші менеджери.

Чоловіки та жінки.

Зрілі і юні.

Динамічні і не дуже.

З почуттям гумору і без.

Зі спеціальною освітою та самоучки.

Ті, у кого була ступінь MB А й ті, у кого не було навіть закінченої вищої освіти.

Я бачив тих, хто в чомусь перевершував мене (і я намагався їх наздогнати і стати краще, ніж вони).

Але ні, ні універсального ради по тому, як стати краще. Удосконалення - це нескінченний процес, який складається з безлічі речей, які треба покращувати, поліпшувати і поліпшувати.

Одне можу з упевненістю сказати: ніхто краще вас не зможе визначити, що ви повинні зробити, щоб стати краще.

Візьміть чистий аркуш паперу і напишіть десять речей, яким вам потрібно навчиться. Те, що вам потрібно освоїти з «нуля» або що вам потрібно вдосконалити.

Це може бути: вивчення іноземної мови, отримання додаткової освіти або ступеня, освоєння нового програмного забезпечення, поліпшення комунікативних навичок, вміння виголошувати промови і робити презентації, організовувати і планувати свій час. Список може бути нескінченним. Виберіть найважливіше для вас.

У цьому вам зможуть допомогти ваш начальник, наставник, друзі або колеги.

Згадайте тих менеджерів з маркетингу, які є для вас прикладом.

Ще раз перегляньте цю книгу.

Пам'ятайте слова: «Краща подяка учня по відношенню до вчителя - це перевершити наставника». Якщо перефразувати їх, то найкраща подяка для автора книги, якщо читач зможе скористатися її порадами та рекомендаціями, стати краще і перевершити самого автора.

Працюйте зі своїм списком.

Постійно оновлюйте його.

Записуйте.

Викреслюйте.

Знову записуйте.

Дійте!

 техпомощь |  Цінність важливіше ціни


 Прийомчики »маркетингу |  самомаркетінг |  Do you speak Russian? |  Все, що ви говорите і пишете, - реклама |  Хто ваш наставник? |  тренінги |  ділові ігри |  Customers for life », Carl Sewell |  В здоровому тілі - здоровий маркетинговий дух |  Маркетинг або маркетинг? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати